Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год
Постановление акимата Федоровского района Костанайской области от 12 апреля 2016 года № 99. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 13 мая 2016 года № 6364
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Федоровского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования Федоровского района на 2016 год, финансируемых за счет средств республиканского бюджета согласно приложению 1.
2. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования Федоровского района на 2016 год, финансируемых за счет средств местного бюджета согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на
заместителя акима по социальным вопросам.

2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 12 сәуірдегі № 99 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 13 мамырда № 6364 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Федоров ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Республикалық бюджет қаражаты есебінен қаржыландырылатын, 2016 жылға арналған Федоров ауданының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері 1-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Жергілікті бюджет қаражаты есебінен қаржыландырылатын, 2016 жылға арналған Федоров ауданының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері 2-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау әкімінің әлеуметтік мәселелері жөніндегі орынбасарына жүктелсін.

4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2016 года.
Акима района К. Ахметов
Приложение 1
к постановлению акимата
от 12 апреля 2016 года № 99
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение,
размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных
организациях образования Федоровского района на 2016 год, финансируемых
за счет средств из республиканского бюджета
Сноска. Приложение 1 – в редакции постановления акимата Федоровского района Костанайской области от 02.12.2016 № 357 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 октября 2016 года).
Административно - территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения (населенный пункт)
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Дошкольные организации
Мини - центр с полным днем пребывания при школе
Дошкольные организации
Мини - центр с полным днем пребывания при школе
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли- сад "Балдырған" акимата Федоровского района, село Федоровка
78

4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
Аудан әкімі Қ. Ахметов
Әкімдіктің
2016 жылғы 12 сәуірдегі
№ 99 қаулысына 1-қосымша
Республикалық бюджет қаражат есебінен қаржыландырылатын, 2016 жылға арналған Федоров ауданының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мектепке дейінгі тәрбие мен окытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда – Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 02.12.2016 № 357 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 01.10.2016 бастап туындаған қатынастарға таратылады).
№ п/п
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы (елді-мекен)
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында қаржыландырудың жанбасына шаққанда бір айдағы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдар
Мектеп жанындағы толық күндік шағын орталықтар
Мектепке дейінгі ұйымдар
Мектеп жанындағы толық күндік шағын орталықтар
1
Федоров ауданы әкімдігінің "Балдырған" ясли-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны, Федоров ауылы
78

23506
2
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Солнышко" акимата Федоровского района, село Банновка
65
28796
3
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли - сад "Звездочка" акимата Федоровского района, село Владыкинка
22
21822
Продолжение таблицы:
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Дошкольные организации
Мини-центры
Ясельная группа
Дошкольные группы
с полным днем пребывания
неполный день пребывания
Ясельная группа
Дошкольные группы
Ясельная группа
Дошкольные группы
5000
6300
5000
6300
5000
6300
Приложение 2
к постановлению акимата
от 12 апреля 2016 года № 99
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования Федоровского района на 2016 год, финансируемых за счет средств местного бюджета
Сноска. Приложение 2 – в редакции постановления акимата Федоровского района Костанайской области от 02.12.2016 № 357 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 октября 2016 года).
№ п/п
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения (населенный пункт)
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Дошкольные организации
Мини-центр с неполным днем пребывания при школе
Дошкольные организации
Мини центр с неполным днем пребывания при школе
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Қарлығаш" акимата Федоровского района, село Федоровка
140
21741
2
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли - сад "Звездочка" акимата Федоровского района, село Владыкинка
27

23506
2
Федоров ауданы әкімдігінің "Солнышко" бөбекжай-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Баннов ауылы
65
28796
3
Федоров ауданы әкімдігінің "Звездочка" ясли-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Владыкинка ауылы
22
21822
Кестенің жалғасы:
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдары ата-аналарының бір айдағы төлемақы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдар
Шағын-орталықтар
Бөбекжай топтар
Мектепке дейінгі топтар
Толық күндік
Жарты күндік
Бөбекжай топтар
Мектепке дейінгі топтар
Бөбекжай топтар
Мектепке дейінгі топтар
5000
6300
5000
6300
5000
6300
Әкімдіктің
2016 жылғы 12 сәуірдегі
№ 99 қаулысына 2-қосымша
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен қаржыландырылатын, 2016 жылға арналған Федоров ауданының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда – Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 02.12.2016 № 357 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 01.10.2016 бастап туындаған қатынастарға таратылады).
№ п/п
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы (елді-мекен)
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында қаржыландырудың жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдар
Мектеп жанындағы толық күндік шағын орталықтар
Мектепке дейінгі ұйымдар
Мектеп жанындағы толық күндік шағын орталықтар
1
Федоров ауданы әкімдігінің "Қарлығаш" Ясли-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Федоров ауылы
140
21741
2
Федоров ауданы әкімдігінің "Звездочка" ясли-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Владыкинка ауылы
27