О внесении изменений в решение внеочередной XLVII-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 10 декабря 2015 года № 395 "О бюджете города Алматы на 2016-2018 годы"
Решение внеочередной VII сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 8 июля 2016 года № 29. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 12 июля 2016 года № 1299. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьями 6, 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Алматы VI-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение внеочередной XLVII-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 10 декабря 2015 года № 395 "О бюджете города Алматы на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1241, опубликовано 29 декабря 2015 года в газете "Алматы ақшамы" № 158 и 29 декабря 2015 года в газете "Вечерний Алматы" № 160-161), с изменениями, внесенными решением L-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 27 января 2016 года № 403 "О внесении изменений в решение внеочередной XLVII-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 10 декабря 2015 года № 395 "О бюджете города Алматы на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов за № 1250, опубликовано 13 февраля 2016 года в газете "Алматы ақшамы" № 18, в газете "Вечерний Алматы" № 19-20), с изменениями, внесенными решением LI-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 11 марта 2016 года № 407 "О внесении изменений в решение внеочередной XLVII-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 10 декабря 2015 года № 395 "О бюджете города Алматы на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов за № 1268, опубликовано 26 марта 2016 года в газете "Алматы ақшамы" № 36, в газете "Вечерний Алматы" № 37-38), с изменениями, внесенными решением внеочередной IV-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 27 апреля 2016 года № 12 "О внесении изменений в решение внеочередной XLVII-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 10 декабря 2015 года № 395 "О бюджете города Алматы на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов за № 1282, опубликовано 5 мая 2016 года в газете "Алматы ақшамы" № 53, в газете "Вечерний Алматы" № 54-55) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):

V сайланған Алматы қаласы мәслихаты кезектен тыс XLVII сессиясының "Алматы қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 395 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
VІ сайланған Алматы қаласы мәслихатының VII сессиясының 2016 жылғы 8 шілдедегі № 29 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2016 жылғы 12 шілдеде № 1299 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106 бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6, 7 баптарына сәйкес, VI сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. V сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2015 жылғы 10 желтоқсандағы кезектен тыс XLVII сессиясының "Алматы қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 395 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1241 рет санымен тіркелген, 2015 жылғы 29 желтоқсандағы "Алматы ақшамы" газетінің № 158 санында және 2015 жылғы 29 желтоқсандағы "Вечерний Алматы" газетінің № 160-161 санында жарияланған), V сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2016 жылғы 27 қаңтардағы L сессиясының "V сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2015 жылғы 10 желтоқсандағы кезектен тыс XLVII сессиясының "Алматы қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 395 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1250 тіркелген, 2016 жылғы 13 ақпандағы "Алматы ақшамы" газетінің № 18 және "Вечерний Алматы" газетінде № 19-20 жарияланған) өзгерістер енгізу туралы" № 403 шешіміне енгізілген өзгерістермен, V сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2016 жылғы 11 наурыздағы LI сессиясының "V сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2015 жылғы 10 желтоқсандағы кезектен тыс XLVII сессиясының "Алматы қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 395 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1268 тіркелген, 2016 жылғы 26 наурыздағы "Алматы ақшамы" газетінің № 36 және "Вечерний Алматы" газетінде № 37-38 жарияланған) өзгерістер енгізу туралы" № 407 шешіміне енгізілген өзгерістермен, VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2016 жылғы 27 сәуірдегі кезектен тыс IV сессиясының "V сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2015 жылғы 10 желтоқсандағы кезектен тыс XLVII сессиясының "Алматы қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 395 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1282 тіркелген, 2016 жылғы 5 мамырдағы "Алматы ақшамы" газетінің № 53 және "Вечерний Алматы" газетінде № 54-55 жарияланған) өзгерістер енгізу туралы" № 12 шешіміне енгізілген өзгерістермен келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:

цифры "444 739 564,6" заменить цифрами "446 472 249,6";
в строке "налоговые поступления" цифры "276 215 339,6" заменить цифрами "277 947 185,7";
в строке "неналоговые поступления" цифры "1 711 231" заменить цифрами "1 712 069,9";
в подпункте 2):
цифры "456 796 178,8" заменить цифрами "459 709 665,8".
в подпункте 4):
цифры "6 330 797,4" заменить "8 032 677,4" цифрами;
в строке "приобретение финансовых активов" цифры "6 330 797,4" заменить цифрами "8 032 677,4".
в подпункте 5):
цифры "-27 439 982,6" заменить цифрами "-30 322 664,6".
в подпункте 6):
цифры "27 439 982,6" заменить цифрами "30 322 664,6".
в пункте 6 цифры "4 960 258,8" заменить цифрами "4 974 975,5";
в пункте 8 цифры "18 192 897" заменить цифрами "16 793 796";
в пункте 9 цифры "76 948 712,4" заменить цифрами "78 086 855,6";
в пункте 10 цифры "62 745 473,9" заменить цифрами "62 390 176,9";
в пункте 11 цифры "12 632 311" заменить цифрами "10 490 661";
в пункте 12 цифры "38 968 465" заменить цифрами "46 021 002,5";
в пункте 13 цифры "57 668 741" заменить цифрами "57 751 660,7";
в пункте 14 цифры "14 734 661,3" заменить цифрами "14 060 791,3";
в пункте 15 цифры "10 817 030" заменить цифрами "10 999 153";
в пункте 16 цифры "1 556 015" заменить цифрами "1 617 985";
в пункте 17 цифры "37 543 168" заменить цифрами "35 769 839";
в пункте 18 цифры "25 866 434,4" заменить цифрами "28 292 638,3";
в пункте 19 цифры "5 253 500" заменить цифрами "5 811 837".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к данному решению.
3. Аппарату маслихата города Алматы обеспечить размещение настоящего решения на интернет-ресурсе.
4. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по экономике и бюджету маслихата города Алматы С. Козлова и заместителя акима города Алматы А. Жунусову (по согласованию).
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель
внеочередной VII-й сессии маслихата
города Алматы VI-го созыва
М. Адильханов
Секретарь маслихата
города Алматы VI-го созыва
К. Казанбаев
Приложение 1
к решению внеочередной
VII-й сессии
маслихата города Алматы
VI-го созыва

"444 739 564,6" сандары "446 472 249,6" сандарымен ауыстырылсын;
"салықтық түсімдер" деген жолдағы "276 215 339,6" сандары "277 947 185,7" сандарымен ауыстырылсын;
"салықтық емес түсімдер" деген жолдағы "1 711 231" сандары "1 712 069,9" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"456 796 178,8" сандары "459 709 665,8" сандарымен ауыстырылсын.
4) тармақшасындағы:
"6 330 797,4" сандары "8 032 677,4" сандарымен ауыстырылсын;
"қаржы активтерін сатып алу" деген жолдағы "6 330 797,4" сандары "8 032 677,4" сандарымен ауыстырылсын.
5) тармақшасында:
"-27 439 982,6" сандары "-30 322 664,6" сандарымен ауыстырылсын.
6) тармақшасында:
"27 439 982,6" сандары "30 322 664,6" сандарымен ауыстырылсын.
6-тармақтағы "4 960 258,8" сандары "4 974 975,5" сандарымен ауыстырылсын;
8-тармақтағы "18 192 897" сандары "16 793 796" сандарымен ауыстырылсын;
9-тармақтағы "76 948 712,4" сандары "78 086 855,6" сандарымен ауыстырылсын;
10-тармақтағы "62 745 473,9" сандары "62 390 176,9" сандарымен ауыстырылсын;
11-тармақтағы "12 632 311" сандары "10 490 661" сандарымен ауыстырылсын;
12-тармақтағы "38 968 465" сандары "46 021 002,5" сандарымен ауыстырылсын;
13-тармақтағы "57 668 741" сандары "57 751 660,7" сандарымен ауыстырылсын;
14-тармақтағы "14 734 661,3" сандары "14 060 791,3" сандарымен ауыстырылсын;
15-тармақтағы "10 817 030" сандары "10 999 153" сандарымен ауыстырылсын;
16-тармақтағы "1 556 015" сандары "1 617 985" сандарымен ауыстырылсын;
17-тармақтағы "37 543 168" сандары "35 769 839" сандарымен ауыстырылсын;
18-тармақтағы "25 866 434,4" сандары "28 292 638,3" сандарымен ауыстырылсын;
19-тармақтағы "5 253 500" сандары "5 811 837" сандарымен ауыстырылсын.
2. Аталған шешімге 1 қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Алматы қаласы мәслихатының аппараты осы шешімді интернет-ресурста орналастыруды қамтамасыз етсін.
4. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының экономика және бюджет жөніндегі тұрақты комиссиясының төрағасы С. Козловқа және Алматы қаласы әкімінің орынбасары Ә. Жүнісоваға (келісім бойынша) жүктелсін.
5. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
VI сайланған
Алматы қаласы мәслихатының
кезектен тыс VII сессияның төрағасы
М. Әділханов
VI сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы
Қ. Қазанбаев
V сайланған Алматы қаласы
мәслихатының кезектен тыс VII
сессиясының

