Май ауданы Көктүбек селолық округінің "Ақжар Өндіріс" Агрофирмасы жауапкершілігі шектеулі серіктестігінде шектеу іс-шараларын белгілеу туралы
Павлодар облысы Май ауданы Көктүбек селолық округі әкімінің 2016 жылғы 1 шілдедегі № 2 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 22 шілдеде № 5172 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Май ауданы Көктүбек селолық округі әкімінің 2016 жылғы 29 қарашадағы № 3 (алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Май ауданы Көктүбек селолық округі әкімінің 29.11.2016 № 3 (алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабының 7) тармақшасына сәйкес және Май аудандық аумақтық инспекциясының мемлекеттік бас ветеринариялық-санитарлық инспекторының ұсынысы негізінде, Көктүбек селолық округінің әкімі ШЕШТІ:
1. Май ауданы Көктүбек селолық округінде орналасқан "Ақжар Өндіріс" Агрофирмасы жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің аумағында жылқылардың ринопневмания ауруының анықталуына байланысты шектеу іс-шараларын енгізумен бірге ветеринарлық режим тағайындалсын.
2. "Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринариялық бақылау және қадағалау комитетінің Май аудандық аумақтық инспекциясы" (келісім бойынша), "Май ауданының ветеринария бөлімі" (келісім бойынша) мемлекеттік мекемелері анықталған эпизоотиялық ошақта ветеринарлық-санитарлық ахуалды қамтамасыз ету үшін тиісті ветеринарлық-санитарлық іс-шараларды жүргізсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Көктүбек селолық
округінің әкімі Ә. Дүсіпов
КЕЛІСІЛДІ:
"Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылық
министрлігі ветериналық
бақылау және қадағалау
Комитетінің Май
аудандық аумақтық
инспекциясы" мемлекеттік
мекемесінің басшысы Н. Жұмабаев
2016 жылғы "1" шілде
"Май ауданының
ветеринария бөлімі"
мемлекеттік мекемесі
басшысының міндетін атқарушы Е. Ахметов
2016 жылғы "1" шілде

Об установлении ограничительных мероприятий в товариществе с ограниченной ответственностью Агрофирма "Ақжар Өндіріс" Коктубекского сельского округа Майского района
Решение акима Коктубекского сельского округа Майского района Павлодарской области от 1 июля 2016 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 22 июля 2016 года № 5172. Утратило силу решением акима Коктубекского сельского округа Майского района Павлодарской области от 29 ноября 2016 года № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением акима Коктубекского сельского округа Майского района Павлодарской области от 29.11.2016 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) статьи 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Майского района, аким Коктубекского сельского округа РЕШИЛ:
1. В связи с выявлением болезни ринопневмонии лошадей установить ветеринарный режим с введением ограничительных мероприятий на территории товарищества с ограниченной ответственностью Агрофирма "Ақжар Өндіріс", расположенного в Коктубекском сельском округе Майского района.
2. Государственным учреждениям "Майская районная территориальная инспекция Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан" (по согласованию), "Отдел ветеринарии Майского района" (по согласованию) для достижения ветеринарно-санитарного благополучия в выявленном эпизоотическом очаге провести необходимые ветеринарно-санитарные мероприятия.
3. Контроль за выполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким Коктубекского
сельского округа А.К. Дюсупов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель государственного
учреждения "Майская районная
территориальная инспекция Комитета
ветеринарного контроля и надзора
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан" Н. Жумабаев
"1" июля 2016 года
Исполняющий обязанности
руководителя государственного
учреждения "Отдел ветеринарии
Майского района" Е. Ахметов
"1" июля 2016 года