О внесении изменений в решение маслихата от 22 декабря 2015 года № 329 "О районном бюджете Камыстинского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 4 марта 2016 года № 436. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 марта 2016 года № 6205
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
Внести в решение маслихата от 22 декабря 2015 года № 329 "О районном бюджете Камыстинского района на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6106, опубликовано 29 января 2016 года в газете "Камысты жаңалықтары - Камыстинские новости") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Камыстинского района на 2016-2018 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
доходы – 2036048,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 603957,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 12452,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1419639,0 тысяч тенге;
затраты – 2040862,1 тысячи тенге;
чистое бюджетное кредитование – 17136,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 25452,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8316,0 тысяч тенге;
сальдо по операциям с финансовыми активами –0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов –0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 21950,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 21950,1 тысяч тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить резерв местного исполнительного органа Камыстинского района на 2016 год в сумме 7645,6 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
М. Алиев
Секретарь Камыстинского
районного маслихата
Б. Рахимжанов
Руководитель государственного учреждения
"Отдела экономики и бюджетного планирования
акимата Камыстинского района"
_______________________ К. Нуржанова
Приложение1
к решению маслихата
от 4 марта 2016 года 436
Приложение 1
к решению маслихата
от 22 декабря 2015 года № 329
Бюджет Камыстинского района на 2016 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I.Доходы

Мәслихаттың 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 329 "Қамысты ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2016 жылғы 4 наурыздағы № 436 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 11 наурызда № 6205 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексі 109-бабының 5-тармағына сәйкес Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 329 "Қамысты ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6106 тіркелген, 2016 жылғы 29 қаңтарда "Қамысты жаңалықтары – Камыстинские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қамысты ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 2036048,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 603957,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 12452,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1419639,0 мың теңге;
2) шығындар – 2040862,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу –17136,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер –25452,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8316,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -21950,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 21950,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Қамысты ауданы жергілікті атқарушы органының 2016 жылға арналған резерві –7645,6 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
М. Әлиев
Қамысты аудандық
мәслихатының хатшысы
Б. Рахимжанов
"Қамысты ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_______________К. Нұржанова
Мәслихаттың
2016 жылғы 4 наурыздағы
№ 436 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2015 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 329 шешіміне 1-қосымша
Қамысты ауданының 2016 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
І. Кірістер