019
Присуждение грантов государственным учреждениям образования города республиканского значения, столицы за высокие показатели работы
17 091,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
4 739 322,7
027
Сейсмоусиление организаций среднего образования в городе Алматы
402 250,7
028
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
4 337 072,0
381
Управление физической культуры и спорта города республиканского значения, столицы
2 542 519,0
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
2 220 721,0
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
321 798,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
291 020,0
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
291 020,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
10 483 280,0
018
Организация профессионального обучения
21 953,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
10 461 327,0
352
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из бюджета города республиканского значения, столицы
2 091,0
006
Повышение квалификации и переподготовка кадров
2 091,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
224 390,0
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
224 390,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
4 009 113,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
165 629,0
006
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования города республиканского значения, столицы
249 883,0
007
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования города республиканского значения, столицы
2 047 696,0
009
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов масштаба города республиканского значения, столицы
276 586,0
013
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
194 131,0
014
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
114 201,0
021
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
240 269,0
027
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей

019
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелеріне жұмыстағы жоғары көрсеткіштері үшін гранттар беру
17 091,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
4 739 322,7
027
Алматы қаласында орта білім беру объектілерін сейсмикалық күшейту
402 250,7
028
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
4 337 072,0
381
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дене шынықтыру және спорт басқармасы
2 542 519,0
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
2 220 721,0
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
321 798,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
291 020,0
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
291 020,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
10 483 280,0
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
21 953,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
10 461 327,0
352
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
2 091,0
006
Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау
2 091,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
224 390,0
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және оларды қайта даярлау
224 390,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
4 009 113,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
165 629,0
006
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
249 883,0
1
2
3
007
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
2 047 696,0
009
Республикалық маңызы бар қала, астана ауқымындағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
276 586,0
013
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
194 131,0
014
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
114 201,0
021
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
240 269,0
027
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер

23 933,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
696 785,0
05
Здравоохранение
62 390 176,9
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
839 813,0
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектам здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
839 813,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
1 354 472,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
857 842,0
006
Услуги по охране материнства и детства
310 856,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
185 774,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
3 180 413,5
009
Сейсмоусиление объектов здравоохранения в городе Алматы
383 305,0
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
2 797 108,5
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
20 792 573,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
8 193 083,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
195 150,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
1 183 785,0
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
695 307,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации органов
1 437 456,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
2 126 242,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
2 391 402,0
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
149 200,0
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
4 420 948,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
23 042 384,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне

23 933,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
696 785,0
05
Денсаулық сақтау
62 390 176,9
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
839 813,0
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
839 813,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
1 354 472,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
857 842,0
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
310 856,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
185 774,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
3 180 413,5
009
Алматы қаласында денсаулық сақтау объектілерін сейсмикалық күшейту
383 305,0
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
2 797 108,5
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
20 792 573,0
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
8 193 083,0
1
2
3
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
195 150,0
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
1 183 785,0
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
695 307,0
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
1 437 456,0
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
2 126 242,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
2 391 402,0
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
149 200,0
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
4 420 948,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
23 042 384,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету

2 707 576,0
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
463 889,0
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
18 446 649,0
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
1 424 270,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
6 521 970,0
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
6 494 397,0
029
Базы спецмедснабжения города республиканского значения, столицы
27 573,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
6 658 551,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
122 688,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
369 601,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
5 023,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
78 488,0
030
Капитальные расходы государственного органа
1 144,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
6 081 607,4
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
10 490 661,0
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
2 187 096,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
506 432,0
006
Государственная адресная социальная помощь
17 754,0
012
Государственные пособия на детей до 18 лет
18 203,0
020
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
961 518,0
021
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
268 324,0
022
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания

2 707 576,0
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
463 889,0
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
18 446 649,0
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
1 424 270,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
6 521 970,0
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
6 494 397,0
029
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың арнайы медициналық жабдықтау базалары
27 573,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
6 658 551,4
1
2
3
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске жөніндегі қызметтер
122 688,0
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
369 601,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
5 023,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
78 488,0
030
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
1 144,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
6 081 607,4
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
10 490 661,0
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 187 096,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
506 432,0
006
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
17 754,0
012
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
18 203,0
020
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
961 518,0
021
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
268 324,0
022
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

399 264,0
048
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
15 601,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
1 096 037,0
016
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 019 319,0
037
Социальная реабилитация
76 718,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
405 414,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
405 414,0
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
3 480 311,0
003
Программа занятости
320 656,0
007
Оказание жилищной помощи
63 874,0
008
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
1 074 763,0
009
Социальная поддержка инвалидов
574 387,0
015
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1 082 460,0
016
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
136 565,0
018
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
227 606,0
384
Управление пассажирского транспорта города республиканского значения, столицы
2 000 000,0
017
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
2 000 000,0
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
1 215 873,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
571 877,0
013
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
15 403,0
019
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
126 234,0
026
Капитальные расходы государственного органа
15 701,0
045
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
230 656,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
153 447,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
102 555,0
362
Управление внутренней политики города республиканского значения, столицы
27 919,0
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы

399 264,0
048
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
15 601,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
1 096 037,0
016
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыру
1 019 319,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
76 718,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
405 414,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
405 414,0
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3 480 311,0
1
2
3
003
Жұмыспен қамту бағдарламасы
320 656,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
63 874,0
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
1 074 763,0
009
Мүгедектерді әлеуметтік қолдау
574 387,0
015
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
1 082 460,0
016
Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу
136 565,0
018
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
227 606,0
384
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі басқармасы
2 000 000,0
017
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың кейбір санаттарын қалалық қоғамдық көлікте (таксиді қоспағанда) жеңілдетілген, тегін жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
2 000 000,0
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 215 873,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
571 877,0
013
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
15 403,0
019
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
126 234,0
026
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
15 701,0
045
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
230 656,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
153 447,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
102 555,0
362
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ішкі саясат басқармасы
27 919,0
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру

1 638,0
014
Капитальные расходы государственного органа
2 344,0
018
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
2 800,0
025
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
123 442,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных предприятий
12 330,0
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
292,0
043
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
1 794,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
989 690,0
051
Субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса
27 290,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
1 552,0
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
109 200,0
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
1 755 844,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения по кредитам, а также лизингу технологического оборудования и сельскохозяйственной техники
1 250 628,0
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
394 776,0
009
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
394 776,0
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
5 788 102,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
100 323,0
004
Мероприятия по охране окружающей среды
4 142 672,0
005
Развитие объектов охраны окружающей среды
1 371 055,0
006
Содержание и защита особо охраняемых природных территорий
143 352,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
30 700,0
351
Управление земельных отношений города республиканского значения, столицы
321 491,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории города республиканского значения, столицы
107 538,0
006
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов

1 638,0
014
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 344,0
018
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
2 800,0
025
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
123 442,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
12 330,0
1
2
3
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және
биопрепараттардың құнын арзандату
292,0
043
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
1 794,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
989 690,0
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
27 290,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
1 552,0
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
109 200,0
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 755 844,0
056
Технологияық құрал-жабдықты және ауылшаруашылық техникасын несиелер, сондай-ақ лезинг бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 250 628,0
354
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
394 776,0
009
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
394 776,0
354
Республикалық маңызы бар қаланың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
5 788 102,0
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
100 323,0
004
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
4 142 672,0
005
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
1 371 055,0
006
Ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды күтіп-ұстау және қорғау
143 352,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
30 700,0
351
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жер қатынастары басқармасы
321 491,0
001
Республикалық маңызы бар қала, астана аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
107 538,0
1
2
3
006
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру

22 580,0
13
Прочие
20 259 960,9
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
3 317 548,0
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
3 317 548,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
401 512,9
020
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
401 512,9
393
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития города Алматы
3 268 854,0
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
185 480,0
017
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
2 887 374,0
018
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
196 000,0
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
5 811 837,0
013
Резерв местного исполнительного органа города республиканского значения, столицы
5 811 837,0
357
Управление экономики и бюджетного планирования города республиканского значения, столицы
234 091,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
234 091,0
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
4 424 887,0
018
Развитие инфраструктуры специальной экономической зоны "Парк инновационных технологий"
4 424 887,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
2 526 235,0
026
Капитальный ремонт с сейсмоусилением социально-культурных объектов в рамках Дорожной карты занятости 2020
257 335,0
031
Строительство комплекса административных зданий
2 268 900,0
393
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития города Алматы
274 996,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и индустриально-инновационного развития
111 880,0
003
Капитальные расходы государственного органа
1 647,0
004
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
161 469,0
14
Обслуживание долга

22 580,0
13
Басқалар
20 259 960,9
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 317 548,0
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
3 317 548,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
401 512,9
020
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
401 512,9
393
Алматы қаласының кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық даму басқармасы
3 268 854,0
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
185 480,0
017
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
2 887 374,0
018
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
196 000,0
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
5 811 837,0
013
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының резервi
5 811 837,0
357
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
234 091,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
234 091,0
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
4 424 887,0
1
2
3
018
"Инновациялық технологиялар паркі" арнайы экономикалық аймағының инфрақұрылымын дамыту
4 424 887,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
2 526 235,0
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде әлеуметтік-мәдени нысандарын сейсмикалық күшейту және күрделі жөндеу
257 335,0
031
Әкімшілік ғимараттар кешенін салу
2 268 900,0
393
Алматы қаласының кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық даму басқармасы
274 996,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
111 880,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 647,0
004
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру
161 469,0
14
Борышқа қызмет көрсету