О внесении изменений в постановление акимата от 12 апреля 2016 года № 99 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год"
Постановление акимата Федоровского района Костанайской области от 2 декабря 2016 года № 357. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 15 декабря 2016 года № 6747
В соответствии с подпунктом 3) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Федоровского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Федоровского района от 12 апреля 2016 года № 99 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования на 2016 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6364, опубликовано 9 июня 2016 года в районной газете "Федоровские новости") следующие изменения:
Приложения 1, 2 к вышеуказанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему постановлению.

Әкімдіктің 2016 жылғы 12 сәуірдегі № 99 "2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы"қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 2 желтоқсандағы № 357 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 желтоқсанда № 6747 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңы 31-бабының 1-тармағы 3) тармақшасына, "Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес Федоров ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Федоров ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 12 сәуірдегі № 99 "2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу мемлекеттік тізілімінде № 6364 болып тіркелді, 2016 жылдың 9 маусымында "Федоровские новости" аудандық газетінде жарияланған) қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
Жоғарыда көрсетілген қаулының 1, 2 қосымшалары осы қаулының 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района по социальным вопросам.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 октября 2016 года.
Аким района Т. Исабаев
Приложение 1
к постановлению акимата
от 2 декабря 2016 года
№ 357
Государственный образовательный заказ
на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования
и родительской платы в дошкольных организациях образования Федоровского района
на 2016 год, финансируемых за счет средств из республиканского бюджета
Административно - территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения (населенный пункт)
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Дошкольные организации
Мини - центр с полным днем пребывания при школе
Дошкольные организации
Мини - центр с полным днем пребывания при школе
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли- сад "Балдырған" акимата Федоровского района, село Федоровка
78

2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің әлеуметтік мәселелері жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2016 жылғы 1 қазаннан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Аудан әкімі Т. Исабаев
Әкімдіктің
2016 жылғы 2 желтоқсандағы
№ 357 қаулысына
1-қосымша
Республикалық бюджет қаражат есебінен қаржыландырылатын,
2016 жылға арналған Федоров ауданының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында
мектепке дейінгі тәрбие мен окытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына
шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
№ п/п
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы (елді-мекен)
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында қаржыландырудың жанбасына шаққанда бір айдағы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдар
Мектеп жанындағы толық күндік шағын орталықтар
Мектепке дейінгі ұйымдар
Мектеп жанындағы толық күндік шағын орталықтар
1
Федоров ауданы әкімдігінің "Балдырған" ясли-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны, Федоров ауылы
78

от 2 декабря 2016 года
№ 357
Государственный образовательный заказ
на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования
и родительской платы в дошкольных организациях образования Федоровского района
на 2016 год, финансируемых за счет средств местного бюджета
№ п/п
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения (населенный пункт)
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Дошкольные организации
Мини-центр с неполным днем пребывания при школе
Дошкольные организации
Мини центр с неполным днем пребывания при школе
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Қарлығаш" акимата Федоровского района, село Федоровка

2016 жылғы 2 желтоқсандағы
№ 357 қаулысына
2-қосымша
Жергілікті бюджет қаражаты есебінен қаржыландырылатын,
2016 жылға арналған Федоров ауданының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында
мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына
шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
№ п/п
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының әкімшілік-аумақтық орналасуы (елді-мекен)
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында қаржыландырудың жан басына шаққанда бір айдағы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдар
Мектеп жанындағы толық күндік шағын орталықтар
Мектепке дейінгі ұйымдар
Мектеп жанындағы толық күндік шағын орталықтар
1
Федоров ауданы әкімдігінің "Қарлығаш" Ясли-бақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны, Федоров ауылы