О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата (LIII очередная сессия, V созыв) от 24 декабря 2015 года № 228/53 "О бюджете Актогайского района на 2016 - 2018 годы"
Решение маслихата Актогайского района Павлодарской области от 24 ноября 2016 года № 48/10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 7 декабря 2016 года № 5289. Утратило силу решением маслихата Актогайского района Павлодарской области от 26 января 2017 года № 72/13 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата Актогайского района Павлодарской области от 26.01.2017 № 72/13 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Актогайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата (LIII очередная сессия, V созыв) от 24 декабря 2015 года № 228/53 "О бюджете Актогайского района на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 30 декабря 2015 года № 4872, опубликованное 16 января 2016 года в газетах "Ауыл тынысы" № 2, "Пульс села" № 2) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "2883829" заменить цифрами "3012646";
цифры "7755" заменить цифрами "6755";
цифры "2555129" заменить цифрами "2683946" и дополнить следующим абзацем "Поступления от продажи финансовых активов государства 1000 тысяч тенге";
в подпункте 2) цифры "2892723" заменить цифрами "3020913";
в подпункте 3) цифры "12000" заменить цифрами "13643", в том числе цифры "28633" заменить цифрами "30276";
в подпункте 5) цифры "-20894" заменить цифрами "-21910";
в подпункте 6) цифры "20894" заменить цифрами "21910";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Актогайского районного маслихата по бюджетной политике и экономического развития региона.

Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 24 желтоқсандағы (V шақырылған, LIII кезекті сессиясы) "2016 - 2018 жылдарға арналған Ақтоғай ауданының бюджеті туралы" № 228/53 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 24 қарашадағы № 48/10 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 7 желтоқсанда № 5289 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2017 жылғы 26 қаңтардағы № 72/13 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 26.01.2017 № 72/13 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, сәйкес Ақтоғай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 24 желтоқсандағы (V шақырылған, LIII кезекті сессиясы) "2016 - 2018 жылдарға арналған Ақтоғай ауданының бюджеті туралы" № 228/53 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 30 желтоқсандағы № 4872 болып тіркелген, 2016 жылғы 16 каңтардағы № 2 "Ауыл тынысы", № 2 "Пульс села" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармағының:
1) тармақшасында:
"2883829" сандар "3012646" сандармен ауыстырылсын;
"7755" сандар "6755" сандармен ауыстырылсын;
"2555129" сандар "2683946" сандармен ауыстырылсын және келесі абзацпен толықтырылсын "Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер 1000 мың тенге";
2) тармақшасында "2892723" сандар "3020913" сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында "12000" сандар "13643" сандармен ауыстырылсын, соның ішінде "28633" сандар "30276" сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында "-20894" сандар "-21910" сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында "20894" сандар "21910" сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Ақтоғай аудандық мәслихаттың бюджеттік саясат және аумақтың экономикалық дамуы жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.