О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 21 декабря 2015 года № 373 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 1 марта 2016 года № 402. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 17 марта 2016 года № 6221
В соответствии со статьями 104109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2015 года № 373 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6102 опубликовано 6 января 2016 года в газете "Нұрлы жол") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Узункольского района на 2016-2018 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 2330924,0 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 498147,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2230,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 480,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1830067,0 тысяч тенге;
2) затраты – 2331619,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 10994,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 19089,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8095,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -11689,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 11689,3 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Учесть, что в районном бюджете на 2016 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в следующих размерах:
в республиканский бюджет в сумме 640,1 тысяч тенге;
в областной бюджет в сумме 55,2 тысяч тенге.";
приложения 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 12 к настоящему решению;
дополнить указанное решение приложением 6 согласно приложению 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель очередной сессии
Узункольского районного маслихата
И. Горбатенков
Секретарь Узункольского
районного маслихата
В. Вербовой
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного учреждения
"Отдел финансов Узункольского района"
_________________ У. Наурузбаева
Руководитель государственного учреждения
"Отдел экономики и бюджетного
планирования Узункольского района"
_________________ Н. Абдрахманова
Приложение 1
к решению маслихата
от 1 марта 2016 года № 402
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2015 года № 373
Районный бюджет на 2016 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
НАИМЕНОВАНИЕ
I. Доходы

Мәслихаттың 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 373 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2016 жылғы 1 наурыздағы № 402 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 17 наурызда № 6221 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104109-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес, Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 373 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6102 тіркелген, 2016 жылғы 6 қаңтарда "Нұрлы жол" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1- тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ұзынкөл ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 12 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2330924,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 498147,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2230,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 480,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1830067,0 мың теңге;
2) шығындар – 2331619,3 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 10994,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 19089,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 8095,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -11689,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 11689,3 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 2-1-тармағымен толықтырылсын:
"2-1. 2016 жылға арналған аудандық бюджетте мынадай мөлшерлерде нысаналы трансферттерді қайтару қарастырылғаны ескерілсін:
республикалық бюджетке 640,1 мың теңге сомасында;
облыстық бюджетке 55,2 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 12 – қосымшалары осы шешімнің 12 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
қөрсетілген шешім осы шешімнің 3 - қосымшасына сәйкес 6 - қосымшасымен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ұзынкөл аудандық мәслихатының
кезекті сессиясының төрағасы
И. Горбатенков
Ұзынкөл аудандық
мәслихатының хатшысы
В. Вербовой
КЕЛІСІЛДІ
"Ұзынкөл ауданының қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_________________ У. Наурузбаева
"Ұзынкөл ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_______________ Н. Абдрахманова
Мәслихаттың
2016 жылғы 1 наурыздағы
№ 402 шешіміне 1 қосымша
Мәслихаттың
2015 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 373 шешіміне 1 қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер