Об утверждении проектов (схем) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки в населенных пунктах Павлодарского района Павлодарской области
Решение маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 4 марта 2016 года № 58/424. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 11 апреля 2016 года № 5062
В соответствии со статьями 8, 11 Земельного Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, подпунктом 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проекты (схемы) зонирования земель, границы оценочных зон в населенных пунктах Павлодарского района Павлодарской области согласно приложениям 1-13 к настоящему решению.
2. Утвердить поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки в населенных пунктах Павлодарского района Павлодарской области согласно приложению 14 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам индустриально-инновационного развития и экологии.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии К. Айгазинова
Секретарь маслихата Б. Оралов
Приложение 1
к решению Павлодарского
районного маслихата
от 4 марта 2016 года № 58/424
Проект (схема) зонирования земель, границ оценочных зон
и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы
за земельные участки в населенных пунктах Заринского
сельского округа Павлодарского района
Приложение 2
к решению Павлодарского
районного маслихата
от 4 марта 2016 года № 58/424
Проект (схема) зонирования земель, границ оценочных зон
и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы
за земельные участки в населенных пунктах Мичуринского
сельского округа Павлодарского района
Приложение 3
к решению Павлодарского
районного маслихата
от 4 марта 2016 года № 58/424
Проект (схема) зонирования земель, границ оценочных зон
и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы
за земельные участки в населенных пунктах Григорьевского
сельского округа Павлодарского района
Приложение 4
к решению Павлодарского
районного маслихата
от 4 марта 2016 года № 58/424
Проект (схема) зонирования земель, границ оценочных зон
и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы
за земельные участки в населенных пунктах Ефремовского
сельского округа Павлодарского района
Приложение 5
к решению Павлодарского
районного маслихата
от 4 марта 2016 года № 58/424
Проект (схема) зонирования земель, границ оценочных зон
и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы
за земельные участки в населенных пунктах Зангарского
сельского округа Павлодарского района
Приложение 6
к решению Павлодарского
районного маслихата
от 4 марта 2016 года № 58/424
Проект (схема) зонирования, границ оценочных зон
и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы
за земельные участки в населенных пунктах Луганского
сельского округа Павлодарского района
Приложение 7
к решению Павлодарского
районного маслихата
от 4 марта 2016 года № 58/424
Проект (схема) зонирования, границ оценочных зон
и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы
за земельные участки в населенных пунктах Кенесского
сельского округа Павлодарского района
Приложение 8
к решению Павлодарского
районного маслихата
от 4 марта 2016 года № 58/424
Проект (схема) зонирования земель, границ оценочных зон
и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы
за земельные участки в населенных пунктах Красноармейского
сельского округа Павлодарского района
Приложение 9
к решению Павлодарского
районного маслихата
от 4 марта 2016 года № 58/424
Проект (схема) зонирования, границ оценочных зон
и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные
участки в населенных пунктах села Ольгинка Павлодарского района
Приложение 10
к решению Павлодарского
районного маслихата
от 4 марта 2016 года № 58/424
Проект (схема) зонирования земель, границ оценочных зон
и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы
за земельные участки в населенных пунктах Рождественского
сельского округа Павлодарского района
Приложение 11
к решению Павлодарского
районного маслихата
от 4 марта 2016 года № 58/424
Проект (схема) зонирования земель, границ оценочных зон
и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы
за земельные участки в населенных пунктах Черноярского
сельского округа Павлодарского района
Приложение 12
к решению Павлодарского
районного маслихата
от 4 марта 2016 года № 58/424
Проект (схема) зонирования земель, границ оценочных зон
и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы
за земельные участки в населенных пунктах
Чернорецкого сельского округа Павлодарского района
Приложение 13
к решению Павлодарского
районного маслихата
от 4 марта 2016 года № 58/424
Проект (схема) зонирования земель, границ оценочных зон
и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы
за земельные участки в населенных пунктах Шакатского
сельского округа Павлодарского района
Приложение 14
к решению Павлодарского
районного маслихата
от 4 марта 2016 года № 58/424
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам
платы за земельные участки в населенных пунктах
Павлодарского района Павлодарской области
Номер зоны
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам земельного налога
Наименование села и сельского округа
Перечень учетных кадастровых кварталов
I
1,8
Красноармейский сельский округ
село Красноармейка

Павлодар облысы Павлодар ауданының елді мекендерінің жер учаскелеріне бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерiн, жерді аймақтарға бөлу жобаларын (схемаларын) бекіту туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 4 наурыздағы № 58/424 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 11 сәуірде № 5062 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 8, 11-баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Осы шешімнің 1-13-қосымшаларына сәйкес Павлодар облысы Павлодар ауданының елді мекендерінің жерді аймақтарға бөлу жобалары (схемалары), бағалау аймақтарының шекаралары бекітілсін.
