Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы и граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования в городе Аксу на 2017 год
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 13 декабря 2016 года № 1007/11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 6 января 2017 года № 5326. Утратило силу постановлением акимата города Аксу Павлодарской области от 16 августа 2017 года № 523/18 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Аксу Павлодарской области от 16.08.2017 № 523/18 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 7) статьи 18 Трудового кодекса Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года, подпунктами 7), 8), 9) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения", приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 26 мая 2016 года № 412 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования, лиц, освобожденных из мест лишения свободы, лиц, состоящих на учете службы пробации", акимат города Аксу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест:
для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации в размере одного процента от списочной численности работников в организациях города Аксу, независимо от организационно правовой формы и форм собственности, согласно приложению 1;
для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы в размере одного процента от списочной численности работников в организациях города Аксу, независимо от организационно правовой формы и форм собственности, согласно приложению 2;
для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования в городе Аксу в размере одного процента от списочной численности работников в организациях города Аксу, независимо от организационно-правовой формы и формы собственности, согласно приложению 3.

Пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды және ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін Ақсу қаласында 2017 жылға жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2016 жылғы 13 желтоқсандағы № 1007/11 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 6 қаңтарда № 5326 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2017 жылғы 16 тамыздағы № 523/18 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 16.08.2017 № 523/18 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Еңбек кодексінің 18-бабы 7) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңының 9-бабы 7), 8), 9) тармақшаларына, Қазахстан Республикасы денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылға 26 мамырдағы "Ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамды, пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" № 412 бұйырығына сәйкес, Ақсу қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Жұмыс орындарының квотасы:
пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін Ақсу қаласының ұйымдық-құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан, ұйымдар үшін ұйымның тізімдік санының бір пайызы көлемінде, 1-қосымшаға сәйкес;
бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін Ақсу қаласының ұйымдық-құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан, ұйымдар үшін ұйымның тізімдік санының бір пайызы көлемінде, 2-қосымшаға сәйкес;
Ақсу қаласы бойынша ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналыстыру үшін Ақсу қаласының ұйымдық-құқықтық нысанына және меншік нысанына қарамастан, ұйымдар үшін ұйымның тізімдік санының бір пайызы көлемінде, 3-қосымшаға сәйкес белгіленсін.