О внесении изменения в решение маслихата от 26 февраля 2015 года № 205 "О повышении базовых ставок земельного налога"
Решение маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 14 апреля 2016 года № 17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 мая 2016 года № 6348. Утратило силу решением маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 15 февраля 2018 года № 154
Сноска. Утратило силу решением маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 15.02.2018 № 154 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 387 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года и на основании схемы зонирования земель, Джангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 26 февраля 2015 года № 205 "О повышении базовых ставок земельного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5393, опубликовано 17 марта 2015 года в газете "Біздің Торгай") следующее изменение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Повысить базовые ставки земельного налога на 50 процентов установленных статьей 381 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс).".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Г. Абдигапарова
Секретарь Джангельдинского
районного маслихата С. Нургазин
Руководитель республиканского государственного
учреждения "Управление государственных доходов
по Жангельдинскому району Департамента
государственных доходов по Костанайской
области Комитета государственных доходов
Министерства финансов Республики Казахстан"
_________________________ Д.Амирханулы
14 апреля 2016 года

Мәслихаттың 2015 жылғы 26 ақпандағы № 205 "Жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2016 жылғы 14 сәуірдегі № 17 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 11 мамырда № 6348 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2018 жылғы 15 ақпандағы № 154 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 15.02.2018 № 154 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексі 387-бабының 1-тармағына сәйкес және жерлердi аймақтарға бөлу схемасы негізінде, Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2015 жылғы 26 ақпандағы №205 "Жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5393 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 17 наурызда "Біздің Торғай" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 381-бабымен белгіленген жер салығының базалық мөлшерлемелері 50 пайызға жоғарылатылсын.".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледі.
Сессия төрайымы Г. Абдигапарова
Жангелдин аудандық
мәслихатының хатшысы С. Нургазин
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің
Мемлекеттік кірістер комитеті Қостанай облысы
бойынша Мемлекеттік кірістер департаментінің
Жангелді ауданы бойынша Мемлекеттік кірістер
басқармасы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_____________________ Д. Әмірханұлы
2016 жылғы 14 сәуір