О внесении изменений и дополнения в решение внеочередной XLVII-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 10 декабря 2015 года № 395 "О бюджете города Алматы на 2016-2018 годы"
Решение внеочередной ХI сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 24 ноября 2016 года № 61. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 30 ноября 2016 года № 1331. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 и пунктом 1 статьи 111 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьями 6, 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Алматы VI-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение внеочередной XLVII-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 10 декабря 2015 года № 395 "О бюджете города Алматы на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1241, опубликовано 29 декабря 2015 года в газете "Алматы ақшамы" № 158 и 29 декабря 2015 года в газете "Вечерний Алматы" № 160-161), с изменениями, внесенными решением L-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 27 января 2016 года № 403 "О внесении изменений в решение внеочередной XLVII-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 10 декабря 2015 года № 395 "О бюджете города Алматы на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов за № 1250, опубликовано 13 февраля 2016 года в газете "Алматы ақшамы" № 18, в газете "Вечерний Алматы" № 19-20), с изменениями, внесенными решением LI-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 11 марта 2016 года № 407 "О внесении изменений в решение внеочередной XLVII-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 10 декабря 2015 года № 395 "О бюджете города Алматы на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов за № 1268, опубликовано 26 марта 2016 года в газете "Алматы ақшамы" № 36, в газете "Вечерний Алматы" № 37-38), с изменениями, внесенными решением внеочередной IV-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 27 апреля 2016 года № 12 "О внесении изменений в решение внеочередной XLVII-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 10 декабря 2015 года № 395 "О бюджете города Алматы на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов за № 1282, опубликовано 5 мая 2016 года в газете "Алматы ақшамы" № 53, в газете "Вечерний Алматы" № 54-55), с изменениями, внесенными решением внеочередной VII-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 8 июля 2016 года № 29 "О внесении изменений в решение внеочередной XLVII-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 10 декабря 2015 года № 395 "О бюджете города Алматы на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов за № 1299, опубликовано 14 июля 2016 года в газете "Алматы ақшамы" № 83, в газете "Вечерний Алматы" № 84), с изменениями, внесенными решением внеочередной IX-й сессии маслихата города Алматы VI-го созыва от 26 сентября 2016 года № 47 "О внесении изменений в решение внеочередной XLVII-й сессии маслихата города Алматы V-го созыва от 10 декабря 2015 года № 395 "О бюджете города Алматы на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов за № 1316, опубликовано 4 октября 2016 года в газете "Алматы ақшамы" № 115, в газете "Вечерний Алматы" № 118) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):

V сайланған Алматы қаласы мәслихаты кезектен тыс XLVII сессиясының "Алматы қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 395 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
VІ сайланған Алматы қаласы мәслихатының кезектен тыс XI сессиясының 2016 жылғы 24 қарашадағы № 61 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2016 жылғы 30 қарашада № 1331 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106 бабының 4-тармағына және 111 бабының 1-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6, 7 баптарына сәйкес, VI сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. V сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2015 жылғы 10 желтоқсандағы кезектен тыс XLVII сессиясының "Алматы қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 395 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1241 рет санымен тіркелген, 2015 жылғы 29 желтоқсандағы "Алматы ақшамы" газетінің № 158 санында және 2015 жылғы 29 желтоқсандағы "Вечерний Алматы" газетінің № 160-161 санында жарияланған), V сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2016 жылғы 27 қаңтардағы L сессиясының "V сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2015 жылғы 10 желтоқсандағы кезектен тыс XLVII сессиясының "Алматы қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 395 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1250 тіркелген, 2016 жылғы 13 ақпандағы "Алматы ақшамы" газетінің № 18 және "Вечерний Алматы" газетінде № 19-20 жарияланған) өзгерістер енгізу туралы" № 403 шешіміне енгізілген өзгерістермен, V сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2016 жылғы 11 наурыздағы LI сессиясының "V сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2015 жылғы 10 желтоқсандағы кезектен тыс XLVII сессиясының "Алматы қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 395 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 407 шешіміне енгізілген өзгерістермен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1268 тіркелген, 2016 жылғы 26 наурыздағы "Алматы ақшамы" газетінің № 36 және "Вечерний Алматы" газетінде № 37-38 жарияланған), VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2016 жылғы 27 сәуірдегі кезектен тыс IV сессиясының "V сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2015 жылғы 10 желтоқсандағы кезектен тыс XLVII сессиясының "Алматы қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 395 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 12 шешіміне енгізілген өзгерістермен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1282 тіркелген, 2016 жылғы 5 мамырдағы "Алматы ақшамы" газетінің № 53 және "Вечерний Алматы" газетінде № 54-55 жарияланған), VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2016 жылғы 8 шілдедегі кезектен тыс VII сессиясының "V сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2015 жылғы 10 желтоқсандағы кезектен тыс XLVII сессиясының "Алматы қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 395 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 29 шешіміне енгізілген өзгерістермен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1299 тіркелген, 2016 жылғы 14 шілдедегі "Алматы ақшамы" газетінің № 83 және "Вечерний Алматы" газетінде № 84 жарияланған), VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2016 жылғы 26 қыркүйектегі кезектен тыс IX сессиясының "V сайланған Алматы қаласы мәслихатының 2015 жылғы 10 желтоқсандағы кезектен тыс XLVII сессиясының "Алматы қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 395 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 47 шешіміне енгізілген өзгерістермен (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1316 тіркелген, 2016 жылғы 4 қазандағы "Алматы ақшамы" газетінің № 115 және "Вечерний Алматы" газетінде № 118 жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:

цифры "474 857 141,6" заменить цифрами "486 658 630,6";
в строке "налоговые поступления" цифры "306 468 065,7" заменить цифрами "335 931 724,7";
в строке "неналоговые поступления" цифры "1 512 069,9" заменить цифрами "3 088 630,9";
в строке "поступления от продажи основного капитала" цифры "12 665 268" заменить цифрами "6 491 000";
в строке "поступления трансфертов" цифры "154 211 738,0" заменить цифрами "141 147 275,0".
в подпункте 2):
цифры "465 624 583,8" заменить цифрами "482 984 786,7".
в подпункте 3):
цифры "11 052 571,0" заменить "10 984 870" цифрами.
в подпункте 4):
цифры "28 502 651,4" заменить "23 011 638,5" цифрами;
в строке "приобретение финансовых активов" цифры "28 502 651,4" заменить цифрами "23 697 661,5".
в пункте 6 цифры "4 866 224,5" заменить цифрами "4 817 729,5";
в пункте 7 цифры "1 768 833,0" заменить цифрами "1 709 995";
в пункте 8 цифры "16 825 674,0" заменить цифрами "16 961 881";
в пункте 9 цифры "78 373 433,6" заменить цифрами "80 472 427,6";
в пункте 10 цифры "64 252 649,9" заменить цифрами "66 154 154,9";
в пункте 11 цифры "11 131 515,0" заменить цифрами "14 888 301";
в пункте 12 цифры "47 162 617,5" заменить цифрами "43 743 675,5";
в пункте 13 цифры "58 740 357,7" заменить цифрами "51 863 057,7";
в пункте 14 цифры "14 174 491,3" заменить цифрами "14 479 875,9";
в пункте 15 цифры "11 137 942,0" заменить цифрами "35 086 787";
в пункте 16 цифры "1 594 667,0" заменить цифрами "1 566 956";
в пункте 17 цифры "35 748 226,0" заменить цифрами "31 466 255,3";
в пункте 18 цифры "49 612 044,3" заменить цифрами "44 732 694,4".
дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1. По программе 065 "Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц" администратора бюджетных программ 393 - Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития города Алматы предусмотреть сроки реализации проектов: "Строительство коммунального автобусного парка №3 в городе Алматы" с общей стоимостью проекта 4 988 473 тыс. тенге, из них: 2016 год – 5 000 тыс. тенге, 2017 год – 4 650 400 тыс. тенге, 2018 год – 333 073 тыс. тенге, "Система видеомониторинга обстановки мест массового скопления граждан" с общей стоимостью проекта 8 682 945 тыс. тенге, из них: 2016 год – 28 103 тыс. тенге, 2017 год – 827 848 тыс. тенге, 2018 год – 7 826 994 тыс. тенге, "Развитие и расширение автоматизированной информационной системы "Безопасность дорожного движения" с общей стоимостью проекта 5 793 012 тыс. тенге, из них: 2016 год – 400 тыс. тенге, 2017 год – 190 620 тыс. тенге, 2018 год – 5 601 992 тыс. тенге.".

