Об утверждении перечня участков недр, содержащих общераспространенные полезные ископаемые, подлежащих выставлению на тендер или аукцион
Постановление акимата Северо-Казахстанской области от 27 мая 2016 года № 187. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 29 июня 2016 года № 3801. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 12 апреля 2019 года № 91
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 12.04.2019 № 91 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 6) статьи 27 Закона Республики Казахстан от 24 июня 2010 года № 291 "О недрах и недропользовании", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень участков недр, содержащих общераспространенные полезные ископаемые, подлежащих выставлению на тендер или аукцион.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Северо-Казахстанской области от 25 марта 2011 года № 76 "Об утверждении перечня участков недр, содержащих общераспространенные полезные ископаемые, подлежащих выставлению на конкурс" (опубликован 22 апреля 2011 года в газете "Северный Казахстан", зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 1775).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Государственное учреждение "Управление индустриально-инновационного развития Северо-Казахстанской области".
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Северо-Казахстанской области
Е. Султанов

Құрамында кең таралған пайдалы қазбалар бар, тендерге немесе аукционға шығаруға жататын жер қойнауы учаскелерінің тізбесін бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2016 жылғы 27 мамырдағы № 187 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 29 маусымда N 3801 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2019 жылғы 12 сәуірдегі № 91 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 12.04.2019 № 91 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 27-бабының 2-тармағына, "Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 24 маусымдағы № 291 Заңының 27-бабының 6) тармақшасына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген құрамында кең таралған пайдалы қазбалар бар, тендерге немесе аукционға шығаруға жататын жер қойнауы учаскелерінің тізбесі бекітілсін.
2. "Құрамында кең таралған пайдалы қазбалар бар, конкурсқа шығаруға жататын жер қойнауы учаскелерінің тізбесін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2011 жылғы 25 наурыздағы № 76 қаулысының (нормативті құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1775 тіркелген, "Солтүстік Қазақстан" газетінде 2011 жылғы 22 сәуірінде жарияланған) күші жойылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау "Солтүстік Қазақстан облысының индустриялық-инновациялық даму басқармасы" мемлекеттік мекемесіне жүктелсін.
4. Осы қаулы оны алғаш ресми жариялаған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан
облысының әкімі
Е. Сұлтанов

53°1'
68°19'
Добыча
2.
Гравийно-песчаная смесь
Бирликское (часть)
Имени Габита Мусрепова
53°11'
66°50'
Добыча
3.
Песок
Возвышенское
Имени Габита Мусрепова
52°47'
66°43'
Добыча
4.
Известняк
Кзылтусское
Уалихановский
53°7'
72°51'
Добыча
5.
Изверженные породы (диорит)
Конырсуйское
Имени Габита Мусрепова
52°21'
66°40'
Добыча
6.
Песок
Мамлютское
Мамлютский
54°58'
68°54'
Добыча
7.
Изверженные породы (гранит)
Ольгинское
Шал акына
53°30'
67°26'
Добыча
8.
Песок
Старосухотинское
Тайыншинский
53°53'
69°54'
Добыча
9.
Песок
Чеховское
Уалихановский
53°24'
72°21'
Добыча
10.
Изверженные породы (естественный щебень)
Талапское
Тайыншинский
53°39'
68°50'
Добыча
11.
Суглинки,
глина-отощитель
Заветы Ильича
Айыртауский
53°19'
53°22'
67°25'
67°25'
Добыча
12.
Суглинки
глина-отощитель
Комаровское
Айыртауский
53°17'
53°17'
67°56'
67°54'
Добыча
13.
Глина-отощитель,
суглинки
Каратальское
Айыртауский
53°20'
53°23'
67°49'
67°34'
Добыча
14.
Суглинки,
глина-отощитель
Шалкарское
Айыртауский
53°18'
53°18'
68°24'
68°31'
Добыча
15.
Суглинки,
глина-отощитель
Лавровское
Айыртауский
53°26'
53°24'
68°22'
68°26'
Добыча
16.
Суглинки
Айыртауское
Айыртауский
53°11'
68°19'
Добыча
17.
Суглинки
Арыкбалыкское
Айыртауский
52°54'
68°08'
Добыча
18.
