О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 21 декабря 2015 года № 393 "О бюджете Житикаринского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Житикаринского района Костанайской области от 3 июня 2016 года № 39. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 15 июня 2016 года № 6462
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Житикаринский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2015 года № 393 "О бюджете Житикаринского района на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6115, опубликовано 21 января 2016 года в газете "Авангард") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год, в следующих объемах:
1) доходы – 3246492,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1508326 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4109 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 3581 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 1730476,2 тысяч тенге;
2) затраты – 3282231 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1152717,1 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 1153226,1 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 509 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 10000 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1198455,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1198455,9 тысяч тенге.";
пункт 5 дополнить подпунктами 6), 7), 8), 9), 10) следующего содержания:
"6) 1583,6 тысячи тенге – на разработку проектно-сметной документации с учетом стоимости государственной экспертизы для капитального ремонта кровли здания коммунального государственного учреждения "Гимназия" государственного учреждения "Отдел образования акимата Житикаринского района";
7) 2300 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации с учетом стоимости государственной экспертизы для капитального ремонта кровли здания государственного коммунального казенного предприятия "Районный Дворец культуры" государственного учреждения "Отдел культуры и развития языков акимата Житикаринского района";
8) 7848,6 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации и проведение государственной экспертизы по капитальному ремонту затворов плотин Нижне-Шортандинского и Верхне-Шортандинского водохранилищ;
9) 8666 тысяч тенге – на строительство газопровода для газоснабжения центральной городской котельной города Житикары Костанайской области;

Мәслихаттың 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 393 "Жітіқара ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы мәслихатының 2016 жылғы 3 маусымдағы № 39 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 маусымда № 6462 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109-бабына сәйкес Жітіқара аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 393 "Жітіқара ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6115 тіркелген, 2016 жылғы 21 қаңтарда "Авангард" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3246492,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1508326 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4109 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 3581 мың теңге;
трансферттер түсiмдерi бойынша – 1730476,2 мың теңге;
2) шығындар – 3282231 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1152717,1 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 1153226,1 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 509 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 10000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1198455,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1198455,9 мың теңге.";
5-тармақ мынадай мазмұндағы 6), 7), 8), 9), 10) тармақшалармен толықтырылсын:
"6) "Жітіқара ауданы әкімдігінің білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Гимназия" коммуналық мемлекеттік мекемесі ғимаратының жабындысын күрделі жөндеу үшін мемлекеттік сараптама құнын ескере отырып жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге – 1583,6 мың теңге;
7) "Жітіқара ауданы әкімдігінің мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Аудандық Мәдениет сарайы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны ғимаратының жабындысын күрделі жөндеу үшін мемлекеттік сараптама құнын ескере отырып жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге – 2300 мың теңге;
8) Төменгі-Шортанды және Жоғарғы-Шортанды су қоймалары бөгеттерінің ысырмаларын күрделі жөндеу бойынша жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге және мемлекеттік сараптама жүргізуге – 7848,6 мың теңге;
9) Қостанай облысы Жітіқара қаласының орталық қалалық қазандығын газбен жабдықтау үшін газ құбырын салуға – 8666 мың теңге;

10) 19726 тысяч тенге – на строительство сетей канализации к малоэтажной застройке микрорайона "Айнабулак" города Житикары Костанайской области.";
в пункте 6 подпункт 5) изложить в новой редакции:
"5) 6132 тысячи тенге – на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами;";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии,
секретарь Житикаринского
районного маслихата А. Кабиев
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования акимата
Житикаринского района"
______________ Г. Баймухамбетова
Приложение 1
к решению маслихата
от 3 июня 2016 года № 39
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2015 года № 393
Бюджет Житикаринского района на 2016 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
НАИМЕНОВАНИЕ
I. Доходы

10) Қостанай облысы Жітіқара қаласының "Айнабұлақ" шағын ауданындағы аз қабатты құрылысқа қарай кәріз желілерін салуға - 19726 мың теңге.";
6-тармағындағы 5) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"5) мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға – 6132 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессияның төрағасы,
Жітіқара аудандық
мәслихатының хатшысы А. Кабиев
"Жітіқара ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
___________ Г. Баймухамбетова
Мәслихаттың
2016 жылғы 3 маусымдағы
№ 39 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2015 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 393 шешіміне 1-қосымша
Жітіқара ауданының 2016 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
АТАУЫ
І. Кірістер