О внесении изменений в решение Павлодарского районного маслихата (54 очередная сессия, 5 созыв) от 23 декабря 2015 года № 54/406 "О Павлодарском районном бюджете на 2016 - 2018 годы"
Решение маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 20 апреля 2016 года № 2/16. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 16 мая 2016 года № 5119. Утратило силу решением маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 7 февраля 2017 года № 13/82 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу решением маслихата Павлодарского района Павлодарской области от 07.02.2017 № 13/82 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Павлодарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Павлодарского районного маслихата (54 очередная сессия, 5 созыв) от 23 декабря 2015 года № 54/406 "О Павлодарском районном бюджете на 2016 - 2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 29 декабря 2015 года за № 4867, опубликованные в районных газетах "Заман тынысы", "Нива" от 14 января 2016 года № 2), следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "3 299 715" заменить цифрами "3 351 735";
цифры "551 477" заменить цифрами "581 477";
цифры "2 736 411" заменить цифрами "2 758 431";
в подпункте 2) цифры "3 299 715" заменить цифрами "3 358 363";
в подпункте 5) цифры "-2 271" заменить цифрами "-8 899";
в подпункте 6) цифры "2 271" заменить цифрами "8 899";
в пункте 2 цифры "11 000" заменить цифрами "11 850";
приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам бюджета.

Павлодар аудандық мәслихатының (5 сайланған 54 кезекті сессиясы) 2015 жылғы 23 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы" № 54/406 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 20 сәуірдегі № 2/16 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 16 мамырда № 5119 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 7 ақпандағы № 13/82 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Павлодар аудандық мәслихатының 07.02.2017 № 13/82 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Павлодар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Павлодар аудандық мәслихаттың (5 сайланған 54 кезекті сессиясы) 2015 жылғы 23 желтоқсандағы "2016 - 2018 жылдарға арналған Павлодар аудандық бюджет туралы" № 54/406 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 29 желтоқсанда № 4867 болып тіркелген, аудандық "Заман тынысы", "Нива" газеттерінің 2016 жылғы 14 қаңтардағы № 2 сандарында жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармағында:
1) тармақшасында:
"3 299 715" деген сандар "3 351 735" деген сандармен ауыстырылсын;
"551 477" деген сандар "581 477" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 736 411" деген сандар "2 758 431" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "3 299 715" деген сандар "3 358 363" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында "-2 271" деген сандар "-8 899" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында "2 271" деген сандар "8 899" деген сандармен ауыстырылсын;
2-тармағында "11 000" деген сандар "11 850" деген сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың бюджет мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.