Суглинки,
песок-отощитель
Аканское-Бурлукское
Айыртауский
52°45'
52°45'
67°59'
68°03'
Добыча
19.
Суглинки,
песок-отощитель
Дзержинское
Айыртауский
52°46'
53°00'
68°10'
68°13'
Добыча
20.
Суглинки,
глина-отощитель
Константиновское
Айыртауский
52°51'
52°51'
67°49'
67°51'
Добыча
21.
Глина-отощитель,
суглинки
Гусаковское
Айыртауский
52°47'
52°46'
67°49'
67°40'
Добыча
22.
Глина
Куйбышевское
Акжарский
53°36'
71°26'
Добыча
23.
Суглинки,
песок-отощитель
Ленинградское
Акжарский
53°41'
53°40'
71°19'
71°19'
Добыча
24.
Суглинки
Кузбасское
Акжарский
53°53'
71°44'
Добыча
25.
Суглинки,
песок-отощитель
Менжинское
Акжарский
54°01'
53°58'
71°06'
71°24'
Добыча
26.
Суглинки
Горьковское II
Акжарский
54°12'
71°58'
Добыча
27.
Суглинки
Новоселовское
Акжарский
54°11'
71°51'
Добыча
28.
Глина
Жанааулское
Акжарский
53°46'
72°03'
Добыча
29
Глина
Колос
Акжарский
53°35'
72°11'
Добыча
30.
Суглинки
40 лет Казахстана
Магжана Жумабаева
54°45'
70°31'
Добыча
31.
Суглинки
Полудинское
Магжана Жумабаева
54°50'
69°53'
Добыча
32.
Суглинки
Суворовское
Магжана Жумабаева
55°02'
70°22'
Добыча
33.
Суглинки
Булаевское
Магжана Жумабаева
54°52'
70°26'
Добыча
34.
Суглинки
Ждановское
Магжана Жумабаева
54°12'
70°49'
Добыча
35.
Суглинки
Возвышенское
Магжана Жумабаева
54°29'
70°56'
Добыча
36.
Суглинки
Ильинское
Есильский
54°12'
68°2'
Добыча
37.
Суглинки,
песок-отощитель
Николаевское
Есильский
54°12'
54°11'
54°11'
67°50'
67°47'
67°54'
Добыча
38.
Суглинки
Заградовское
Есильский
53°49'
68°36'
Добыча
39.
Суглинки
Московское
Есильский
53°59'
68°12'
Добыча
40.
Суглинки,
песок-отощитель
Заречное
Есильский
54°22'
54°22'
68°33'
68°27'
Добыча
41.
Суглинки
Благовещенское
Жамбылский

53°1'
68°19'
Өндіру
2.
Қиыршық тас-құм қоспасы
Бирликское (бөлік)
Ғабит Мүсірепов атындағы
53°11'
66°50'
Өндіру
3.
Құм
Возвышенское
Ғабит Мүсірепов атындағы
52°47'
66°43'
Өндіру
4.
Әктас
Кзылтусское
Уәлиханов
53°7'
72°51'
Өндіру
5.
Атқылама таужыныс (диорит)
Конырсуйское
Ғабит Мүсірепов атындағы
52°21'
66°40'
Өндіру
6.
Құм
Мамлютское
Мамлют
54°58'
68°54'
Өндіру
7.
Атқылама таужыныс (гранит)
Ольгинское
Шал ақын
53°30'
67°26'
Өндіру
8.
Құм
Старосухотинское
Тайынша
53°53'
69°54'
Өндіру
9.
Құм
Чеховское
Уәлиханов
53°24'
72°21'
Өндіру
10.
Атқылама таужыныс (табиғи қиыршықтас)
Талапское
Тайынша
53°39'
68°50'
Өндіру
11.
Суглинка, саз балшық-аздырғыш
Заветы Ильича
Айыртау
53°19'
53°22'
67°25'
67°25'
Өндіру
12.
Суглинка, саз балшық-аздырғыш
Комаровское
Айыртау
53°17'
53°17'
67°56'
67°54'
Өндіру
13.
Суглинка, саз балшық-аздырғыш
Каратальское
Айыртау
53°20'
53°23'
67°49'
67°34'
Өндіру
14.
Суглинка, саз балшық-аздырғыш
Шалкарское
Айыртау
53°18'
53°18'
68°24'
68°31'
Өндіру
15.
