О бюджете Железинского района на 2017 - 2019 годы
Решение маслихата Железинского района Павлодарской области от 26 декабря 2016 года № 53/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 10 января 2017 года № 5336. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Железинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2017 - 2019 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 4889209 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 610493 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3127 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 8598 тысяч тенге;
поступлениям трасфертов – 4266991 тысяч тенге;
2) затраты – 4927102 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 17587 тысяч тенге; в том числе:
бюджетные кредиты – 30631 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 13044 тысяч тенге;
4) сальдо по операциями с финансовыми активами - 23000 тысяч тенге, в том числе: приобретение финансовых активов - 23000 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -78480 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 78480 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Железинского района Павлодарской области от 29.05.2017 № 101/6 (вводится в действие с 01.01.2017); от 17.08.2017 № 134/6 (вводится в действие с 01.01.2017); от 13.11.2017 № 154/6 (вводится в действие с 01.01.2017); от 22.12.2017 № 173/6 (вводится в действие с 01.01.2017).
2. Утвердить объем бюджетных субвенций на 2017 год, передаваемых из областного бюджета в сумме 2568538 тысяч тенге.
3. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2017 год, согласно приложению 4.
4. Утвердить бюджетные программы сельских округов района на 2017 год, согласно приложению 5.
5. Утвердить на 2017 год объемы распределения сумм трансфертов органам местного самоуправления согласно приложению 6 к настоящему решению.
6. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2016 год в сумме 4907 тысяч тенге.
7. В соответствие с пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий" от 8 июля 2005 года специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданским служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, установить повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

Железин ауданының 2017 - 2019 жылдарға арналған бюджеті туралы
Павлодар облысы Железинка аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № 53/6 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 10 қаңтарда № 5336 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Железинка аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2017 - 2019 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2017 жылға мына көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4889209 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 610493 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3127 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8598 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 4266991 мың теңге;
2) шығыстар – 4927102 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 17587 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттеу – 30631 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 13044 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 23000 мың теңге, соның ішінде: қаржы активтерін сатып алу - 23000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -78480 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 78480 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Железинка аудандық мәслихатының 29.05.2017 № 101/6 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі); 17.08.2017 № 134/6 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі); 13.11.2017 № 154/6 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі); 22.12.2017 № 173/6 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Облыстық бюджеттен 2017 жылға берілетін бюджеттік субвенциялардың көлемі 2568538 мың теңге сомасында бекітілсін.
3. 2017 жылға арналған аудандық бюджеттің атқарылу үдерісінде секвестрге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Ауданның селолық округтерінің 2017 жылға арналған бюджеттік бағдарламалары 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
5. Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына 2017 жылға арналған трансферттер сомаларын бөлу көлемдері осы шешімнің 6-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
6. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2017 жылға арналған резерві 4907 мың теңге сомасында бекітілсін.
7. Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және селолық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес азаматтық қызметші болып табылатын және селолық елді мекендерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгіленсін.

8. Контроль за исполнением данного решения возложить на постоянную комиссию социально-экономического развития и бюджета районного маслихата.
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года.
Председатель сессии
районного маслихата Т. Сарсенов
Секретарь
районного маслихата П. Лампартер
Приложение 1
к решению Железинского
районного маслихата
(XIV (внеочередная)
сессия, VI созыв)
от 26 декабря 2016 года № 53/6
Районный бюджет на 2017 год
(с изменениями)

8. Осы шешімінің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық дамыту және бюджеттік тұрақты комиссиясына жүктелсін.
9. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енеді.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Т. Сарсенов
Аудандық мәслихаттың хатшысы П. Лампартер
Железинка аудандық
мәслихатының (VI сайланған
XIV (кезектен тыс) сессиясы)
2016 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 53/6 шешіміне
1-қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджет
(өзгерістермен)

Сноска. Приложение 5 - в редакции решения маслихата Железинского района Павлодарской области от 17.08.2017 № 134/6 (вводится в действие с 01.01.2017).
Функциональная группа
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
Актауский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
022
Капитальные расходы государственного органа
04
Образование
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
05
Здравоохранение
9
Прочие услуги в области здравоохранения
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2
Социальная помощь
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3
Благоустройство населенных пунктов
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
008
Освещение улиц населенных пунктов
12
Транспорт и коммуникации
1
Автомобильный транспорт
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
Алакольский сельский округ
01
Государственные услуги общего характера
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
04
Образование
1
Дошкольное воспитание и обучение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
05
Здравоохранение
9
Прочие услуги в области здравоохранения

Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Павлодар облысы Железинка аудандық мәслихатының 17.08.2017 № 134/6 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
Ақтау селолық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
04
Бiлiм беру
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
05
Денсаулық сақтау
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2
Әлеуметтiк көмек
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3
Елді мекендерді көркейту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
12
Көлiк және коммуникация
1
Автомобиль көлiгi
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Алакөл селолық округі
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
04
Бiлiм беру
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
05
Денсаулық сақтау
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер