О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 22 декабря 2015 года № 372 "О районном бюджете Федоровского района на 2016 - 2018 годы"
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 12 августа 2016 года № 54. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 19 августа 2016 год № 6583
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 22 декабря 2015 года № 372 "О районном бюджете ФҰдоровского района на 2016 - 2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6104, опубликовано 28 января 2016 года в газете "Федоровские новости") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Федоровского района на 2016 - 2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 3042693,1 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 630857,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 8666,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 400,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2402769,4 тысяч тенге;
2) затраты –3280998,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6678,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 25452,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 18774,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -244983,7 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 244983,7 тысячи тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 2-5 следующего содержания:
"2-5. Учесть на 2016 год нормативы распределения доходов:
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты, в бюджет района – 93,4 процента;
по социальному налогу в бюджет района – 67,6 процентов;
по индивидуальному подоходному налогу с доходов, не облагаемых у источника выплаты, и по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты, путем зачисления 100,0 процентов в бюджеты районов и городов областного значения.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Мәслихаттың 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 372 "Федоров ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2016 жылғы 12 тамыздағы № 54 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 19 тамызда № 6583 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Федоров аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 372 "Федоров ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6104 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 28 қаңтарда "Федоровские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Федоров ауданының 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3042693,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 630857,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 8666,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 400,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2402769,4 мың теңге;
2) шығындар – 3280998,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 6678,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 25452,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 18774,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -244983,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 244983,7 мың теңге.";
көрсетілген шешім мына мазмұндағы 2-5-тармағымен толықтырылсын:
"2-5. 2016 жылға кірістерді бөлу нормативтері ескерілсін:
аудан бюджетіне төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша – 93,4 пайыз;
аудан бюджетіне әлеуметтік салық бойынша – 67,6 пайыз;
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша, және төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша аудандар мен облыстық маңызы бар қалалар бюджеттеріне 100,0 пайызын есепке алу жолымен.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.