Суглинка, саз балшық-аздырғыш
Лавровкое
Айыртау
53°26'
53°24'
68°22'
68°26'
Өндіру
16.
Суглинка
Айыртауское
Айыртау
53°11'
68°19'
Өндіру
17.
Суглинка
Арыкбалыкское
Айыртау
52°54'
68°08'
Өндіру
18.
Суглинка,
Құм-аздырғыш
Акановское-Бурлукское
Айыртау
52°45'
52°45'
67°59'
68°03'
Өндіру
19.
Суглинка,
Құм-аздырғыш
Дзержинское
Айыртау
52°46'
53°00'
68°10'
68°13'
Өндіру
20.
Суглинка, саз балшық-аздырғыш
Константиновское
Айыртау
52°51'
52°51'
67°49'
67°51'
Өндіру
21.
Суглинка, саз балшық-аздырғыш
Гусаковское
Айыртау
52°47'
52°46'
67°49'
67°40'
Өндіру
22.
Саз балшық
Куйбышевское
Ақжар
53°36'
71°26'
Өндіру
23.
Суглинка,
Құм-аздырғыш
Ленинградское
Ақжар
53°41'
53°40'
71°19'
71°19'
Өндіру
24.
Суглинка
Кузбасское
Ақжар
53°53'
71°44'
Өндіру
25.
Суглинка,
Құм-аздырғыш
Менжинское
Ақжар
54°01'
53°58'
71°06'
71°24'
Өндіру
26.
Суглинка
Горьковское II
Ақжар
54°12'
71°58'
Өндіру
27.
Суглинка
Новоселовское
Ақжар
54°11'
71°51'
Өндіру
28.
Саз балшық
Жанааулское
Ақжар
53°46'
72°03'
Өндіру
29.
Саз балшық
Колос
Ақжар
53°35'
72°11'
Өндіру
30.
Суглинка
40 лет Казахстана
Мағжан Жұмабаев
54°45'
70°31'
Өндіру
31.
Суглинка
Полудинское
Мағжан Жұмабаев
54°50'
69°53'
Өндіру
32.
Суглинка
Суворовское
Мағжан Жұмабаев
55°02'
70°22'
Өндіру
33.
Суглинка
Булаевское
Мағжан Жұмабаев
54°52'
70°26'
Өндіру
34.
Суглинка
Ждановское
Мағжан Жұмабаев
54°52'
70°49'
Өндіру
35.
Суглинка
Возвышенское
Мағжан Жұмабаев
54°29'
70°56'
Өндіру
36.
Суглинка
Ильинское
Есіл
54°12'
68°2'
Өндіру
37.
Суглинка,
Құм-аздырғыш
Николаевское
Есіл
54°12'
54°11'
54°11'
67°50'
67°47'
67°54'
Өндіру
38.
Суглинка
Заградовское
Есіл
53°49'
68°36'
Өндіру
39.
Суглинка
Московское
Есіл
53°59'
68°12'
Өндіру
40.
Суглинка,
Құм-аздырғыш
Заречное
Есіл
54°22'
54°22'
68°33'
68°27'
Өндіру
41.
Суглинка
Благовещенское
Жамбыл

54°22'
67°0'
Добыча
42.
Суглинки
Пресновское
Жамбылский
54°35'
67°19'
Добыча
43.
Суглинки
Островское
Жамбылский
54°41'
67°8'
Добыча
44.
Суглинки
Буденовское
Жамбылский
54°39'
66°30'
Добыча
45.
Суглинки,
песок-отощитель
Рассвет
Кызылжарский
54°29'
68°40'
Добыча
46.
Суглинки
Куйбышевское
Кызылжарский
54°39'
68°44'
Добыча
47.
Суглинки,
песок-отощитель
Новоникольское
Кызылжарский
54°32'
54°31'
68°39'
68°43'
Добыча
48.
Суглинки
Лесные поляны
Кызылжарский
54°40'
68°26'
Добыча
49.
Суглинки
имени Ленина
Кызылжарский
55°9'
69°14'
Добыча
50.
Суглинки
Налобинское
Кызылжарский
55°12'
68°41'
Добыча
51.
Песок-отощитель
Соколовское
Кызылжарский
55°4'
69°11'
Добыча
52.