"474 857 141,6" сандары "486 658 630,6" сандарымен ауыстырылсын;
"салықтық түсімдер" деген жолдағы "306 468 065,7" сандары "335 931 724,7" сандарымен ауыстырылсын;
"салықтық емес түсімдер" деген жолдағы "1 512 069,9" сандары "3 088 630,9" сандарымен ауыстырылсын;
"негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер" деген жолдағы "12 665 268" сандары "6 491 000" сандарымен ауыстырылсын;
"трансферттер түсімдер" деген жолдағы "154 211 738,0" сандары "141 147 275,0" сандарымен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"465 624 583,8" сандары "482 984 786,7" сандарымен ауыстырылсын.
3) тармақшасында:
"11 052 571,0" сандары "10 984 870" сандарымен ауыстырылсын.
4) тармақшасындағы:
"28 502 651,4" сандары "23 011 638,5" сандарымен ауыстырылсын;
"қаржы активтерін сатып алу" деген жолдағы "28 502 651,4" сандары "23 697 661,5" сандарымен ауыстырылсын.
6-тармақтағы "4 866 224,5" сандары "4 817 729,5" сандарымен ауыстырылсын;
7-тармақтағы "1 768 833,0" сандары "1 709 995" сандарымен ауыстырылсын;
8-тармақтағы "16 825 674,0" сандары "16 961 881" сандарымен ауыстырылсын;
9-тармақтағы "78 373 433,6" сандары "80 472 427,6" сандарымен ауыстырылсын;
10-тармақтағы "64 252 649,9" сандары "66 154 154,9" сандарымен ауыстырылсын;
11-тармақтағы "11 131 515,0" сандары "14 888 301" сандарымен ауыстырылсын;
12-тармақтағы "47 162 617,5" сандары "43 743 675,5" сандарымен ауыстырылсын;
13-тармақтағы "58 740 357,7" сандары "51 863 057,7" сандарымен ауыстырылсын;
14-тармақтағы "14 174 491,3" сандары "14 479 875,9" сандарымен ауыстырылсын;
15-тармақтағы "11 137 942,0" сандары "35 086 787" сандарымен ауыстырылсын;
16-тармақтағы "1 594 667,0" сандары "1 566 956" сандарымен ауыстырылсын;
17-тармақтағы "35 748 226,0" сандары "31 466 255,3" сандарымен ауыстырылсын;
18-тармақтағы "49 612 044,3" сандары "44 732 694,4" сандарымен ауыстырылсын.
келесі мазмұндағы 1-1 тармақпен толықтырылсын:
"1-1. 393 - бюджеттік бағдарламалар әкімгері Алматы қаласының кәсіпкерлік және индустриалды – инновациялық даму басқармасы 065 "Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту" бағдарламасы бойынша "Алматы қаласының №3 коммуналдық автобус паркінің құрылысы" жобаның жалпы құны 4 988 473 мың теңге, оның ішінде: 2016 жылы – 5 000 мың теңге, 2017 жылы – 4 650 400 мың теңге, 2018 жылы – 333 073 мың теңге, "Азаматтардың көп жиналатын орындарын бейнемониторингілеу жүйесі", жобаның жалпы құны 8 682 945 мың теңге, оның ішінде: 2016 жылы – 28 103 мың теңге, 2017 жылы – 827 848 мың теңге, 2018 жылы – 7 826 994 мың теңге, "Жол қозғалысы қауіпсіздігі" автоматтандырылған ақпараттық жүйесін дамыту және кеңейту", жобаның жалпы құны 5 793 012 мың теңге, оның ішінде: 2016 жылы – 400 мың теңге, 2017 жылы – 190 620 мың теңге, 2018 жылы – 5 601 992 мың теңге жобалары бойынша 2016-2018 жылдарға арналған іске асыру мерзімдері қарастырылсын".

