О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Павлодарской области от 26 августа 2014 года № 277/8 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима Павлодарской области"
Постановление акимата Павлодарской области от 2 февраля 2016 года № 31/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 03 марта 2016 года № 4952. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 16 ноября 2017 года № 359/6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 16.11.2017 № 359/6 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", Указом Президента Республики Казахстан от 29 октября 2012 года № 410 "Об утверждении Типового положения государственного органа Республики Казахстан" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Павлодарской области от 26 августа 2014 года № 277/8 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима Павлодарской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4003, опубликовано 13 сентября 2014 года в газетах "Звезда Прииртышья", "Сарыарқа самалы") следующие изменения и дополнения:
в Положении о государственном учреждении "Аппарат акима Павлодарской области", утвержденном указанным постановлением:
пункт 19 дополнить подпунктом 6) следующего содержания:
"6) осуществляет анализ, оценку и проверку достижения объектом государственного аудита прямых и конечных результатов, предусмотренных в документах Системы государственного планирования Республики Казахстан, надежности и достоверности финансовой и управленческой информации, эффективности внутренних процессов организации деятельности государственных органов, качества оказываемых государственных услуг, сохранности активов государства.";
пункт 20 дополнить подпунктом 24) следующего содержания:
"24) вносит акиму области отчет о результатах внутреннего аудита с рекомендациями по пресечению, недопущению нарушений при использовании средств республиканского и (или) местных бюджетов в соответствии с законодательством Республики Казахстан, по устранению выявленных недостатков, повышению эффективности внутренних процессов организации деятельности государственных органов.";
в пункте 25:
подпункты 3), 5), 8), 9), 11), 12), 13), 18), 19), 20), 22) исключить;

Павлодар облысы әкімдігінің 2014 жылғы 26 тамыздағы "Павлодар облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" № 277/8 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2016 жылғы 2 ақпандағы № 31/1 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 03 наурызда № 4952 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 2017 жылғы 16 қарашадағы № 359/6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облыстық әкімдігінің 16.11.2017 № 359/6 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы "Мемлекеттік мүлік туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 29 қазандағы "Қазақстан Республикасы мемлекеттік органының үлгі ережесін бекіту туралы" № 410 Жарлығына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысы әкімдігінің 2014 жылғы 26 тамыздағы "Павлодар облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" № 277/8 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4003 болып тіркелген, 2014 жылғы 13 қыркүйекте "Сарыарқа самалы", "Звезда Прииртышья" газеттерінде жарияланған) келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Павлодар облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі туралы ережеде:
19-тармақ келесі мазмұндағы 6) тармақшамен толықтырылсын:
"6) ішкі аудит объектісінің Қазақстан Республикасы Мемлекеттік жоспарлау жүйесінің құжаттарында көзделген тікелей және түпкі нәтижелерге қол жеткізуін, қаржылық және басқарушылық ақпараттың сенімділігі мен анықтығын, мемлекеттік органдар қызметін ұйымдастырудың ішкі процестерінің тиімділігін, көрсетілетін мемлекеттік қызметтердің сапасын, мемлекет активтерінің сақталуын талдауды, бағалауды және тексеруді жүзеге асырады.";
20-тармақ келесі мазмұндағы 24) тармақшамен толықтырылсын:
"24) облыс әкіміне Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес республикалық және (немесе) жергілікті бюджеттердің қаражатын пайдалану кезінде бұзушылықтардың жолын кесу, оларды болдырмау, анықталған кемшіліктерді жою, мемлекеттік органдар қызметін ұйымдастырудың ішкі процестерінің тиімділігін арттыру бойынша ұсыныстармен ішкі аудит нәтижелері туралы есеп береді.";
25-тармақта:
3), 5), 8), 9), 11), 12), 13), 18), 19), 20), 22) тармақшалар алынып тасталсын;