Суглинки
Песок-отощитель
Городецкое
Шал акына
53°43'
53°44'
67°14'
67°14'
Добыча
53.
Суглинки
Повозочное
Шал акына
54°16'
67°32'
Добыча
54.
Суглинки
Сергеевское
Шал акына
53°54'
67°26'
Добыча
55.
Суглинки
Кучковское
Аккайынский
54°9'
69°48'
Добыча
56.
Суглинки
Ленинское III
Аккайынский
54°29'
69°10'
Добыча
57.
Суглинки
имени Кирова
Тайыншинский
54°08'
70°21'
Добыча
58.
Суглинки
имени Ильича
Тайыншинский
54°08'
70°33'
Добыча
59.
Суглинки
имени Абая
Тайыншинский
53°42'
70°06'
Добыча
60.
Суглинки, глина
песок-отощитель
Луговое
Тайыншинский
53°40'
53°40'
53°40'
70°25'
70°22'
70°29'
Добыча
61.
Суглинки,
песок-отощитель
Келлеровское
Тайыншинский
53°54'
53°52'
69°17'
69°16'
Добыча
62.
Суглинки
Золотая Нива
Уалихановский
52°58'
71°57'
Добыча
63.
Суглинки
Талдысайское
Уалихановский
53°54'
73°32'
Добыча
64.
Суглинки,
глина-отощитель
Кзылтуское
Уалихановский
53°26'
53°29'
72°36'
72°36'
Добыча
65.
Суглинки,
глина-отощитель
Бидайыкское
Уалихановский
54°02'
53°58'
72°45'
72°45'
Добыча
66.
Глина-отощитель,
суглинки
Амангельдинское
Уалихановский
53°53'
53°48'
73°12'
73°22'
Добыча
67.
Глина
Озерное
Уалихановский
53°39'
73°09'
Добыча
68.
Суглинки
Бокбасарское
Уалихановский
53°37'
72°24'
Добыча
69.
Суглинки,
песок-отощитель
Ставропольское
Имени Габита Мусрепова
52°51'
52°51'
66°33'
66°39'
Добыча
70.
Глина
Червонное
Имени Габита Мусрепова
53°16'
66°45'
Добыча
71.
Суглинки,
песок-отощитель
Ломоносовское
Имени Габита Мусрепова
52°50'
52°27'
66°27'
66°27'
Добыча
72.
Суглинки
Целинное
Имени Габита Мусрепова
52°36'
66°27'
Добыча
73.
Суглинки,
глина-отощитель
Станционное
Жембаракское
Имени Габита Мусрепова
54°48'
52°48'
66°57'
66°59'
Добыча
74.
Суглинки
Чернозубовское
Имени Габита Мусрепова
52°42'
66°39'
Добыча
75.
Суглинки,
глина-отощитель
Возвышенское
Имени Габита Мусрепова
52°49'
66°49'
Добыча
76.
Суглинки,
песок-отощитель
Парижская Коммуна
Имени Габита Мусрепова
53°12'
53°12'
67°03'
67°05'
Добыча
77.
Строительный песок
Октябрьское (Блок С1)
Тайыншинский район
53º42’
69º40’
Добыча
78.
Изверженные породы (гранит)
Жантайсорское
Акжарский
53°33'
71°46'
Добыча
79.
Строительный камень
Северный фланг Золоторунного месторождения
Тайыншинский

54°22'
67°0'
Өндіру
42.
Суглинка
Пресновское
Жамбыл
54°35'
67°19'
Өндіру
43.
Суглинка
Островское
Жамбыл
54°41'
67°8'
Өндіру
44.
Суглинка
Буденовское
Жамбыл
54°39'
66°30'
Өндіру
45.
Суглинка, саз балшық-аздырғыш
Рассвет
Қызылжар
54°29'
68°40'
Өндіру
46.
Суглинка
Куйбышевское
Қызылжар
54°39'
68°44'
Өндіру
47.
Суглинка, саз балшық-аздырғыш
Новоникольское
Қызылжар
54°32'
54°31'
68°39'
68°43'
Өндіру
48.
Суглинка
Лесные поляны
Қызылжар
54°40'
68°26'
Өндіру
49.