17 091,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
4 353 466,7
027
Сейсмоусиление организаций среднего образования в городе Алматы
542 164,7
028
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
3 811 302,0
381
Управление физической культуры и спорта города республиканского значения, столицы
2 563 267,0
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
2 241 469,0
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
321 798,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
305 902,0
043
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального, послесреднего образования
305 902,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
10 624 650,0
018
Организация профессионального обучения
23 324,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
10 601 326,0
352
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из бюджета города республиканского значения, столицы
1 873,0
006
Повышение квалификации и переподготовка кадров
1 873,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
287 605,0
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
287 605,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
4 076 494,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
179 782,0
006
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования города республиканского значения, столицы
255 644,0
007
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования города республиканского значения, столицы
2 121 883,0
009
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов масштаба города республиканского значения, столицы
276 586,0
011
Капитальные расходы государственного органа
5 997,0
013
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
197 109,0
014
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
120 594,0
021
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
240 269,0
027
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
23 933,0

17 091,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
4 353 466,7
027
Алматы қаласында орта білім беру объектілерін сейсмикалық күшейту
542 164,7
028
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
3 811 302,0
381
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дене шынықтыру және спорт басқармасы
2 563 267,0
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
2 241 469,0
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
321 798,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
305 902,0
043
Техникалық және кәсіптік, орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
305 902,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
10 624 650,0
018
Кәсіптік оқытуды ұйымдастыру
23 324,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
10 601 326,0
352
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың бюджетінен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
1 873,0
006
Кадрлардың біліктілігін арттыру және қайта даярлау
1 873,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
287 605,0
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
287 605,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
4 076 494,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
179 782,0
1
2
3
006
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
255 644,0
007
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
2 121 883,0
009
Республикалық маңызы бар қала, астана ауқымындағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
276 586,0
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 997,0
013
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
197 109,0
014
Дамуында проблемалары бар балалар мен жасөспірімдердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
120 594,0
021
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
240 269,0
027
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
23 933,0

067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
654 697,0
05
Здравоохранение
66 154 154,9
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
859 280,0
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектам здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
859 280,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
1 369 663,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
862 001,0
006
Услуги по охране материнства и детства
285 660,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
222 002,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
3 747 245,5
009
Сейсмоусиление объектов здравоохранения в городе Алматы
450 448,0
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
3 296 797,5
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
20 771 554,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
8 184 553,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
212 180,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
1 195 560,0
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
644 208,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации органов
1 380 495,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
2 196 912,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
2 391 390,0
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
145 308,0
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
4 420 948,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
23 707 046,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне

067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
654 697,0
05
Денсаулық сақтау
66 154 154,9
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
859 280,0
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
859 280,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
1 369 663,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
862 001,0
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
285 660,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
222 002,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
3 747 245,5
009
Алматы қаласында денсаулық сақтау объектілерін сейсмикалық күшейту
450 448,0
038
Деңсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
3 296 797,5
1
2
3
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
20 771 554,0
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
8 184 553,0
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
212 180,0
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
1 195 560,0
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
644 208,0
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
1 380 495,0
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
2 196 912,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
2 391 390,0
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
145 308,0
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
4 420 948,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
23 707 046,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету

2 947 104,0
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
463 889,0
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
18 652 623,0
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
1 643 430,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
7 132 830,0
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
7 104 517,0
029
Базы спецмедснабжения города республиканского значения, столицы
28 313,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
8 566 536,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
140 412,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
377 487,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
6 377,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
93 349,0
030
Капитальные расходы государственного органа
5 664,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
7 943 247,4
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
14 888 301,0
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
2 290 932,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
537 068,0
006
Государственная адресная социальная помощь
15 878,0
012
Государственные пособия на детей до 18 лет
29 585,0
020
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
982 660,0
021
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
280 351,0
022
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания

2 947 104,0
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
463 889,0
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
18 652 623,0
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
1 643 430,0
1
2
3
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
7 132 830,0
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
7 104 517,0
029
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың арнайы медициналық жабдықтау базалары
28 313,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
8 566 536,4
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
140 412,0
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
377 487,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
6 377,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
93 349,0
030
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
5 664,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
7 943 247,4
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
14 888 301,0
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 290 932,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
537 068,0
006
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
15 878,0
012
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
29 585,0
020
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
982 660,0
021
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
280 351,0
022
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

430 781,0
048
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
14 609,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
1 107 441,0
016
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
1 028 163,0
037
Социальная реабилитация
79 278,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
429 716,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
429 716,0
348
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
2 710 097,0
017
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
2 710 097,0
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
6 956 032,0
003
Программа занятости
315 711,0
007
Оказание жилищной помощи
45 755,0
008
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
4 460 691,0
009
Социальная поддержка инвалидов
679 970,0
015
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
1 082 460,0
016
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
140 169,0
018
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
231 276,0
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
1 276 620,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
640 798,0
013
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
12 403,0
019
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
121 060,0
026
Капитальные расходы государственного органа
15 701,0
045
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
230 656,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
153 447,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
102 555,0
362
Управление внутренней политики города республиканского значения, столицы
27 919,0
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы

430 781,0
048
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
14 609,0
1
2
3
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
1 107 441,0
016
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыру
1 028 163,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
79 278,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
429 716,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
429 716,0
348
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі басқармасы
2 710 097,0
017
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
2 710 097,0
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
6 956 032,0
003
Жұмыспен қамту бағдарламасы
315 711,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
45 755,0
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
4 460 691,0
009
Мүгедектерді әлеуметтік қолдау
679 970,0
015
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
1 082 460,0
016
Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу
140 169,0
018
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
231 276,0
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 276 620,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
640 798,0
013
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
12 403,0
019
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
121 060,0
026
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
15 701,0
045
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
230 656,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
153 447,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
102 555,0
1
2
3
362
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ішкі саясат басқармасы
27 919,0
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру

282 742,0
008
Обеспечение деятельности Международного комплекса лыжных трамплинов
282 742,0
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
14 479 875,9
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
13 734 067,8
012
Развитие теплоэнергетической системы
13 734 067,8
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
745 808,1
009
Проведение ремонтно-восстановительных работ кабелей электроснабжения
96 000,0
029
Развитие газотранспортной системы
649 808,1
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
35 086 787,0
349
Управление сельского хозяйства и ветеринарии города реcпубликанского значения, столицы
3 722 571,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и ветеринарии
395 617,0
003
Капитальные расходы государственного органа
2 344,0
011
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
1 638,0
018
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1 800,0
025
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
153 442,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
6 540,0
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
292,0
043
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
1 794,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
989 690,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
1 552,0
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
1 457,0
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
967 955,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
1 198 450,0
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы

282 742,0
008
Халықаралық шаңғы трамплині кешенінің қызметін қамтамасыз ету
282 742,0
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
14 479 875,9
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
13 734 067,8
012
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
13 734 067,8
1
2
3
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
745 808,1
009
Электрмен жабдықтау кабелдерін жөндеу-қалпына келтіру жұмыстарын жүргізу
96 000,0
029
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
649 808,1
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
35 086 787,0
349
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ауыл шаруашылығы және ветеринария басқармасы
3 722 571,0
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
395 617,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 344,0
011
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1 638,0
018
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
1 800,0
025
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды жәнежоюды ұйымдастыру
153 442,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
6 540,0
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
292,0
043
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
1 794,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
989 690,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
1 552,0
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
1 457,0
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
967 955,0
1
2
3
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
1 198 450,0
354
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы

31 466 255,3
348
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
20 313 209,3
007
Развитие транспортной инфраструктуры
14 639 032,3
016
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
5 674 177,0
348
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
7 512 423,0
027
Строительство метрополитена в городе Алматы
7 512 423,0
348
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
3 640 623,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере пассажирского транспорта и автомобильных дорог на местном уровне
145 562,0
003
Капитальные расходы государственного органа
2 356,0
005
Обеспечение эксплуатации автоматизированной системы диспетчерского управления городским пассажирским транспортом
47 570,0
008
Субсидирование пассажирских перевозок метрополитеном
3 422 555,0
011
Строительство и реконструкция технических средств регулирования дорожного движения
22 580,0
13
Прочие
21 035 032,9
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
3 484 800,0
040
Развитие инфраструктуры специальных экономических зон, индустриальных зон, индустриальных парков
3 484 800,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
423 441,9
020
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020
423 441,9
393
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития города Алматы
3 235 374,0
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
152 000,0
017
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
2 887 374,0
018
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
196 000,0
356
Управление финансов города республиканского значения, столицы
6 401 802,0
013
Резерв местного исполнительного органа города республиканского значения, столицы
6 401 802,0
357
Управление экономики и бюджетного планирования города республиканского значения, столицы
234 091,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов

31 466 255,3
348
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
20 313 209,3
007
Көлік инфрақұрылымын дамыту
14 639 032,3
016
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
5 674 177,0
348
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
7 512 423,0
027
Алматы қаласында метрополитен салу
7 512 423,0
348
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
3 640 623,0
001
Жергілікті деңгейде жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
145 562,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2 356,0
005
Қалалық жолаушылар көлігін диспетчерлік басқарудың автоматтандырылған жүйесін пайдалануды қамтамасыз ету
47 570,0
008
Метрополитендегі жолаушылар тасымалын субсидиялау
3 422 555,0
011
Жол жүрiсiн реттеудiң техникалық құралдарын салу және реконструкциялау
22 580,0
13
Басқалар
21 035 032,9
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың Энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 484 800,0
040
Арнайы экономикалық аймақтардың, индустриялық аймақтардың, индустриялық парктердің инфрақұрылымын дамыту
3 484 800,0
1
2
3
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
423 441,9
020
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
423 441,9
393
Алматы қаласының кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық даму басқармасы
3 235 374,0
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
152 000,0
017
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемелерді субсидиялау
2 887 374,0
018
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
196 000,0
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
6 401 802,0
013
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органының резервi
6 401 802,0
357
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
234 091,0
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу

255 972,0
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
718 359,0
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
718 359,0
356
Управление финансов города республиканского значения
2 144 180,4
012
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
2 144 180,4
362
Управление внутренней политики города республиканского значения, столицы
869 468,0
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
869 468,0
371
Управление энергетики и коммунального хозяйства города республиканского значения, столицы
38 005,1
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
38 005,1
383
Управление жилья и жилищной инспекции города Алматы
207 247,0
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
207 247,0
393
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития города Алматы
19 464 430,0
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
19 464 430,0
6
Поступления от продажи финансовых активов государства
686 023,0
1
Поступления от продажи финансовых активов внутри страны
686 023,0
2
Поступления от продажи доли участия, ценных бумаг юридических лиц, находящихся в коммунальной собственности
571 023,0
5
Поступления от продажи коммунальных государственных учреждений и государственных предприятий в виде имущественного комплекса, иного государственного имущества, находящегося в оперативном управлении или хозяйственном ведении коммунальных государственных предприятий

255 972,0
354
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
718 359,0
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
718 359,0
1
2
3
356
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың қаржы басқармасы
2 144 180,4
012
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
2 144 180,4
362
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ішкі саясат басқармасы
869 468,0
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
869 468,0
371
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың энергетика және коммуналдық шаруашылық басқармасы
38 005,1
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
38 005,1
383
Алматы қаласының тұрғын үй және тұрғын үй инспекциясы басқармасы
207 247,0
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
207 247,0
393
Алматы қаласының кәсіпкерлік және индустриалды-инновациялық даму басқармасы
19 464 430,0
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
19 464 430,0
6
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
686 023,0
1
Қаржы активтерін ел ішінде сатудан түсетін түсімдер
686 023,0
2
Коммуналдық меншіктегі заңды тұлғалардың қатысу үлестерін, бағалы қағаздарын сатудан түсетін түсімдер
571 023,0
5
Мүліктік кешен түріндегі коммуналдық мемлекеттік мекемелер мен мемлекеттік кәсіпорындарды және коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың жедел басқаруындағы немесе шаруашылық жүргізуіндегі өзге мемлекеттік мүлікті сатудан түсетін түсімдер

115 000,0
V. Дефицит бюджета
-30 322 664,6
VI. Финансирование дефицита бюджета
30 322 664,6
Председатель
внеочередной XI-й
сессии маслихата города
Алматы VI-го созыва
К. Авершин
Секретарь маслихата
города Алматы VI-го созыва
К. Казанбаев

115 000,0
V. Бюджеттік дефицит
-30 322 664,6
VI. Бюджет дефицитін қаржыландыру
30 322 664,6
VI сайланған
Алматы қаласы мәслихатының
кезектен тыс XI сессияның төрағасы К. Авершин
VI сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы Қ. Қазанбаев