2. Осы шешімнің 14-қосымшасына сәйкес Павлодар облысы Павлодар ауданының елді мекендерінің жер учаскелері үшiн төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерi бекітілсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың индустриялық-инновациялық дамудың және экология мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қоданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы К. Айғазинова
Мәслихат хатшысы Б. Оралов
Павлодар аудандық
мәслихатының 2016
жылғы 4 наурыздағы
№ 58/424 шешіміне
1-қосымша
Павлодар ауданы Заря ауылдық округі елді мекендерінің
жер учаскелеріне бағалау аймақтарының шекараларын
және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына
түзету коэффициенттерін, жерді аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Павлодар аудандық
мәслихатының 2016
жылғы 4 наурыздағы
№ 58/424 шешіміне
2-қосымша
Павлодар ауданы Мичурин ауылдық округі елді мекендерінің
жер учаскелеріне бағалау аймақтарының шекараларын және
жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына
түзету коэффициенттерін, жерді аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Павлодар аудандық
мәслихатының 2016
жылғы 4 наурыздағы
№ 58/424 шешіміне
3-қосымша
Павлодар ауданы Григорьевка ауылдық округі елді мекендерінің
жер учаскелеріне бағалау аймақтарының шекараларын және
жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына
түзету коэффициенттерін, жерді аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Павлодар аудандық
мәслихатының 2016
жылғы 4 наурыздағы
№ 58/424 шешіміне
4-қосымша
Павлодар ауданы Ефремовка ауылдық округі елді мекендерінің
жер учаскелеріне бағалау аймақтарының шекараларын және
жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына
түзету коэффициенттерін, жерді аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Павлодар аудандық
мәслихатының 2016
жылғы 4 наурыздағы
№ 58/424 шешіміне
5-қосымша
Павлодар ауданы Заңғар ауылдық округі елді мекендерінің
жер учаскелеріне бағалау аймақтарының шекараларын және
жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына
түзету коэффициенттерін, жерді аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Павлодар аудандық
мәслихатының 2016
жылғы 4 наурыздағы
№ 58/424 шешіміне
6-қосымша
Павлодар ауданы Луганск ауылдық округі елді мекендерінің
жер учаскелеріне бағалау аймақтарының шекараларын және
жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына
түзету коэффициенттерін, жерді аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Павлодар аудандық
мәслихатының 2016
жылғы 4 наурыздағы
№ 58/424 шешіміне
7-қосымша
Павлодар ауданы Кеңес ауылдық округі елді мекендерінің
жер учаскелеріне бағалау аймақтарының шекараларын
және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету
коэффициенттерін, жерді аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Павлодар аудандық
мәслихатының 2016
жылғы 4 наурыздағы
№ 58/424 шешіміне
8-қосымша
Павлодар ауданы Красноармейка ауылдық округі елді мекендерінің
жер учаскелеріне бағалау аймақтарының шекараларын және
жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына
түзету коэффициенттерін, жерді аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Павлодар аудандық
мәслихатының 2016
жылғы 4 наурыздағы
№ 58/424 шешіміне
9-қосымша
Павлодар ауданы Ольгинка ауылы елді мекендерінің
жер учаскелеріне бағалау аймақтарының шекараларын және
жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына
түзету коэффициенттерін, жерді аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Павлодар аудандық
мәслихатының 2016
жылғы 4 наурыздағы
№ 58/424 шешіміне
10-қосымша
