О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 21 декабря 2015 года № 393 "О бюджете Житикаринского района на 2016 - 2018 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 1 апреля 2016 года № 11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 апреля 2016 года № 6273
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2015 года № 393 "О бюджете Житикаринского района на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6115, опубликовано 21 января 2016 года в газете "Авангард") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год, в следующих объемах:
1) доходы – 3316409 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1610045 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2512 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 12212 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1691640 тысяч тенге;
2) затраты – 3352147,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1152717,1 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 1153226,1 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 509 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 10000 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1198455,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1198455,9 тысяч тенге.";
пункт 5 дополнить подпунктом 5) следующего содержания:
"5) 17383 тысячи тенге – на капитальный ремонт здания государственного коммунального казенного предприятия "Ясли-сад "Балапан" государственного учреждения "Отдел образования акимата Житикаринского района.";
дополнить пунктом 7-1 следующего содержания:
"7-1. Учесть, что в районном бюджете на 2016 год предусмотрено поступление бюджетного кредита из Национального фонда на реконструкцию водовода (диаметр 400 миллиметров) в границах от водоочистного сооружения - 2 до улицы Уалиханова (водопроводный колодец 14) по улицам Жибек жолы, Чернаткина города Житикары в сумме 1150044 тысячи тенге.";
приложения 1, 2, 3, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Н. Джафаров
Секретарь Житикаринского
районного маслихата
А. Кабиев
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования акимата
Житикаринского района"
________________ Г. Баймухамбетова
"01" апреля 2016 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 01 апреля 2016 года № 11
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2015 года № 393
Бюджет Житикаринского района на 2016 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
НАИМЕНОВАНИЕ
I. Доходы

Мәслихаттың 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 393 "Жітіқара ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2016 жылғы 1 сәуірдегі № 11 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 11 сәуірде № 6273 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 393 "Жітіқара ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6115 тіркелген, 2016 жылғы 21 қаңтарда "Авангард" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3316409 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1610045 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2512 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 12212 мың теңге;
трансферттер түсiмдерi бойынша – 1691640 мың теңге;
2) шығындар – 3352147,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1152717,1 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 1153226,1 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 509 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 10000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1198455,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1198455,9 мың теңге.";
5-тармақ мынадай мазмұндағы 5) тармақшамен толықтырылсын:
"5) "Жітіқара ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Балапан" балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимаратын күрделі жөндеуге - 17383 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 7-1-тармақпен толықтырылсын:
"7-1. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте Жітіқара қаласының Жібек жолы, Чернаткин көшелері бойындағы 2-су тазартқыш құрылысынан Уәлиханов көшесіне дейінгі (14-су құбыры құдығы) шекарадағы (диаметрі 400 миллиметр) сутартқышты реконструкциялауға Ұлттық қордан бюджеттік кредиттің 1150044 мың теңге сомасында түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрағасы Н. Джафаров
Жітіқара аудандық
мәслихатының хатшысы
А. Кабиев
"Жітіқара ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
______________ Г. Баймухамбетова
2016 жылғы "01" сәуір
Мәслихаттың
2016 жылғы 01 сәуірдегі
№ 11 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2015 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 393 шешіміне 1-қосымша
Жітіқара ауданының 2016 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
АТАУЫ
І. Кірістер