О переименовании улиц станции Маралды Хмельницкого сельского округа Щербактинского района
Решение акима Хмельницкого сельского округа Щербактинского района Павлодарской области от 6 апреля 2016 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 18 апреля 2016 года № 5083
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая мнение населения, на основании заключения областной ономастической комиссии от 11 июня 2015 года принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Переименовать улицы "Казарма", "Мира" на улицу "Жеңіс" станции Маралды Хмельницкого сельского округа Щербактинского района.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа С. Исагалиев

Шарбақты ауданы Хмельницкий ауылдық округі Маралды станциясының көшелерін қайта атау туралы
Павлодар облысы Шарбақты ауданы Хмельницкий ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 6 сәуірдегі № 2 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 18 сәуірде № 5083 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына сәйкес, халықтың пікірін ескеріп, 2015 жылғы 11 маусымдағы облыстық ономастикалық комиссиясының қорытындысы негізінде ШЕШІМ қабылдаймын:
1. Шарбақты ауданы Хмельницкий ауылдық округінің Маралды станциясындағы "Казарма", "Мир" көшелері "Жеңіс" көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі.
Ауылдық округінің әкімі С. Исағалиев