Павлодар ауданы Рождественка ауылдық округі елді мекендерінің
жер учаскелеріне бағалау аймақтарының шекараларын және
жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына
түзету коэффициенттерін, жерді аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Павлодар аудандық
мәслихатының 2016
жылғы 4 наурыздағы
№ 58/424 шешіміне
11-қосымша
Павлодар ауданы Черноярка ауылдық округі елді мекендерінің
жер учаскелеріне бағалау аймақтарының шекараларын және
жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына
түзету коэффициенттерін, жерді аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Павлодар аудандық
мәслихатының 2016
жылғы 4 наурыздағы
№ 58/424 шешіміне
12-қосымша
Павлодар ауданы Чернорецк ауылдық округі елді мекендерінің
жер учаскелеріне бағалау аймақтарының шекараларын және
жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына
түзету коэффициенттерін, жерді аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Павлодар аудандық
мәслихатының 2016
жылғы 4 наурыздағы
№ 58/424 шешіміне
13-қосымша
Павлодар ауданы Шақат ауылдық округі елді мекендерінің
жер учаскелеріне бағалау аймақтарының шекараларын және
жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына
түзету коэффициенттерін, жерді аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
Павлодар аудандық
мәслихатының 2016
жылғы 4 наурыздағы
№ 58/424 шешіміне
14-қосымша
Павлодар облысы Павлодар ауданының
елді мекендерінің жер учаскелері үшiн төлемақының
базалық ставкаларына түзету коэффициенттерi
Аймақтың нөмірі
Жер салығының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Ауыл және ауылдық округтің атауы
Есептік кадастрлық тоқсандардың тізімі
I
1,8
Красноармейка ауылдық округі
Красноармейка ауылы

175, 176, 177, 178, 179, 180, 181-часть
Рождественский сельский округ
село Розовка
103, 104, 105, 113-часть
Заринский сельский округ
село Заря
266, 268-часть
село Подстепное
265, 268-часть
Луганский сельский округ
село Луганск
081, 082, 083
Мичуринский сельский округ
село Мичурино
129, 130, 133-часть, 134-часть, 135-часть, 171-часть
село Госплемстанция
121, 122, 125, 126-часть
Черноярский сельский округ
село Новочерноярка
062, 063
село Черноярка
064-часть
1,7
Чернорецкий сельский округ
село Чернорецк
018, 019, 020
Шакатский сельский округ
село Шакат
211, 212, 216-часть
Зангарский сельский округ
село Зангар
139, 140-часть
Кенесский сельский округ
село Новоямышево
276-часть, 277, 278, 279
Ефремовский сельский округ
село Ефремовка
151, 152, 153, 155-часть
Григорьевский сельский округ
село Набережное
041-часть, 042, 043, 045-часть, 051
село Жана-кала
044-часть
1.4
село Ольгинка
293, 294
II
1,7
Красноармейский сельский округ
железнодорожная станция Красноармейка
178
Рождественский сельский округ
село Рождественка
107-часть
Черноярский сельский округ
село Сычевка
065-часть
1,6
Шакатский сельский округ
село Заозерное
216-часть, 221
село Маралды
215
Заринский сельский округ
село Бирлик
268-часть
село Жертумсык
267-часть
Мичуринский сельский округ
село Березовка
138-часть
1,5
Чернорецкий сельский округ
село Достык
015, 016, 029-часть
Зангарский сельский округ
село Коряковка
168-часть
Кенесский сельский округ
село Айтым
276-часть
село Каратогай
275, 280
Луганский сельский округ
село Богдановка
084
село Ак кудук
085
Ефремовский сельский округ
село Даниловка
154-часть
1,0
Григорьевский сельский округ
село Набережное
045-часть
село Жана-кала
044-часть, 051, 056
0,8
село Ольгинка
295
III
1,5
Красноармейский сельский округ
село Шанды
210-часть
Рождественский сельский округ
село Максимовка
106-часть
1,4
Чернорецкий сельский округ
село Караколь
014, 029-часть
