О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2015 года № 393 "О бюджете Житикаринского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 1 марта 2016 года № 426. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 марта 2016 года № 6204
В соответствии с пунктом 4 статьи 104, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2015 года № 393 "О бюджете Житикаринского района на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6115, опубликовано 21 января 2016 года в газете "Авангард") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год, в следующих объемах:
1) доходы – 3299026 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1610045 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2512 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 12212 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1674257 тысяч тенге;
2) затраты – 3334764,8 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 2673,1 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 3182,1 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 509 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 10000 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -48411,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 48411,9 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить резерв акимата Житикаринского района на 2016 год в сумме 80000 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Учесть, что в районном бюджете на 2016 год предусмотрено поступление бюджетного кредита из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 3182,1 тысячи тенге.";
пункт 9-1 изложить в новой редакции:
"9-1. Учесть, что в районном бюджете на 2016 год предусмотрено распределение трансфертов органам местного самоуправления между селами, поселками, сельскими округами, городами районного значения в сумме 4740 тысяч тенге.";
приложения 1256 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии,
исполняющая обязанности
секретаря Житикаринского
районного маслихата
Р. Шукманова
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования акимата
Житикаринского района"
________________ Г. Баймухамбетова

Мәслихаттың 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 393 "Жітіқара ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2016 жылғы 1 наурыздағы № 426 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 11 наурызда № 6204 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104-бабының 4-тармағына, 109-бабының 5-тармағына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 393 "Жітіқара ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6115 тіркелген, 2016 жылғы 21 қаңтарда "Авангард" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2016 – 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3299026 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1610045 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2512 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 12212 мың теңге;
трансферттер түсiмдерi бойынша – 1674257 мың теңге;
2) шығындар – 3334764,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 2673,1 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 3182,1 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 509 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 10000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -48411,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 48411,9 мың теңге.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2016 жылға арналған Жітіқара ауданы әкімдігінің резерві 80000 мың теңге сомасында бекітілсін.";
7-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға республикалық бюджеттен бюджеттік кредиттің түсімі 3182,1 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.";
9-1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9-1. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте ауылдар, кенттер, ауылдық округтер, аудандық маңызы бар қалалар арасында жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттердің 4740 мың теңге сомасында бөлінуі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1256-қосымшалары осы шешімнің 1234-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрайымы,
Жітіқара аудандық мәслихаты
хатшысының міндетін атқарушы
Р. Шукманова
"Жітіқара ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
______________ Г. Баймухамбетова