О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 23 декабря 2015 года № 345 "О районном бюджете Костанайского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Костанайского района Костанайской области от 5 июля 2016 года № 38. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 июля 2016 года № 6537
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Костанайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 23 декабря 2015 года № 345 "О районном бюджете Костанайского района на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6111, опубликовано 14 января 2016 года в газете "Арна") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Костанайского района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы - 5857682,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 2719774,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям - 9353,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 15500,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 3113055,8 тысяч тенге;
2) затраты - 6604109,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 248795,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 270718,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 21923,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 995221,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -995221,4 тысячи тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 18-6 следующего содержания:
"18-6. Учесть, что в бюджете района на 2016 год предусмотрено поступление сумм за счет кредитов из областного бюджета из средств внутренних займов в сумме 545704,0 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель внеочередной сессии,
секретарь Костанайского
районного маслихата
А. Досжанов
Руководитель государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов"
акимата Костанайского района
__________________ З. Кенжегарина
5 июля 2016 года
Приложение
к решению маслихата
от 5 июля 2016 года № 38
Приложение 1
к решению маслихата
от 23 декабря 2015 года № 345
Районный бюджет на 2016 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

Мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 345 "Қостанай ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы мәслихатының 2016 жылғы 5 шілдедегі № 38 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 11 шілдеде № 6537 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Қостанай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 345 "Қостанай ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6111 тіркелген, 2016 жылғы 14 қаңтарда "Арна" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 5857682,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 2719774,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 9353,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 15500,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша - 3113055,8 мың теңге;
2) шығындар - 6604109,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 248795,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 270718,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу - 21923,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 995221,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) -995221,4 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 18-6-тармағымен толықтырылсын:
"18-6. 2016 жылға арналған аудан бюджетінде 545704,0 мың теңге сомасында ішкі қарыздар қаражатынан облыстық бюджеттен берілген кредиттер есебінен сомалар түсімі көзделгені ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның төрағасы,
Қостанай аудандық
мәслихатының хатшысы
А. Досжанов
Қостанай ауданы әкімдігінің
"Экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_________________ З. Кенжегарина
5 шілде 2016 жыл
Мәслихаттың
2016 жылғы 5 шілдедегі
№ 38 шешіміне қосымша
Мәслихаттың
2015 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 345 шешіміне 1-қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер