О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (XLVI сессия, V созыв) от 10 декабря 2015 года № 394/46 "Об областном бюджете на 2016 - 2018 годы"
Решение маслихата Павлодарской области от 22 июня 2016 года № 30/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 29 июня 2016 года № 5150
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Павлодарский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата (XLVI сессия, V созыв) от 10 декабря 2015 года № 394/46 "Об областном бюджете на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4852, опубликованное в газете "Регион. КZ" от 25 декабря 2015 года № 51) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "114974534" заменить цифрами "114290896";
цифры "28583310" заменить цифрами "28131762";
цифры "1340885" заменить цифрами "1104795";
дополнить абзацем следующего содержания:
"поступлениям от продажи основного капитала – 4000 тысяч тенге;";
в подпункте 2) цифры "114662387" заменить цифрами "113728749";
в подпункте 3):
цифры "1148874" заменить цифрами "2558869";
цифры "3171223" заменить цифрами "4581223";
цифры "2022349" заменить цифрами "2022354";
в подпункте 5) цифры "-1122514" заменить цифрами "-2282509";
в подпункте 6) цифры "1122514" заменить цифрами "2282509";
в пункте 2:
в подпункте 2) цифры "41" заменить цифрами "37,6";
в подпункте 3) цифры "41" заменить цифрами "37,6";
в пункте 3:
в подпункте 1) цифры "59" заменить цифрами "62,4";
в подпункте 2) цифры "59" заменить цифрами "62,4";
в пункте 7:
цифры "310199" заменить цифрами "469334";
цифры "1259045" заменить цифрами "1260293";
цифры "126086" заменить цифрами "77642";
дополнить абзацами следующего содержания:
"39742 тысячи тенге – на оснащение общеобразовательных школ кабинетами робототехники;
17000 тысяч тенге – на обеспечение учебниками и учебно-методическими комплексами общеобразовательных школ города Аксу.";
в пункте 8:
цифры "14155" заменить цифрами "11143";
цифры "70040" заменить цифрами "31240";
дополнить абзацем следующего содержания:
"151833 тысячи тенге – на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах.";

Облыстық мәслихаттың (V сайланған XLVI сессиясы) 2015 жылғы 10 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 394/46 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2016 жылғы 22 маусымдағы № 30/4 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 29 маусымда № 5150 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Павлодар облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облыстық мәслихатының (V сайланған ХLVІ сессиясы) 2015 жылғы 10 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 394/46 шешіміне (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4852 болып тіркелген, 2015 жылғы 25 желтоқсандағы "Регион.КZ" газетінің № 51 санында жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"114974534" сандары "114290896" сандарымен ауыстырылсын;
"28583310" сандары "28131762" сандарымен ауыстырылсын;
"1340885" сандары "1104795" сандарымен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4000 мың теңге;";
2) тармақшада "114662387" сандары "113728749" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"1148874" сандары "2558869" сандарымен ауыстырылсын;
"3171223" сандары "4581223" сандарымен ауыстырылсын;
"2022349" сандары "2022354" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада "-1122514" сандары "-2282509" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада "1122514" сандары "2282509" сандарымен ауыстырылсын;
2-тармақта:
2) тармақшада "41" сандары "37,6" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада "41" сандары "37,6" сандарымен ауыстырылсын;
3-тармақта:
1) тармақшада "59" сандары "62,4" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада "59" сандары "62,4" сандарымен ауыстырылсын;
7-тармақта:
"310199" сандары "469334" сандарымен ауыстырылсын;
"1259045" сандары "1260293" сандарымен ауыстырылсын;
"126086" сандары "77642" сандарымен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"39742 мың теңге - жалпы білім беретін мектептерді робототехника кабинеттерімен жарақтандыруға;
17000 мың теңге - Ақсу қаласының жалпы білім беретін мектептерін оқулықтармен және оқу-әдістемелік кешендермен қамтамасыз етуге.";
8-тармақта:
"14155" сандары "11143" сандарымен ауыстырылсын;
"70040" сандары "31240" сандарымен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"151833 мың теңге - моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға";

в пункте 9 цифры "11065356" заменить цифрами "11077930";
пункт 11 дополнить абзацем следующего содержания:
"1160000 тысяч тенге – на проектирование и (или) строительство жилья.";
в пункте 13:
цифры "284561" заменить цифрами "216912";
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по экономике и бюджету.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии А. Оспанова
Секретарь областного маслихата В. Берковский
Приложение 1
к решению Павлодарского
областного маслихата
(IV (внеочередная) сессия ,
VI созыв) от 22 июня 2016 года

