Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в Наурзумском районе на 2016 год
Постановление акимата Наурзумского района Костанайской области от 12 апреля 2016 год № 87. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 6 мая 2016 года № 6333. Утратило силу постановлением акимата Наурзумского района Костанайской области от 27 июля 2016 год № 165
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Наурзумского района Костанайской области от 27.07.2016 № 165.
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Наурзумского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования Наурзумского района на 2016 год согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Т. Даиров
Приложение 1
к постановлению акимата
от 12 апреля 2016 года № 87
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования Наурзумского района на 2016 год, финансируемых за счет целевых трансфертов из республиканского бюджета
п/п
Админист-ративно- территори-альное располо-жение организа-ций дошколь-ного воспитания и
обучения (населенный пункт)
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Детс-кий сад
Мини-центры с полным днем пребы-вания при школе
Детс-кий сад
Мини-центры с полным днем пребы-вания при школе
Детский сад
Мини-центры
ясель-ные гру-ппы
Дош-коль-ные гру-ппы
с пол-ным днем пребы-вания
с непо-лным днем пре-быва-ния
1
Коммуна-льное государст-венное казенное предприя-тие "Ясли-сад "Балапан" отдела образова-ния Наурзумс-кого района" село Караменды
55
15667
5000
6000
2
Государст-венное коммуна-льное казенное предприя-тие "Ясли- сад "Балдыр-ган" отдела образова-ния Наурзумс-кого района" село Караменды
20
15667
5000
6000
Приложение 2
к постановлению акимата
от 12 апреля 2016 года № 87
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования Наурзумского района на 2016 год, финансируемых за счет средств местного бюджета
№ п/п
Админист-ративно- территори-альное располо-жение организа-ций дошколь-ного воспитания и
обучения
(населенный пункт)
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Детс-кий сад
Мини-центры с пол-ным днем пребы-вания при школе
Детс-кий сад
Мини-центры с пол-ным днем пребы-вания при школе
Детский сад
Мини-центры
ясель-ные гру-ппы
дошко-льные группы
с полным днем пребы-вания
с непол-ным днем пребы-вания
1
Государст-венное коммуна-льное казенное предприя-тие "Ясли- сад "Балдыр-ган" отдела образова-ния Наурзумс-кого района" село Караменды
95
20032
5000
6000
2
Государст-венное коммуна-льное казенное предприя-тие "Ясли- сад "Айголек" отдела образова-ния Наурзумс-кого района" село Дамды
25
20032
4000
4000
3
Государст-венное коммуна-льное казенное предприя-тие "Ясли- сад "Нурбо-бек" отдела образова-ния Наурзумс-кого района село Буревест-ник
45
20032
4000
4000
4
Государст-венное коммуна-льное казенное предприя-тие "Ясли-сад "Балдәу-рен" отдела образова-ния Наурзумс-кого района" село Уленды
25
20032
4000
4000
5
Государст-венное коммуна-льное казенное предприя-тие "Ясли-сад "Кызгал-дак" акимата Наурзумс-кого района
село Шили
25
20032
4000
4000

Науырзым ауданында 2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Қостанай облысы Науырзым ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 12 сәуірдегі № 87 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 6 мамырда № 6333 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Науырзым ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 27 шілдедегі № 165 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Науырзым ауданы әкімдігінің 27.07.2016 № 165 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Науырзым ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Науырзым ауданының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында 2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері осы қаулының 1, 2 қосымшаларына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т. Даиров
Әкімдіктің
2016 жылғы 12 сәуірдегі
№ 87 қаулысына 1-қосымша
Науырзым ауданының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында 2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер есебінен қаржыландырылатын жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
р/с
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдары-ның әкімшілік-аумақтық орналасуы
(елді-мекен)
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында қаржыландырудың жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдары ата-аналарының бір айдағы төлемақы мөлшері (теңге)
Бала-бақша
Мектеп жанын-дағы толық күндік шағын орта-лықтар
Бала-бақша
Мектеп жаны-ндағы толық күндік шағын орта-лықтар
Балабақша
Шағын -орталықтар
Бөбе-кжай топ-тар
Мек-тепке дейі-нгі топ-тар
толық күндік
жарты күндік
1
"Науырзым ауданы білім беру бөлімінің "Балапан" Бөбекжай- бақшасы" коммунал-дық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны Қарамеңді ауылы
55
15667
5000
6000
2
"Науырзым ауданы білім беру бөлімінің "Бөбекжай-бақша "Балдыр-ған"" мемлекеттік коммунал-дық қазыналық кәсіпорны
Қарамеңді ауылы
20
15667
5000
6000
Әкімдіктің
2016 жылғы 12 сәуірдегі
№ 87 қаулысына 2-қосымша
Науырзым ауданының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында 2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жергілікті бюджет есебінен қаржыландырылатын жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
р/с
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдары-ның әкімшілік-аумақтық орналасуы
(елді-мекен)
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында қаржыландырудың жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдары ата-аналарының бір айдағы төлемақы мөлшері (теңге)
Бала-бақша
Мектеп жанын-дағы толық күндік шағын орта-лықтар
Бала-бақша
Мектеп жанын-дағы толық күндік шағын орта-лықтар
Балабақша
Шағын -орталықтар
Бөбе-кжай топ-тар
Мек-тепке дейі-нгі топ-тар
толық күндік
жарты күндік
1
"Науырзым ауданы білім беру бөлімінің "Бөбекжай-бақша" "Балдырған" мемлекеттік коммунал-дық қазыналық кәсіпорны
Қарамеңді ауылы
95
20032
5000
6000
2
"Науырзым ауданы білім беру бөлімінің "Айгөлек" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммунал-дық қазыналық кәсіпорны
Дәмді ауылы
25
20032
4000
4000
3
"Науырзым ауданы білім беру бөлімінің "Нұрбөбек" Бөбекжай- бақшасы" мемлекеттік коммунал-дық қазыналық кәсіпорны Буревестник ауылы
45
20032
4000
4000
4
"Науырзым ауданы білім беру бөлімінің "Балдәурен" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммунал-дық қазыналық кәсіпорны
Өлеңді ауылы
25
20032
4000
4000
5
"Науырзым ауданы әкімдігінің "Қызғалдақ" бөбекжай- бақшасы" мемлекеттік коммунал-дық қазыналық кәсіпорны
Шилі ауылы
25
20032
4000
4000