Суглинка
имени Ленина
Қызылжар
55°9'
69°14'
Өндіру
50.
Суглинка
Налобинское
Қызылжар
55°12'
68°41'
Өндіру
51.
Құм-аздырғыш
Соколовское
Қызылжар
55°4'
69°11'
Өндіру
52.
Суглинка, құм-аздырғыш
Городецкое
Шал ақын
53°43'
53°44'
67°14'
67°14'
Өндіру
53.
Суглинка
Повозочное
Шал ақын
54°16'
67°32'
Өндіру
54.
Суглинка
Сергеевское
Шал ақын
53°54'
67°26'
Өндіру
55.
Суглинка
Кучковское
Аққайың
54°9'
69°48'
Өндіру
56.
Суглинка
Ленинское III
Аққайың
54°29'
69°10'
Өндіру
57.
Суглинка
имени Кирова
Тайынша
54°08'
70°21'
Өндіру
58.
Суглинка
имени Ильича
Тайынша
54°08'
70°33'
Өндіру
59.
Суглинка
имени Абая
Тайынша
53°42'
70°06'
Өндіру
60.
Суглинка,
Саз балшық,
Құм-аздырғыш
Луговое
Тайынша
53°40'
53°40'
53°40'
70°25'
70°22'
70°29'
Өндіру
61.
Суглинка, құм-аздырғыш
Келлеровское
Тайынша
53°54'
53°52'
69°17'
69°16'
Өндіру
62.
Суглинка
Золотая Нива
Уәлиханов
52°58'
71°57'
Өндіру
63.
Суглинка
Талдысайское
Уәлиханов
53°54'
73°32'
Өндіру
64.
Суглинка, саз балшық-аздырғыш
Кзылтуское
Уәлиханов
53°26'
53°29'
72°36'
72°36'
Өндіру
65.
Суглинка, саз балшық-аздырғыш
Бидайское
Уәлиханов
54°02'
53°58
72°45'
72°45'
Өндіру
66.
Суглинка, саз балшық-аздырғыш
Амангельдинское
Уәлиханов
53°53'
53°48'
73°12'
73°22'
Өндіру
67.
Саз балшық
Озерное
Уәлиханов
53°39'
73°09'
Өндіру
68.
Суглинка
Бокбасарское
Уәлиханов
53°37'
72°24'
Өндіру
69.
Суглинка, құм-аздырғыш
Ставропольское
Ғабит Мүсірепов атындағы
52°51'
52°51'
66°33'
66°39'
Өндіру
70.
Саз балшық
Червонное
Ғабит Мүсірепов атындағы
53°16'
66°45'
Өндіру
71.
Суглинка, құм-аздырғыш
Ломоносовское
Ғабит Мүсірепов атындағы
52°50'
52°27'
66°27'
66°27'
Өндіру
72.
Суглинка
Целинное
Ғабит Мүсірепов атындағы
52°36'
66°27'
Өндіру
73.
Суглинка,
Саз балшық-аздырғыш
Станционное
Жембаракское
Ғабит Мүсірепов атындағы
54°48'
52°48'
66°57'
66°59'
Өндіру
74.
Суглинка
Чернозубовское
Ғабит Мүсірепов атындағы
52°42'
66°39'
Өндіру
75.
Суглинка, саз балшық-аздырғыш
Возвышенское
Ғабит Мүсірепов атындағы
52°49'
66°49'
Өндіру
76.
Суглинка, құм-аздырғыш
Парижская Коммуна
Ғабит Мүсірепов атындағы
53°12'
53°12'
67°03'
67°05'
Өндіру
77.
Құрылыс құмы
Октябрьское (С1 блок)
Тайынша
53º42’
69º40’
Өндіру
78.
Атқылама таужыныс (гранит)
Жантайсорское
Ақжар
53°33'
71°46'
Өндіру
79.
Құрылыс тасы
Золоторунное кен орнының солтүстік флангы
Тайынша

53º32’03,9"
53º32’14,3"
53º31’55,9"
53º31’47,6"
53º31’50,8"
70º37’53,7"
70º38’52,3"
70º38’59,3"
70º38’21,5"
70º38’03,9"
Разведка
80.
