О внесении изменений в решение маслихата от 22 декабря 2015 года № 329 "О районном бюджете Камыстинского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Камыстинского района Костанайской области от 21 октября 2016 года № 55. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 октября 2016 года № 6669
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Камыстинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 22 декабря 2015 года № 329 "О районном бюджете Камыстинского района на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6106, опубликовано 29 января 2016 года в газете "Камысты жаңалықтары - Камыстинские новости") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Камыстинского района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 1937700,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 507223,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 5942,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1424535,2 тысяч тенге;
2) затраты – 1965903,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 17136,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 25452,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8316,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов –0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 45339,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 45339,0 тысяч тенге.";
пункт 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"3. Учесть, что в районном бюджете на 2016 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, в том числе:
1) на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса на 2016 год в сумме 2694,0 тысячи тенге;
2) на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих на 2016 год в сумме 51415,0 тысяч тенге;
3) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования на 2016 год в сумме 26219,0 тысяч тенге;
4) переход на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам на 2016 год в сумме 313402,0 тысячи тенге;

Мәслихаттың 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 329 "Қамысты ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Қамысты ауданы мәслихатының 2016 жылғы 21 қазандағы № 55 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 27 қазанда № 6669 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109–баптарына сәйкес Қамысты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 329 "Қамысты ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6106 тіркелген, 2016 жылғы 29 қаңтарда "Қамысты жаңалықтары – Камыстинские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қамысты ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 1937700,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 507223,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 5942,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1424535,2 мың теңге;
2) шығындар – 1965903,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу –17136,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер –25452,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8316,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -45339,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 45339,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) 2016 жылға арналған жергілікті атқарушы органдардың агроөнеркәсіптік кешен бөлімшелерін ұстауға 2694,0 мың теңге сомасында;
2) 2016 жылға арналған әкімшілік мемлекеттік қызметшілердің еңбекақысының деңгейін арттыруға 51415,0 мың теңге сомасында;
3) 2016 жылға арналған мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға 26219,0 мың теңге сомасында;
4) 2016 жылға арналған жергiлiктi бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшiлерге еңбекақы төлеу жүйесiнiң жаңа моделiне көшуге, сондай-ақ оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшiн ай сайынғы үстемеақы төлеуге 313402,0 мың теңге сомасында;

5) реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы на 2016 год в сумме 826,0 тысяч тенге.
6) на создание цифровой образовательной инфраструктуры в учреждениях образования в сумме 11904,0 тысячи тенге.";
пункт 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"5. Учесть, что в районном бюджете на 2016 год предусмотрено поступление средств из республиканского бюджета на реализацию Дорожной карты занятости 2020.
Распределение указанных трансфертов осуществляется на основании постановления акимата Камыстинского района.";
пункт 6 указанного решения изложить в новой редакции:
"6. Учесть, что в районном бюджете на 2016 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета в том числе:
на содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям в связи с передачей функций по оплате труда патронатным воспитателям путем перечисления денежных средств на его текущий счет на уровень районов в сумме 2076,2 тысяч тенге;
на содержание детско-юношеской спортивной школы в связи с передачей функций по обеспечению деятельности районных и городских неспециализированных детско-юношеских спортивных школ на уровень районов и городов в сумме 22820,0 тысяч тенге;
на оплату широкополосного Интернета в рамках программы системы электронного обучения на 2016 год в сумме 187,0 тысяч тенге;
на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020 в сумме 13621,0 тысяча тенге.";
пункт 7 указанного решения изложить в новой редакции:
"7. Утвердить резерв местного исполнительного органа Камыстинского района на 2016 год в сумме 0,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 2, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии А. Испамбетов
Секретарь Камыстинского
районного маслихата
С. Кстаубаева
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного учреждения
"Отдела экономики и бюджетного планирования
акимата Камыстинского района"
_______________________ К. Нуржанова
21 октября 2016 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 октября 2016 года
№ 55
Приложение 1
к решению маслихата

5) 2016 жылға арналған Қазақстан Республикасында мүгедектердiң құқықтарын қамтамасыз ету және өмiр сүру сапасын жақсарту жөнiндегi 2012 – 2018 жылдарға арналған iс-шаралар Жоспарын іске асыруға 826,0 мың теңге сомасында.
6) білім беру мекемелерінде цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға 11904,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте Жұмыспен қамту 2020 жол картасын іске асыруға республикалық бюджеттен қаражаттар түсімінің көзделгені ескерілсін.
Көрсетілген трансферттерді бөлу Қамысты ауданы әкімдігінің қаулысы негізінде жүзеге асырылады.";
көрсетілген шешімнің 6-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
аудандар деңгейіне ақшалай қаражаттарды ағымдағы шотына аудару арқылы патронат тәрбиешілерге еңбекақы төлеу бойынша функцияларды беруге байланысты патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағуға 2076,2 мың теңге сомасында;
аудандар және қалалар деңгейіне аудандық және қалалық мамандандырылмаған балалар мен жасөспірімдер спорт мектептерінің қызметін қамтамасыз ету бойынша функцияларды беруге байланысты балалар мен жасөспірімдер спорт мектебін ұстауға 22820,0 мың теңге сомасында;
2016 жылға арналған электрондық оқыту жүйесінің бағдарламасы щеңберінде кең жолақты Интернетті төлеуге 187,0 мың теңге сомасында;
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалалар мен ауылдық елді мекендерді дамытуға 13621,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 7-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Қамысты ауданының жергілікті атқарушы органының 2016 жылға арналған резерві 0,0 мың теңге сомасында бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 6–қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Испамбетов
Қамысты аудандық
мәслихатының хатшысы
С. Қыстаубаева
КЕЛІСІЛДІ
"Қамысты ауданы әкімдігінің экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_______________ К. Нұржанова
2016 жылғы 21 қазан
Мәслихаттың
2016 жылғы 21 қазандағы
№ 55 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың