О внесении изменений в решение акима Наурызбайского района города Алматы от 25 февраля 2015 года № 1 "Об образовании избирательных участков по Наурызбайскому району города Алматы"
Решение акима Наурызбайского района города Алматы от 8 февраля 2016 года N 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 12 февраля 2016 года N 1252. Утратило силу решением акима Наурызбайского района города Алматы от 20 ноября 2018 года № 3
Сноска.Утратило силу решением акима Наурызбайского района города Алматы от 20.11.2018 № 3 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 "О выборах в Республике Казахстан", и статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Наурызбайского района города Алматы РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима Наурызбайского района города Алматы
от 25 февраля 2015 года № 1 "Об образовании избирательных участков по Наурызбайскому району города Алматы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 27 февраля 2015 года № 1130, опубликовано в газетах "Алматы Ақшамы" от 3 марта 2015 года № 24-26 (5060) и "Вечерний Алматы" от 28 февраля 2015 года № 25) (далее – решение) следующие изменения:
в приложении к решению:
центр избирательного участка № 504 изложить в следующей редакции:
"(050006, Центр: Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Городская поликлиника № 18", микрорайон Калкаман - 2, улица Кыдырбекова, 47).";
центр избирательного участка № 539 изложить в следующей редакции:
"(050067, Центр: Многоквартирный жилой комплекс "Премьера", микрорайон Шугыла, улица Жуалы, дом 12).";
центр избирательного участка № 541 изложить в следующей редакции:
"(050067, Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 188", микрорайон Таусамалы, улица Жандосова, дом 4).";
центр избирательного участка № 542 изложить в следующей редакции:
"(050067, Центр: Коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 187", микрорайон Таусамалы, улица Жандосова, дом 2).".
2. Обеспечить размещение настоящего решения на интернет – ресурсе.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима Наурызбайского района города Алматы.

Алматы қаласы Наурызбай ауданы әкімінің 2015 жылғы 25 ақпандағы "Алматы қаласы Наурызбай ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" № 1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Алматы қаласы Наурызбай ауданы әкімінің 2016 жылғы 08 ақпандағы N 1 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2016 жылғы 12 ақпанда N 1252 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласының Наурызбай ауданының әкімінің 2018 жылғы 20 қарашадағы № 3 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Алматы қаласының Наурызбай ауданының әкімінің 20.11.2018 № 3 шешімімен (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының
23 бабының 1 тармағы және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы
23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37 бабы негізінде, Алматы қаласы Наурызбай ауданы әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Алматы қаласы Наурызбай ауданы әкімінің 2015 жылғы 25 ақпандағы "Алматы қаласы Наурызбай ауданы бойынша сайлау учаскелерін құру туралы" № 1 шешіміне (2015 жылы 27 ақпанда нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 1130 болып тіркелген, "Алматы ақшамы" газетінің 2015 жылғы 3 наурыздағы № 24-26 (5060) санында және "Вечерний Алматы" газетінің 2015 жылғы 28 ақпандағы № 25 санында жарияланған) (бұдан әрі - шешім) келесі өзгерістер енгізілсін:
шешім қосымшада:
№ 504 Сайлау учаскесінің орталығы мынадай редакцияда жазылсын:
"(050006, Орталығы: Шарушылық жүргізу құқығындағы "№18 қалалық емхана" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны, Қалқаман - 2 шағынауданы, Қыдырбеков көшесі, 47).";
№ 539 Сайлау учаскесінің орталығы мынадай редакцияда жазылсын:
"(050067, Орталығы: "Премьера" көппәтерлі тұрғын үй кешені, Шұғыла шағынауданы, Жуалы көшесі, 12 үй).";
№ 541 Сайлау учаскесінің орталығы мынадай редакцияда жазылсын:
"(050067, Орталығы: "№188 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Таусамалы шағынауданы, Жандосов көшесі, 4 үй).";
№ 542 Сайлау учаскесінің орталығы мынадай редакцияда жазылсын:
"(050067, Орталығы: "№187 жалпы орта білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Таусамалы шағынауданы, Жандосов көшесі, 2 үй).".
2. Осы шешімнің интернет – ресурста жариялануы қамтамасыз етілсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау жүргізу Алматы қаласы Наурызбай ауданы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.

4. Произвести государственную регистрацию нормативного правового акта в Департаменте юстиции города Алматы.
5. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Наурызбайского района
города Алматы
К. Кашкимбаев

4. Нормативтік құқықтық акті Алматы қаласы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуге өткізілсін.
5. Осы шешім әдiлет органдарында мемлекеттiк тiркелген күннен бастап күшiне енедi және ол алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласы
Наурызбай ауданының әкімі
Қ. Кашкимбаев