9-тармақта "11065356" сандары "11077930" сандарымен ауыстырылсын;
11-тармақта мына мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"1160000 мың теңге - тұрғын үйді жобалауға және (немесе) салуға.";
13-тармақта:
"284561" сандары "216912" сандарымен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 2-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап күшіне енеді.
Сессия төрағасы А. Оспанова
Облыстық мәслихат хатшысы В. Берковский
Павлодар облыстық
мәслихатының (VI сайланған IV
(кезектен тыс) сессиясы) 2016
жылғы 22 маусымдағы

725 745
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
471 591
006
Услуги по охране материнства и детства
164 980
007
Пропаганда здорового образа жизни
88 251
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
923
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
14 889
013
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
14 889
3
Специализированная медицинская помощь
9 954 524
253
Управление здравоохранения области
9 954 524
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
5 067 133
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
164 981
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
713 512
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
206 575
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации органов
341 765
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
676 381
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
805 020
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
60 264
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 918 893
4
Поликлиники
12 734 416
253
Управление здравоохранения области
12 734 416
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1 329 261
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
253 533
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
10 750 703
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
400 919
5
Другие виды медицинской помощи
1 366 271
253
Управление здравоохранения области
1 366 271
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села

725 745
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
471 591
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
164 980
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
88 251
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
923
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
14 889
013
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
14 889
3
Мамандандырылған медициналық көмек
9 954 524
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
9 954 524
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
5 067 133
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
164 981
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
713 512
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
206 575
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
341 765
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
676 381
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
805 020
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
60 264
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
1 918 893
4
Емханалар
12 734 416
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
12 734 416
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
1 329 261
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
253 533
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
10 750 703
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
400 919
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
1 366 271
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 366 271
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация

1 309 341
029
Областные базы спецмедснабжения
56 930
9
Прочие услуги в области здравоохранения
1 744 371
253
Управление здравоохранения области
1 669 024
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
133 176
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
65 011
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
117 708
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
3 593
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
18 367
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 331 169
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
75 347
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерско-акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020
75 347
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 429 822
1
Социальное обеспечение
2 518 757
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 533 078
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
487 136
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
105 607
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
666 866
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
112 517
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
126 811
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
34 141
261
Управление образования области
985 679
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей

1 309 341
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
56 930
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
1 744 371
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 669 024
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
133 176
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
65 011
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
117 708
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
3 593
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
18 367
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
1 331 169
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
75 347
083
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаториялар және фельдшерлік-акушерлік пункттерді салу
75 347
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 429 822
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
2 518 757
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 533 078
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
487 136
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
105 607
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
666 866
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
112 517
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
126 811
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
34 141
261
Облыстың білім басқармасы
985 679
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру

1 000
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
4 499 108
012
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
2 232 328
048
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 235 540
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство служебного жилища, строительство и (или) реконструкцию общежитий для трудовой молодежи и инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020
31 240
2
Коммунальное хозяйство
258 580
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
258 580
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
68 730
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
42 792
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
58 507
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
88 551
3
Благоустройство населенных пунктов
170 706
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
170 706
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)
170 706
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
6 464 074
1
Деятельность в области культуры
1 123 272
273
Управление культуры, архивов и документации области
1 123 272
005
Поддержка культурно-досуговой работы
213 637
007
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
288 562
008
Поддержка театрального и музыкального искусства
621 073
2
Спорт
4 000 719
281
Управление строительства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
130 980
028
Развитие объектов спорта
130 980
285
Управление физической культуры и спорта области
3 869 739
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта

1 000
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
4 499 108
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 232 328
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 235 540
072
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға, еңбекші жастарға арналған жатақханалар мен инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
31 240
2
Коммуналдық шаруашылық
258 580
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
258 580
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
68 730
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
42 792
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы даму трансферттері
58 507
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
88 551
3
Елді-мекендерді көркейту
170 706
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
170 706
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда) берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
170 706
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
6 464 074
1
Мәдениет саласындағы қызмет
1 123 272
273
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
1 123 272
005
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
213 637
007
Тарихи-мәдени мұраны сақтауды және оған қолжетімділікті қамтамасыз ету
288 562
008
Театр және музыка өнерін қолдау
621 073
2
Спорт
4 000 719
281
Облыстың құрылыс, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
130 980
028
Cпорт объектілерін дамыту
130 980
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
3 869 739
001
Жергіліктті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

230 000
003
Капитальные расходы государственного органа
26
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
250 000
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
17 116
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
800 000
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
29 502
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
502 289
049
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки
326 970
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
1 043 486
051
Субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса
41 947
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
3 302 196
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
52 200
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
3 808
056
Субсидирование ставок вознаграждения по кредитам, а также лизингу технологического оборудования и сельскохозяйственной техники
1 216 102
719
Управление ветеринарии области
523 883
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
51 519
003
Капитальные расходы государственного органа
3 030
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
469 334
3
Лесное хозяйство
284 758
700
Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов области
284 758
008
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
284 758
5
Охрана окружающей среды
218 752
700
Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов области
218 752
017
Мероприятия по охране окружающей среды
61 260
022
Развитие объектов охраны окружающей среды
157 492
6
Земельные отношения
79 517
251
Управление земельных отношений области
43 234
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории области
43 234
725
Управление по контролю за использованием и охраной земель области
36 283
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере контроля за использованием и охраной земель

230 000
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
26
014
Ауыл шаруашылығы таурларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
250 000
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс-шаралар
17 116
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
800 000
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
29 502
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
502 289
049
Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауылшаруашылық өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім шығаруы үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау
326 970
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
1 043 486
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
41 947
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
3 302 196
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
52 200
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
3 808
056
Кредиттер, сондай-ақ технологиялық жабдықтың және ауыл шаруашылығы техникасының лизингі бойынша сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялау
1 216 102
719
Облыстың ветеринария басқармасы
523 883
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
51 519
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 030
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
469 334
3
Орман шаруашылығы
284 758
700
Облыстың жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы
284 758
008
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсіру
284 758
5
Қоршаған ортаны қорғау
218 752
700
Облыстың жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы
218 752
017
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
61 260
022
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
157 492
6
Жер қатынастары
79 517
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
43 234
001
Облыс аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43 234
725
Облыстың жер қатынастары және инспекциясы басқармасы
36 283
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары және жердiң пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

1 134 081
701
Управление предпринимательства, торговли и туризма области
3 013 328
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
20 000
007
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
2 746 981
008
Поддержка предпринимательской деятельности
32 490
009
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
213 857
9
Прочие
13 866 884
257
Управление финансов области
12 319 424
012
Резерв местного исполнительного органа области
216 912
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
852 926
055
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
11 077 930
056
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов
171 656
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
7 347
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
7 347
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 290 944
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
689 111
084
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
601 833
280
Управление индустриально-инновационного развития области
249 169
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития индустриально-инновационной деятельности
79 491
005
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности

1 134 081
701
Облыстың кәсіпкерлік, сауда және туризм басқармасы
3 013 328
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
20 000
007
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
2 746 981
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
32 490
009
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
213 857
9
Басқалар
13 866 884
257
Облыстың қаржы басқармасы
12 319 424
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
216 912
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
852 926
055
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
11 077 930
056
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
171 656
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
7 347
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
7 347
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 290 944
035
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
689 111
084
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
601 833
280
Облыстың индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
249 169
001
Жергілікті деңгейде индустриялық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
79 491
005
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру

701
Управление предпринимательства, торговли и туризма области
23 570
004
Регулирование туристской деятельности
23 570
9
Прочие услуги по организации культуры, спорта, туризма и информационного пространства
337 483
263
Управление внутренней политики области
81 995
001
Услуги по реализации государственной внутренней политики на местном уровне
81 995
273
Управление культуры, архивов и документации области
101 657
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры и управления архивным делом
66 806
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
34 851
283
Управление по вопросам молодежной политики области
153 831
001
Услуги по реализации молодежной политики на местном уровне
25 804
005
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
127 111
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
916
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
5 770 721
1
Сельское хозяйство
5 353 898
255
Управление сельского хозяйства области
5 233 750
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
84 382
002
Поддержка семеноводства
230 000
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
270 000
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
1 890 191
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
7 390
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
328 466
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
18 593
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
257 700
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
34 310
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
2 112 718
719
Управление ветеринарии области
120 148
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
42 453
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)

701
Облыстың кәсіпкерлік, сауда және туризм басқармасы
23 570
004
Туристік қызметті реттеу
23 570
9
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңiстiктi ұйымдастыру жөнiндегi өзге де қызметтер
337 483
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
81 995
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік ішкі саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
81 995
273
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
101 657
001
Жергiлiктi деңгейде мәдениет және архив ісін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
66 806
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
34 851
283
Облыстың жастар саясаты мәселелерi жөніндегі басқармасы
153 831
001
Жергілікті деңгейде жастар саясатын іске асыру жөніндегі қызметтер
25 804
005
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
127 111
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
916
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
5 770 721
1
Ауыл шаруашылығы
5 353 898
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
5 233 750
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
84 382
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
230 000
014
Ауыл шаруашылығы таурларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
270 000
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
1 890 191
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
7 390
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
328 466
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
18 593
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
257 700
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
34 310
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
2 112 718
719
Облыстың ветеринария басқармасы
120 148
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
42 453
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)