О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2015 года № 246 "О районном бюджете Джангельдинского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Джангельдинского района Костанайской области от 12 августа 2016 года № 44. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 24 августа 2016 года № 6600
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Джангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2015 года № 246 "О районном бюджете Джангельдинского района на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6103, опубликовано 5 января 2016 года в газете "Біздің Торғай") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Джангельдинского района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 092 013,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 103 919,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2700,0 тысяча тенге;
поступлениям от продажи основного капитала- 2000,0 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 1 983 394,2 тысяч тенге;
2) затраты – 2 102 148,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3778,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 6363,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 2585,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 13913,5 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 13913,5 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Г. Абдигапарова
Секретарь Джангельдинского
районного маслихата
С. Нургазин
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования
Джангельдинского района"
______________________ Е. Биржикенов
12 августа 2016 года
Приложение
к решению маслихата
от 12 августа 2016 года № 44
Приложение
1 к решению маслихата
от 21 декабря 2015 года № 246
Районный бюджет Джангельдинского района на 2016 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. ДОХОДЫ

Мәслихаттың 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 246 "Жангелдин ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы мәслихатының 2016 жылғы 12 тамыздағы № 44 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 24 тамызда № 6600 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес Жангелдин аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 246 "Жангелдин ауданының 2016 – 2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6103 тіркелген, 2016 жылғы 5 қаңтарда "Біздің Торғай" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жангелдин ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 092 013,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 103 919,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша– 2700,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша-2000,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша –1 983 394,2 мың теңге;
2) шығындар – 2 102 148,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 3778,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 6363,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 2585,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 13913,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 13913,5 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Г. Абдигапарова
Жангелдин аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Нургазин
"Жангелдин ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_______________________ Е. Биржикенов
2016 жылғы 12 тамыз
Мәслихаттың
2016 жылғы 12 тамыздағы
№ 44 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2015 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 246 шешіміне 1-қосымша
Жангелдин ауданының 2016 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. КІРІСТЕР