Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях города Алматы
Постановление акимата города Алматы от 04 февраля 2016 года № 1/42. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 25 февраля 2016 года № 1255. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 18 апреля 2017 года № 2/121
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 18.04.2017 № 2/121 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ. В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 7-1) пункта 3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить:
1) государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение на 2016 год и размер подушевого финансирования в дошкольных организациях, согласно приложению к настоящему постановлению;
2) ежемесячную родительскую плату на одного воспитанника в дошкольных организациях в размере 14960 тенге.
2. Администраторам бюджетных программ произвести возмещение затрат соответствующих организаций образования в пределах утвержденных смет.
3. Признать утратившим силу постановление акимата города Алматы от 18 ноября 2015 года № 4/633 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение и размера родительской платы в дошкольных организациях города Алматы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1235, опубликованное 12 декабря 2015 года года в газетах "Вечерний Алматы", "Алматы ақшамы").
4. Управлению образования города Алматы обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в средствах массовой информации и размещение на интернет ресурсе.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы А. Кырыкбаева.
6. Настоящее постановление "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях города Алматы" вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы
Б. Байбек
Приложение
к постановлению акимата
города Алматы
от 4 февраля 2016 года № 1/42
Государственный образовательный заказ на дошкольное
воспитание и обучение на 2016 год и размер
подушевого финансирования в дошкольных организациях
города Алматы
Наименование дошкольной организации
Размер подушевого финансирова-
ния на 1 ребенка в месяц (тенге)
Размер государст-
венного образова-
тельного заказа на 1 ребенка в год (тенге)
Администратор бюджетной программы - Аппарат акима
Алатауского района
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад № 1" Управления образования города Алматы

Алматы қаласының мектепке дейінгі ұйымдарындағы мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекiту туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 04 ақпандағы № 1/42 қаулысы. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2016 жылғы 25 ақпанда № 1255 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2017 жылғы 18 сәуірдегі № 2/121 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 18.04.2017 № 1/121 қаулысымен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шiлдедегi "Бiлiм туралы" Заңының 6 бабының 3 тармағы 7-1) тармақшасына сәйкес Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бекітілсін:
1) осы қаулының қосымшасына сәйкес мектепке дейінгі ұйымдарында 2016 жылға арналған мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы және жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері;
2) мектепке дейінгі ұйымдарда 14960 теңге мөлшерінде ата-ананың бір тәрбиеленушіге ай сайынғы төлемақысы.
2. Бюджеттiк бағдарламалардың әкiмгерлерi бекiтiлген сметалар шегiнде тиiстi бiлiм ұйымдары шығындарының орнын толтыруды жүргізсін.
3. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласының мектепке дейінгі ұйымдарындағы мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекiту туралы" 2015 жылғы 18 қарашадағы № 4/633 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1235 болып тіркелген, 2015 жылғы 12 желтоқсанда "Вечерний Алматы", "Алматы ақшамы" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Алматы қаласы Білім басқармасы осы қаулыны әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркеудi, оны бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялауды және интернет-ресурста орналастыруды қамтамасыз етсiн.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары А. Қырықбаевқа жүктелсін.
6. Осы "Алматы қаласының мектепке дейінгі ұйымдарындағы мектепке дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекiту туралы" қаулсы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласының әкімі Б. Байбек
Алматы қаласы әкімдігінің
2016 жылғы 4 ақпандағы
№ 1/42 қаулысына қосымша
Алматы қаласының мектепке дейінгі ұйымдарында 2016 жылға арналған мектепке
дейiнгi тәрбие мен оқытуға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы және жан басына
шаққандағы қаржыландыру мөлшері
Мектепке дейінгі білім беру ұйымының атауы
1 балаға айлық жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері (теңге)
1 балаға жылдық мемлекет-
тік білім беру тапсырысы-
ның мөлшері (теңге)
Бюджеттік бағдарлама әкімгері - Алатау ауданы
әкімінің аппараты
1
Алматы қаласы Білім басқармасының "№ 1 бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны