Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год в Лебяжинском районе
Постановление акимата Лебяжинского района Павлодарской области от 11 апреля 2016 года № 71/4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 20 апреля 2016 года № 5089. Прекращено действие в связи с истечением срока (письмо руководителя аппарата акима района Аққулы Павлодарской области от 16 августа 2024 года № 01-21/562)
Сноска. Прекращено действие в связи с истечением срока (письмо руководителя аппарата акима района Аққулы Павлодарской области от 16.08.2024 № 01-21/562).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Лебяжинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Лебяжі ауданында 2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Павлодар облысы Лебяжі аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 11 сәуірдегі № 71/4 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 20 сәуірде № 5089 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды (Павлодар облысы Аққулы ауданы әкімі аппарат басшысының 2024 жылғы 16 тамыздығы № 01-21/562 хатымен)
Ескерту. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды (Павлодар облысы Аққулы ауданы әкімі аппарат басшысының 16.08.2024 № 01-21/562 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабы 4-тармағы 8-1) тармақшасына сәйкес Лебяжі ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год в Лебяжинском районе согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района по социальным вопросам.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района С. Жангазинов
Приложение
к постановлению акимата
Лебяжинского района
от "11" апреля 2016 года № 71/4
Государственный образовательный заказ
на дошкольное воспитание и обучение, размер
подушевого финансирования и родительской платы
на 2016 год в Лебяжинском районе
№ п/п
Наименование организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц не менее (в тенге)
Размер подушевого финансирования в месяц, тенге
Размер родительской платы в месяц, тенге
1
2
3
4
5
6
1.
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли сад Балдаурен" аппарата акима Лебяжинского сельского округа Лебяжинского района, акимата Лебяжинского района
75
(60-местный бюджет,
15-республиканский бюджет)

1. Лебяжі ауданында 2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің әлеуметтік мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі С. Жанғазинов
Лебяжі ауданы әкімдігінің
2016 жылғы "11" сәуірдегі
№ 71/4 қаулысына
қосымша
Лебяжі ауданында 2016 жылға арналған
мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім
беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру
және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
р/с №
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту мекемелерінің атаулары
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілердің саны
Бір тәрбиеленушіге айына жұмсалатын шығындардың орташа құны (теңге)
Мемлекеттік қаржыландырудың айлық өлшемі, теңге
Ата-аналардың айлық төлем ақысы, теңге
1
2
3
4
5
6
1.
Лебяжі ауданы әкімдігінің, Лебяжі ауданының Лебяжі ауылдық округі әкімі аппаратының "Балдәурен" сәби балабақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
75
(60-жергілікті бюджет,
15-республикалық бюджет)