О бюджете города Павлодара на 2017 - 2019 годы
Решение маслихата города Павлодара Павлодарской области от 23 декабря 2016 года № 95/15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 9 января 2017 года № 5334
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", Павлодарский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Павлодара на 2017 - 2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 58 607 727 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 43 954 706 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 203 032 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 114 882 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 12 335 107 тысяч тенге;
2) затраты – 60 847 158 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 403,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 3 403,5 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - -3 363 тысяч тенге, в том числе:
поступления от продажи финансовых активов государства - 3 363 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 239 471,5 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 239 471,5 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата города Павлодара Павлодарской области от 06.03.2017 № 121/17 (вводится в действие с 01.01.2017); от 03.05.2017 № 146/20 (вводится в действие с 01.01.2017); от 10.08.2017 № 183/23 (вводится в действие с 01.01.2017); от 17.10.2017 № 202/26 (вводится в действие с 01.01.2017); от 05.12.2017 № 211/29 (вводится в действие с 01.01.2017).
2. Учесть, что в бюджете города Павлодара на 2017 год предусмотрены бюджетные изъятия из бюджета города Павлодара в областной бюджет в сумме 21 928 088 тысяч тенге.
3. Утвердить на 2017 год резерв местного исполнительного органа города Павлодара в сумме 245 014 тысяч тенге.
4. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета города Павлодара на 2017 год, согласно приложению 4.
5. Утвердить на 2017 год перечень бюджетных программ аппаратов акимов Кенжекольского сельского округа, села Мойылды, села Павлодарское, поселка Ленинский, села Жетекши, согласно приложениям 5, 6, 7, 8, 9.

Павлодар қаласының 2017 - 2019 жылдарға арналған бюджеті туралы
Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 95/15 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 9 қаңтарда № 5334 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына, сәйкес Павлодар қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Павлодар қаласының 2017 - 2019 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 58 607 727 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 43 954 706 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 203 032 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 2 114 882 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 12 335 107 мың теңге;
2) шығындар – 60 847 158 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 3 403,5 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 3 403,5 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - -3 363 мың теңге, соның ішінде:
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 3 363 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -2 239 471,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 239 471,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Павлодар қалалық мәслихатының 06.03.2017 № 121/17 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі); 03.05.2017 № 146/20 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі); 10.08.2017 № 183/23 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі); 17.10.2017 № 202/26 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі); 05.12.2017 № 211/29 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Павлодар қаласының 2017 жылға арналған бюджетінде Павлодар қаласының бюджетінен облыстық бюджетке 21 928 088 мың теңге сомасында бюджеттік алулар көзделгені ескерілсін.
3. Павлодар қаласының 2017 жылға арналған жергілікті атқарушы органының резерві 245 014 мың теңге сомасында бекітілсін.
4. Павлодар қаласының 2017 жылға арналған бюджетін атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. Кенжекөл ауылдық округі, Мойылды ауылы, Павлодар ауылы, Ленин кенті, Жетекші ауылы әкімдері аппараттарының 2017 жылға арналған бюджеттік бағдарламалар тізбесі 5, 6, 7, 8, 9-қосымшаларға сәйкес бекітілсін.

6. Утвердить на 2017 год объемы распределения сумм трансфертов органам местного самоуправления согласно приложению 10.
7. Специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финанансируемых из местных бюджетов установить повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

6. Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер сомаларын бөлудің 2017 жылға арналған көлемдері 10-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелермен белгіленсін.