О внесении изменений в решение Экибастузского городского маслихата (очередная ХLV сессия, V созыв) от 24 декабря 2015 года № 369/45 "О бюджете города Экибастуза на 2016 - 2018 годы"
Решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 08 июля 2016 года № 42/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 01 августа 2016 года № 5188. Утратило силу решением маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 17 марта 2017 года № 114/15 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 17.03.2017 № 114/15 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии c пунктом 4 статьи 106, пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", решением маслихата Павлодарской области от 22 июня 2016 года № 30/4 "О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата (ХLVІ сессия, V созыв) от 10 декабря 2015 года № 394/46 "Об областном бюджете на 2016 - 2018 годы" и в целях эффективного использования бюджетных средств, Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Экибастузского городского маслихата от 24 декабря 2015 года № 369/45 "О бюджете города Экибастуза на 2016 - 2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4868, опубликовано 8 января 2016 года в газете "Отарқа", 8 января 2016 года в газете "Голос Экибастуза") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "14 668 438" заменить цифрами "15 542 922";
цифры "11 509 598" заменить цифрами "12 216 521";
цифры "46 784" заменить цифрами "334 806";
цифры "230 718" заменить цифрами "113 538";
цифры "2 881 338" заменить цифрами "2 878 057";
в подпункте 2) цифры "15 275 487" заменить цифрами "16 442 971";
в подпункте 3):
цифры "1 633 096" заменить цифрами "1 633 168";
цифры "3 253" заменить цифрами "3 181";
в подпункте 4):
цифры "-168 323" заменить цифрами "-161 323";
цифру "0" заменить цифрами "7 000";
в подпункте 5) цифры "-2 071 822" заменить цифрами "- 2 371 894";
в подпункте 6) цифры "2 071 822" заменить цифрами "2 371 894";

Екібастұз қалалық мәслихатының (V шақырылған кезекті XLV сессия) 2015 жылғы 24 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" № 369/45 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2016 жылғы 08 шілдедегі № 42/7 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 01 тамызда № 5188 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2017 жылғы 17 наурыздағы № 114/15 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 17.03.2017 № 114/15 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, 109-бабының 5-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Павлодар облыстық мәслихатының 2016 жылғы 22 маусымдағы "Облыстық мәслихаттың (V сайланған ХLVІ сессиясы) 2015 жылғы 10 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" № 394/46 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 30/4 шешіміне сәйкес және бюджеттік қаржыларды тиімді пайдалану мақсатында, Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Екібастұз қаласының бюджеті туралы" № 369/45 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4868 болып тіркелген, 2016 жылғы 8 қаңтардағы "Отарқа" газетінде, 2016 жылғы 8 қаңтардағы "Голос Экибастуза" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармағында:
1) тармақшасында:
"14 668 438" деген сандар "15 542 922" деген сандармен ауыстырылсын;
"11 509 598" деген сандар "12 216 521" деген сандармен ауыстырылсын;
"46 784" деген сандар "334 806" деген сандармен ауыстырылсын;
"230 718" деген сандар "113 538" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 881 338" деген сандар "2 878 057" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "15 275 487" деген сандар "16 442 971" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"1 633 096" деген сандар "1 633 168" деген сандармен ауыстырылсын;
"3 253" деген сандар "3 181" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
"-168 323" деген сандар "-161 323" деген сандармен ауыстырылсын;
"0" деген сан "7 000" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында "-2 071 822" деген сандар "-2 371 894" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында "2 071 822" деген сандар "2 371 894" деген сандармен ауыстырылсын;

приложения 1, 2, 5, 6, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Экибастузского городского маслихата по вопросам экономики, бюджета и предпринимательства.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии,
секретарь городского маслихата Б. Куспеков
Приложение 1
к решению Экибастузского
городского маслихата
(внеочередная VII сессия,

көрсетілген шешімнің 1, 2, 5, 6, 8-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қалалық мәслихатының экономика, бюджет және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Сессия төрағасы,
қалалық мәслихат хатшысы Б. Куспеков
Екібастұз қалалық

45 582
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
16 092
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
29 490
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
172 113
1
Сельское хозяйство
75 749
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
3 835
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
3 835
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
16 462
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
16 099
006
Капитальные расходы государственного органа
363
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
55 452
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
24 267
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
15 003
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
5 083
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
11 099
6
Земельные отношения
55 631
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
55 631
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
43 831
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
11 800
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
40 733
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
40 733
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
40 733
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
51 404
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
51 404
467
Отдел строительства района (города областного значения)
22 717
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
22 717
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
28 687
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
20 662
003
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов

45 582
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 092
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды iске асыру
29 490
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
172 113
1
Ауыл шаруашылығы
75 749
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлiмi
3 835
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
3 835
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
16 462
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 099
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
363
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
55 452
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
24 267
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
15 003
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
5 083
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
11 099
6
Жер қатынастары
55 631
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлiмi
55 631
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43 831
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
11 800
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
40 733
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
40 733
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
40 733
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
51 404
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
51 404
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
22 717
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22 717
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
28 687
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20 662
003
Аудан аумағында қала құрылысын дамыту схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу

009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов
13
Прочие
9
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
Село имени академика Алькея Маргулана
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
05
Здравоохранение
9
Прочие услуги в области здравоохранения
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1
Жилищное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
2
Коммунальное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
13
Прочие
9
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
село Шикылдак
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1
Жилищное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
2
Коммунальное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
13
Прочие
9
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
Кояндинский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
13
Прочие
9
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
Кудайкольский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1
Жилищное хозяйство
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
13
Прочие
9
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
Сарыкамысский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

009
Елдi мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
045
Елді мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
13
Басқалар
9
Басқалар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Академик Әлкей Марғұлан атындағы ауыл
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
05
Денсаулық сақтау
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйiнде әлеуметтiк көмек көрсету
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1
Тұрғын үй шаруашылығы
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
2
Коммуналдық шаруашылық
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
014
Елдi мекендердi сумен жабдықтауды ұйымдастыру
3
Елдi мекендердi көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
13
Басқалар
9
Басқалар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Шиқылдақ ауылы
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1
Тұрғын үй шаруашылығы
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
2
Коммуналдық шаруашылық
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
014
Елдi мекендердi сумен жабдықтауды ұйымдастыру
3
Елдi мекендердi көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
13
Басқалар
9
Басқалар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Қоянды ауылдық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елдi мекендердi көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
13
Басқалар
9
Басқалар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Құдайкөл ауылдық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйiнде әлеуметтiк көмек көрсету
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1
Тұрғын үй шаруашылығы
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
3
Елдi мекендердi көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
13
Басқалар
9
Басқалар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
040
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Сарықамыс ауылдық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

2 878 057
I
ВСЕГО ЦЕЛЕВЫХ ТРАНСФЕРТОВ ИЗ ОБЛАСТНОГО БЮДЖЕТА:
310 857
в том числе:
1.
Целевые текущие трансферты из областного бюджета:
310 857
- на возмещение стоимости сельскохозяйственных животных, больных бруцеллезом, направляемых на санитарной убой
11 099
- на компенсацию потерь в связи с передачей функций государственных органов из вышестоящего уровня государственного управления в нижестоящий, в том числе:
291 409
- обеспечение деятельности неспециализированных ДЮСШ
281 696
- обследование психического здоровья детей и подростков, оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
5 480
- содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
4 233
- на обеспечение защищенного доступа общеобразовательных школ к сети Интернет
5 292
- на оснащение общеобразовательных школ кабинетами робототехники
3 057
II
ВСЕГО ЦЕЛЕВЫХ ТРАНСФЕРТОВ ИЗ РЕСПУБЛИКАНСКОГО БЮДЖЕТА:
2 495 508
1.
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета:
2 495 508
- на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
349 366
- на содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния
4 156
- на введение стандартов специальных социальных услуг
3 765
- на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
5 716
- реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов, в том числе:
48 137
- увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
48 137
- на проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)
6 257
- на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
5 795
- на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих

2 878 057
I
ОБЛЫСТЫҚ БЮДЖЕТТЕН НЫСАНАЛЫ ТРАНСФЕРТТЕР БАРЛЫҒЫ:
310 857
соның ішінде:
1.
Облыстық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер:
310 857
- санитарлық союға жіберілетін, бруцеллезбен ауыратын ауыл шаруашылығы жануарларының құнын өтеуге ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыруға
11 099
-мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты, соның ішінде:
291 409
- мамандандырылмаған БЖСМ қызметін қамтамасыз етуге
281 696
- балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын тексеру және халыққа психологиялық-медициналық-педагогтік консультациялық көмек көрсетуге
5 480
- патронат тәрбиешiлерге берiлген баланы (балаларды) күтіп-бағуға
4 233
- жалпы білім беретін мектептердің Интернет желісіне қорғалған қолжетімділігін қамтамасыз етуге
5 292
- жалпы білім беру мектептерін робот техникасы кабинеттерімен жабдықтауға
3 057
II
РЕСПУБЛИКАЛЫҚ БЮДЖЕТТЕН НЫСАНАЛЫ ТРАНСФЕРТТЕР БАРЛЫҒЫ:
2 495 508
1.
Республикалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер:
2 495 508
- мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
349 366
- азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға
4 156
- арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге
3 765
- "Өрлеу" жобасы бойынша шартты ақшалай көмек енгізуге
5 716
- мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға, соның ішінде:
48 137
- мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
48 137
- профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда)
6 257
- агроөнеркәсіп кешенінің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға
5 795
- әкімшілік мемлекеттік қызметшілердің еңбекақысын төлеу деңгейін көтеруге