Строительный камень
Южный фланг Золоторунного месторождения
Тайыншинский
53º31’01,5"
53º31’11,4"
53º30’38,1"
53º30’23,0"
53º30’36,5"
70º39’47,3"
70º40’24,0"
70º41’13,8"
70º40’51,7"
70º40’07,5"
Разведка
81.
Песчано-гравийная смесь
Кинеское
Шал акына
54°05'45,4''
54°05'45,4''
54°05'29,1''
54°05'29,2''
67°37'10,3''
67°37'27,0''
67°37'26,5''
67°37'10,2''
Добыча
82.
Песчано-гравийная смесь
Старопесковское
Имени Габита Мусрепова
53°13'32,8''
53°13'32,1''
53°13'12,4''
53°13'21,9''
66°53'01,3''
66°53'34,0''
66°53'29,5''
66°53'06,3''
Разведка
83.
Строительный камень
Трудовое
Имени Габита Мусрепова
53°01'51,7''
53°02'01,2''
53°02'34,1''
53°02'24,5''
66°40'07,9''
66°39'46,7''
66°40'32,4''
66°40'52,8''
Разведка
84.
Облицовочный камень
Урожайное-1
Айыртауский
53°12'20,9''
53°12'24,2''
53°12'27,6''
53°12'31,9''
53°12'32,4''
53°12'27,9''
53°12'26,1''
53°12'24,5''
53°12'23,1''
53°12'20,9''
53°12'27,0''
68º18’42,1"
68º18’42,6"
68º18’38,2"
68º18’36,8"
68º18’38,9"
68º18’44,7"
68º18’44,6"
68º18’47,3"
68º18’46,6"
68º18’46,7"
68º18’42,2"
Добыча
53°13'11,0''
53°13'14,6''
53°13'15,5''
53°13'16,3''
53°13'20,7''
53°13'23,5''
53°13'20,8''
53°13'19,2''
53°13'18,5''
53°13'18,5''
53°13'16,4''
53°13'14,4''
53°13'08,2''
53°13'10,0''
53°13'16,5''
68º22’54,8"
68º22’56,2"
68º22’02,0"
68º22’02,0"
68º22’54,4"
68º22’02,1"
68º22’09,9"
68º22’06,0"
68º22’07,7"
68º22’12,1"
68º22’12,1"
68º22’09,5"
68º22’02,3"
68º22’56,3"
68º22’04,5"
85.
Строительный песок
Келлеровское
Тайыншинский
53°53'22,5''
53°53'22,3''
53°53'09,6''
53°53'06,5''
53°53'03,1''
53°53'03,1''
53°53'13''
69º26’42,3"
69º26’59,7"
69º27’00,1"
69º26’52,4"
69º26’54,6"
69º26’42,6"
69º26’55"
Добыча
86.
Строительный песок
Байтак
Уалихановский
52°43'00,2''
52°42'10,0''
52°40'32,4''
52°41'35,9''
73º33’10,7"
73º35’14,3"
73º31’12,6"
73º29’34,8"
Разведка
87.
Строительный камень
Даутское-2
(северо-восточный участок)
Акжарский
53°33'44,2''
53°33'47,2''
53°33'25,5''
53°33'23,0''
53°33'35,0''
71º43’14,1"
71º43’43,2"
71º43’50,2"
71º43’20,0"
71º43’32,0"
Добыча
88.
Осадочные породы (дресва)
Лавровка
Айыртауский
53°28'18,5''
53°28'18,2''
53°28'09,3''
53°28'09,1''
68º22’58,4"
68º23’04"
68º23’03,5"
68º22’26,3"
Разведка
89.
Суглинки
Новокаменка
Кызылжарский
54°41'50,76''
54°41'46,04''
54°42'20,45''
54°42'28,13''
54°42'33,56''
54°42'25,33''
68°59'29,25''
68°59'36,80''
69°00'23,22''
69°00'37,64''
69°00'30,22''
69°00'18,27''
Разведка
90.
Суглинки
Район озера Белое
город Петропавловск
54°56'20,2''
54°56'17,8
69°13'42,7''
69°13'43,2''
Разведка

53º32’03,9"
53º32’14,3"
53º31’55,9"
53º31’47,6"
53º31’50,8"
70º37’53,7"
70º38’52,3"
70º38’59,3"
70º38’21,5"
70º38’03,9"
Барлау
80.