дополнить подпунктами 27), 28), 29), 30), 31), 32), 33), 34), 35), 36), 37), 38), 39) следующего содержания:
"27) организует реализацию целей, возложенных на аппарат;
28) организует, координирует и контролирует деятельность структурных подразделений аппарата в пределах своей компетенции;
29) утверждает структуру и штатное расписание аппарата, положение о его структурных подразделениях;
30) назначает на государственные должности и освобождает от государственных должностей административных государственных служащих копруса "Б" аппарата;
31) осуществляет общее руководство деятельностью дисциплинарной и конкурсной комиссий аппарата;
32) осуществяет контроль за соблюдением служебной дисциплины;
33) решает вопросы командирования, предоставления отпусков, оказания материальной помощи, подготовки, переподготовки и повышения квалификации, поощрения, установления надбавок государственным служащим аппарата, за исключением работников, вопросы трудовых отношений которых отнесены к компетенции вышестоящих должностных лиц;
34) решает вопросы дисциплинарной ответственности государственных служащих аппарата, за исключением работников, вопросы трудовых отношений которых отнесены к компетенции вышестоящих должностных лиц;
35) обеспечивает исполнение требований законодательства Республики Казахстан о противодействии коррупции в пределах своей компетенции;
36) контролирует ход исполнения решений, принятых местными исполнительными и представительными органами области;
37) осуществляет иные полномочия, возложенные законами и иными нормативными правовыми актами Республики Казахстан;
38) возлагает функции по обеспечению соблюдения норм служебной этики и профилактики нарушений законодательства о государственной службе, противодействии коррупции и Этического кодекса государственных служащих Республики Казахстан;
39) обеспечивает взаимодействие с Общественным советом.".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления в территориальном органе юстиции направление на официальное опубликование в средствах массовой информации и информационно-правовой системе "Әділет";
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области;
3. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима области Уразгулова Р.К.

келесі мазмұндағы 27), 28), 29), 30), 31), 32), 33), 34), 35), 36), 37), 38), 39) тармақшалармен толықтырылсын;
"27) аппаратқа жүктелген мақсаттарды іске асыруды үйымдастырады;
28) өз құзыреті шегінде аппараттың құрылымдық бөлімшелерінің жұмысын ұйымдастырады, үйлестіреді және бақылайды;
29) аппараттың құрылымы мен штат кестесін, оның құрылымдық бөлімшелері туралы ережені бекітеді;
30) аппараттағы "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік қызметшілерін мемлекеттік лауазымдарға тағайындайды және мемлекеттік лауазымдардан босатады;
31) аппараттың тәртіптік және конкурстық комиссияларының қызметіне жалпы басшылықты жүзеге асырады;
32) қызметтік тәртіптің сақталуын бақылауды жүзеге асырады;
33) еңбек қатынастары мәселелері жоғары тұрған лауазымды адамдардың құзыретіне жатқызылған жұмыскерлерді қоспағанда, аппараттың мемлекеттік қызметшілерін іссапарға жіберу, оларға демалыстар беру, материалдық көмек көрсету, оларды даярлау, қайта даярлау, біліктілігін арттыру, көтермелеу, үстемеақылар белгілеу мәселелерін шешеді;
34) еңбек қатынастары мәселелері жоғары тұрған лауазымды адамдардың құзыретіне жатқызылған жұмыскерлерді қоспағанда, аппараттың мемлекеттік қызметшілерінің тәртіптік жауаптылығы мәселелерін шешеді;
35) өз құзыреті шегінде Қазақстан Республикасының сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл туралы заңнамасы талаптарының орындалуын қамтамасыз етеді;
36) облыстың жергілікті атқарушы және өкілді органдары қабылдаған шешімдердің орындалу барысын бақылайды;
37) Қазақстан Республикасының заңдарында және өзге де нормативтік құқықтық актілерінде жүктелген өзге де өкілеттіктерді жүзеге асырады;
38) қызметтік әдеп нормаларының сақталуын қамтамасыз ету және мемлекеттік қызмет, сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл туралы заңнамалар мен Қазақстан Рсепубликасы мемлекеттік қызметшілерінің әдеп кодексі бұзушылықтарының алдын алу жөніндегі функцияларды жүктейді;
39) Қоғамдық кеңеспен өзара іс-қимылды қамтамасыз етеді.".
2. "Павлодар облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулы аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелгеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде бұқаралық ақпарат құралдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберілуін;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімі аппаратының басшысы Р.Қ. Оразғұловқа жүктелсін.

4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким области К. Бозумбаев

4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Қ. Бозымбаев