село Пресное
002, 003, 004-часть
Шакатский сельский округ
село Коктюбе
214, 221-часть
село Толыбай
213-часть
1,0
Зангарский сельский округ
село Зангар
140-часть, 141, 147, 303
село Коряковка
168-часть
Заринский сельский округ
село Заря
268-часть, 271
село Бирлик
267-часть
село Жертумсык
267-часть
село Подстепное
268-часть
Луганский сельский округ
село Луганск
086-часть
село Богдановка
086-часть
село Ак кудук
086-часть
Мичуринский сельский округ
село Мичурино
131, 133-часть, 134-часть, 135-часть, 137, 145
село Госплемстанция
126-часть, 136
село Березовка
138-часть
Ефремовский сельский округ
село Ефремовка
155-часть, 160
село Даниловка
155-часть
Черноярский сельский округ
село Новочерноярка
066-часть
село Сычевка
065-часть, 066-часть
село Черноярка
064-часть, 066-часть
0,9
Кенесский сельский округ
село Новоямышево
276-часть
село Айтым
276-часть
село Каратогай

175, 176, 177, 178, 179, 180, 181-бөлік
Рождественка ауылдық округі
Розовка ауылы
103, 104, 105, 113-бөлік
Заря ауылдық округі
Заря ауылы
266, 268-бөлік
Подстепное ауылы
265, 268-бөлік
Луганск ауылдық округі
Луганск ауылы
081, 082, 083
Мичурин ауылдық округі
Мичурин ауылы
129, 130, 133-бөлік, 134-бөлік, 135-бөлік, 171-бөлік
Госплемстанция ауылы
121, 122, 125, 126-бөлік
Черноярка ауылдық округі
Новочерноярка ауылы
062, 063
Черноярка ауылы
064-бөлік
1,7
Чернорецк ауылдық округі
Чернорецк ауылы
018, 019, 020
Шақат ауылдық округі
Шақат ауылы
211, 212, 216-бөлік
Заңғар ауылдық округі
Заңғар ауылы
139, 140-бөлік
Кеңес ауылдық округі
Новоямышев ауылы
276-бөлік, 277, 278, 279
Ефремовка ауылдық округі
Ефремовка ауылы
151, 152, 153, 155-бөлік
Григорьевка ауылдық округі
Набережное ауылы
041-бөлік, 042, 043, 045-бөлік, 051
Жаңа-қала ауылы
044-бөлік
1.4
Ольгинка ауылы
293, 294
II
1,7
Красноармейка ауылдық округі
Красноармейка теміржол станциясы
178
Рождественка ауылдық округі
Рождественка ауылы
107-бөлік
Черноярка ауылдық округі
Сычевка ауылы
065-бөлік
1,6
Шақат ауылдық округі
Заозерное ауылы
216-бөлік, 221
Маралды ауылы
215
Заря ауылдық округі
Бірлік ауылы
268-бөлік
Жертұмсық ауылы
267-бөлік
Мичурин ауылдық округі
Березовка ауылы
138-бөлік
1,5
Чернорецк ауылдық округі
Достық ауылы
015, 016, 029-бөлік
Заңғар ауылдық округі
Коряковка ауылы
168-бөлік
Кеңес ауылдық округі
Әйтім ауылы
276-бөлік
Қаратоғай ауылы
275, 280
Луганск ауылдық округі
Богдановка ауылы
084
Ақ құдық ауылы
085
Ефремовка ауылдық округі
Даниловка ауылы
154-бөлік
1,0
Григорьевка ауылдық округі
Набережное ауылы
045-бөлік
Жаңа-қала ауылы
044-бөлік, 051, 056
0,8
Ольгинка ауылы
295
III
1,5
Красноармейка ауылдық округі
Шаңды ауылы
210-бөлік
Рождественка ауылдық округі
Максимовка ауылы
106-бөлік
1,4
Чернорецк ауылдық округі
Қаракөл ауылы
014, 029-бөлік
Пресное ауылы
002, 003, 004-бөлік
Шақат ауылдық округі
Көктөбе ауылы
214, 221-бөлік
Толыбай ауылы
213-бөлік
1,0
Заңғар ауылдық округі
Заңғар ауылы
140-бөлік, 141, 147, 303
Коряковка ауылы
168-бөлік
Заря ауылдық округі
Заря ауылы
268-бөлік, 271
Бірлік ауылы
267-бөлік
Жертұмсық ауылы
267-бөлік
Подстепное ауылы
268-бөлік
Луганск ауылдық округі
Луганск ауылы
086-бөлік
Богдановка ауылы
086-бөлік
Ақ құдық ауылы
086-бөлік
Мичурин ауылдық округі
Мичурин ауылы
131, 133-бөлік, 134-бөлік, 135-бөлік, 137, 145
Госплемстанция ауылы
126-бөлік, 136
Березовка ауылы
138-бөлік
Ефремовска ауылдық округі
Ефремовка ауылы
155-бөлік, 160
Даниловка ауылы
155-бөлік
Черноярка ауылдық округі
Новочерноярка ауылы
066-бөлік
Сычевка ауылы
065-бөлік, 066-бөлік
Черноярка ауылы
064-бөлік, 066-бөлік
0,9
Кенес ауылдық округі
Новоямышево ауылы
276-бөлік
Әйтім ауылы
276-бөлік
Қаратоғай ауылы