О внесении изменений в решение районного маслихата (LIII очередная сессия, V созыв) от 24 декабря 2015 года № 228/53 "О бюджете Актогайского района на 2016 - 2018 годы"
Решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 22 сентября 2016 года № 45/7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 13 октября 2016 года № 5247. Утратило силу решением маслихата Актогайского района Павлодарской области от 26 января 2017 года № 72/13 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата Актогайского района Павлодарской области от 26.01.2017 № 72/13 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата (LIII очередная сессия, V созыв ) от 24 декабря 2015 года № 228/53 "О бюджете Актогайского района на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 декабря 2015 года № 4872, опубликованное 16 января 2016 года в газетах "Ауыл тынысы" № 2, "Пульс села" № 2) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2877232" заменить цифрами "2883829";
цифры "315300" заменить цифрами "318998";

Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 24 желтоқсандағы (V шақырылған, LIII кезекті сессиясы) "2016 - 2018 жылдарға арналған Ақтоғай ауданының бюджеті туралы" № 228/53 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 қыркүйектегі № 45/7 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 13 қазанда № 5247 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 қаңтардағы № 72/13 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 26.01.2017 № 72/13 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, сәйкес Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 24 желтоқсандағы (V шақырылған, LIII кезекті сессиясы) "2016 - 2018 жылдарға арналған Ақтоғай ауданының бюджеті туралы" № 228/53 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 4872 болып тіркелген, 2016 жылғы 16 каңтардағы № 2 "Ауыл тынысы", № 2 "Пульс села" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармағының:
1) тармақшасында:
"2877232" сандар "2883829" сандармен ауыстырылсын;
"315300" сандар "318998" сандармен ауыстырылсын;

цифры "5603" заменить цифрами "7755";
цифры "1200" заменить цифрами "1947";
в подпункте 2) цифры "2886126" заменить цифрами "2892723";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актогайского районного маслихата по бюджетной политике и экономического развития региона.

"5603" сандар "7755" сандармен ауыстырылсын;
"1200" сандар "1947" сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "2886126" сандар "2892723" сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтоғай аудандық мәслихаттың бюджеттік саясат және аумақтың экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.