Құрылыс тасы
Золоторунное кен орнының оңтүстік флангы
Тайынша
53º31’01,5"
53º31’11,4"
53º30’38,1"
53º30’23,0"
53º30’36,5"
70º39’47,3"
70º40’24,0"
70º41’13,8"
70º40’51,7"
70º40’07,5"
Барлау
81.
Құм-қиыршық тас қоспасы
Кинеское
Шал ақын
54°05'45,4''
54°05'45,4''
54°05'29,1''
54°05'29,2''
67°37'10,3''
67°37'27,0''
67°37'26,5''
67°37'10,2''
Өндіру
82.
Құм- қиыршық тас қоспасы
Старопесковское
Ғабит Мүсірепов атындағы
53°13'32,8''
53°13'32,1''
53°13'12,4''
53°13'21,9''
66°53'01,3''
66°53'34,0''
66°53'29,5''
66°53'06,3''
Барлау
83.
Құрылыс тасы
Трудовое
Ғабит Мүсірепов атындағы
53°01'51,7''
53°02'01,2''
53°02'34,1''
53°02'24,5''
66°40'07,9''
66°39'46,7''
66°40'32,4''
66°40'52,8''
Барлау
84.
Қаптайтын тас
Урожайное-1
Айыртау
53°12'20,9''
53°12'24,2''
53°12'27,6''
53°12'31,9''
53°12'32,4''
53°12'27,9''
53°12'26,1''
53°12'24,5''
53°12'23,1''
53°12'20,9''
53°12'27,0''
68º18’42,1"
68º18’42,6"
68º18’38,2"
68º18’36,8"
68º18’38,9"
68º18’44,7"
68º18’44,6"
68º18’47,3"
68º18’46,6"
68º18’46,7"
68º18’42,2"
Өндіру
53°13'11,0''
53°13'14,6''
53°13'15,5''
53°13'16,3''
53°13'20,7''
53°13'23,5''
53°13'20,8''
53°13'19,2''
53°13'18,5''
53°13'18,5''
53°13'16,4''
53°13'14,4''
53°13'08,2''
53°13'10,0''
53°13'16,5''
68º22’54,8"
68º22’56,2"
68º22’02,0"
68º22’02,0"
68º22’54,4"
68º22’02,1"
68º22’09,9"
68º22’06,0"
68º22’07,7"
68º22’12,1"
68º22’12,1"
68º22’09,5"
68º22’02,3"
68º22’56,3"
68º22’04,5"
85.
Құрылыс құмы
Келлеровское
Тайынша
53°53'22,5''
53°53'22,3''
53°53'09,6''
53°53'06,5''
53°53'03,1''
53°53'03,1''
53°53'13''
69º26’42,3"
69º26’59,7"
69º27’00,1"
69º26’52,4"
69º26’54,6"
69º26’42,6"
69º26’55"
Өндіру
86.
Құрылыс құмы
Байтак
Уәлиханов
52°43'00,2''
52°42'10,0''
52°40'32,4''
52°41'35,9''
73º33’10,7"
73º35’14,3"
73º31’12,6"
73º29’34,8"
Барлау
87.
Құрылыс тас
Даутское-2
(солтүстік-шығыс учаскесі)
Ақжар
53°33'44,2''
53°33'47,2''
53°33'25,5''
53°33'23,0''
53°33'35,0''
71º43’14,1"
71º43’43,2"
71º43’50,2"
71º43’20,0"
71º43’32,0"
Өндіру
88.
Шөгінді таужыныстар (ұсақ тас)
Лавровка
Айыртау
53°28'18,5''
53°28'18,2''
53°28'09,3''
53°28'09,1''
68º22’58,4"
68º23’04"
68º23’03,5"
68º22’26,3"
Барлау
89.
Суглинка
Новокаменка
Қызылжар
54°41'50,76''
54°41'46,04''
54°42'20,45''
54°42'28,13''
54°42'33,56''
54°42'25,33''
68°59'29,25''
68°59'36,80''
69°00'23,22''
69°00'37,64''
69°00'30,22''
69°00'18,27''
Барлау
90.
Суглинка
Белое көлінің аумағы
Петропавл қаласы
54°56'20,2''
54°56'17,8''
69°13'42,7''
69°13'43,2''
Барлау