О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2015 года № 373 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Узункольского района Костанайской области от 6 июня 2016 года № 22. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 15 июня 2016 года № 6464
В соответствии со статьями 104106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Узункольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2015 года № 373 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6102 опубликовано 6 января 2016 года в газете "Нұрлы жол") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Узункольского района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 2269589,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 436597,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 2230,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 480,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1830282,2 тысячи тенге;
2) затраты – 2301093,1 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 10994,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 19089,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8095,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -42497,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
42497,9 тысяч тенге.";
в пункте 3 указанного решения абзац пятый изложить в новой редакции:
"на реализацию региональных пилотных проектов по оказанию социальной помощи малообеспеченным гражданам на контрактной основе в сумме 179,2 тысяч тенге.";
в пункте 4 указанного решения абзац седьмой изложить в новой редакции:
"реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012–2018 годы в сумме 2138,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель
4-ой внеочередной сессии
Н. Булатов
Секретарь районного маслихата
А. Бараншина
Руководитель государственного учреждения
"Отдел финансов Узункольского района"
_________________ У. Наурузбаева
6 июня 2016 года
Исполняющий обязанности руководителя
государственного учреждения "Отдел
экономики и бюджетного планирования
Узункольского района"
_________________ Н. Темная
6 июня 2016 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 6 июня 2016 года № 22
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2015 года № 373
Районный бюджет на 2016 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
НАИМЕНОВАНИЕ
I. Доходы

Мәслихаттың 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 373 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Ұзынкөл ауданы мәслихатының 2016 жылғы 6 маусымдағы № 22 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 маусымда № 6464 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет Кодексінің 104106-бабтарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес, Ұзынкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 373 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6102 тіркелген, 2016 жылғы 6 қаңтарда "Нұрлы жол" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1- тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ұзынкөл ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2269589,2 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 436597,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 2230,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 480,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1830282,2 мың теңге;
2) шығындар – 2301093,1 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 10994,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 19089,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 8095,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -42497,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 42497,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағында бесінші абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"келісімшарт негізінде табысы аз азаматтарға әлеуметтік көмек көрсету бойынша өңірлік пилоттық жобаларды іске асыруға 179,2 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 4-тармағында жетінші абзац жаңа редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасында мүгедектердiң құқықтарын қамтамасыз ету және өмiр сүру сапасын жақсарту жөнiндегi 2012 – 2018 жылдарға арналған iс-шаралар жоспарын іске асыруға 2138,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
4-нші кезектен
тыс сессиясының төрағасы
Н. Булатов
Аудандық мәслихаттың хатшысы
А. Бараншина
"Ұзынкөл ауданының қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
________________ У. Наурузбаева
2016 жылғы 6 маусым
"Ұзынкөл ауданының экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің міндетін атқарушысы
_______________ Н. Темная
2016 жылғы 6 маусым
Мәслихаттың 2016 жылғы
6 маусымдағы № 22 шешіміне
1 қосымша
Мәслихаттың 2015 жылғы
21 желтоқсандағы № 373 шешіміне
1 қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
I. Кірістер