О внесении изменений в решение маслихата от 22 декабря 2015 года № 288 "О районном бюджете Сарыкольского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Сарыкольского района Костанайской области от 1 марта 2016 года № 311. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 марта 2016 года № 6215
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, а также подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Сарыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести следующие изменения в решение маслихата от 22 декабря 2015 года № 288 "О районном бюджете Сарыкольского района на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6107, опубликовано 6 января 2016 года в газете "Сарыкөл"):
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Сарыкольского района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3-соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 3719036,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 558126,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 4200,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3156710,0 тысяч тенге;
2) затраты – 3731434,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1639,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 11291,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 9652,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -14037,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14037,3 тысяч тенге;
поступление займов – 9545,0 тысяч тенге;
погашение займов – 9652,0 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 14144,3 тысячи тенге.";
приложение 125 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель
внеочередной сессии                        Т. Жаугаштин
Секретарь
районного маслихата                        К. Базарбаева
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и
бюджетного планирования
акимата Сарыкольского района"
_________________ А. Вилямов
1 марта 2016 года
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел финансов акимата
Сарыкольского района"
__________________ Т. Лысяк
1 марта 2016 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 1 марта 2016 года № 311
Приложение 1
к решению маслихата
от 22 декабря 2015 года № 288
Бюджет Сарыкольского района на 2016 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I
Доходы

Мәслихаттың 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 288 "Сарыкөл ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Сарыкөл ауданы мәслихатының 2016 жылғы 1 наурыздағы № 311 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 14 наурызда № 6215 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106109-баптарына, сондай-ақ 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Сарыкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 288 "Сарыкөл ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджетi туралы" шешiмiне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6107 тіркелген, 2016 жылғы 6 қаңтарда "Сарыкөл" газетінде жарияланған) мынадай өзгерiстер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Сарыкөл ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3719036,0 мың тенге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 558126,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 4200,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша – 3156710,0 мың теңге;
2) шығындар – 3731434,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1639,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 11291,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 9652,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -14037,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 14037,3 мың теңге;
қарыздар түсімдері – 9545,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 9652,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 14144,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 125-қосымшалары осы шешімнің 123-қосымшаларынасәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс
сессияның төрағасы                         Т.Жауғаштин
Аудандық
мәслихат хатшысы                           К.Базарбаева
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
________________ А.Вилямов
1 наурыз 2016 жылғы
"Сарыкөл ауданы әкімдігінің
қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
__________________ Т.Лысяк
1 наурыз 2016 жылғы
Мәслихаттың 2016 жылғы 1 наурыздағы
№ 311 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың 2015 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 288 шешіміне 1-қосымша
Сарыкөл ауданының 2016 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
АТАУЫ
I
Кіріс

38908,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
7572,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
6700,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
14910,0
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населения
9726,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
106388,0
1
Социальное обеспечение
30477,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
24000,0
005
Государственная адресная социальная помощь
5000,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
19000,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
6477,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
6477,0
2
Социальная помощь
52890,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
52890,0
002
Программа занятости
19443,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
19076,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
916,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
10257,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3198,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
23021,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
23021,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
22299,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
722,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
215459,0
1
Жилищное хозяйство
190050,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
190050,0
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
190050,0
2
Коммунальное хозяйство
11132,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

38908,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
7572,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
6700,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
14910,0
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
9726,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету
106388,0
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
30477,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
24000,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
5000,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
19000,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
6477,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
6477,0
2
Әлеуметтiк көмек
52890,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
52890,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
19443,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
19076,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
916,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
10257,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
3198,0
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
23021,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
23021,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22299,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
722,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
215459,0
1
Тұрғын үй шаруашылығы
190050,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
190050,0
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
190050,0
2
Коммуналдық шаруашылық
11132,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі