О внесении изменений в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2015 года № 40/1 "Об областном бюджете Северо-Казахстанской области на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Северо-Казахстанской области от 26 сентября 2016 года N 6/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 27 сентября 2016 года N 3898
В соответствии со статьями 106 и 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Северо-Казахстанского областного маслихата от 14 декабря 2015 года № 40/1 "Об областном бюджете Северо-Казахстанской области на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3530 8 января 2016 года, опубликовано 16 января 2016 года в газете "Солтүстік Қазақстан", 16 января 2016 года в газете "Северный Казахстан") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить областной бюджет Северо-Казахстанской области на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 133 135 329,5 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 15 384 682,6 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 1 248 153,2 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 36 337,8 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 116 466 155,9 тысячи тенге;
2) затраты – 131 891 487,6 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 8 543 486,9 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 9 138 092,8 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 594 605,9 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 339 900 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 340 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 100 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета – -7 639 545 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита – 7 639 545 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

"2016-2018 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 40/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2016 жылғы 26 қыркүйектегі N 6/2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 27 қыркүйекте N 3898 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 және 108-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихат ШЕШТІ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаттың 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № 40/1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 8 қаңтарда № 3530 болып тіркелген, 2016 жылғы 16 қаңтардағы "Солтүстік Қазақстан" газетінде, 2016 жылғы 16 қаңтардағы "Северный Казахстан" газетінде жарияланған) мына өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Сәйкесінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес 2016-2018 жылдарға, соның ішінде 2016 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысының облыстық бюджеті мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 133 135 329,5 мың теңге, соның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 15 384 682,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 248 153,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 36 337,8 мың тенге;
трансферттер түсімдері – 116 466 155,9 мың теңге;
2) шығындар – 131 891 487,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 8 543 486,9 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 9 138 092,8 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 594 605,9 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 339 900 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 340 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түскен түсімдер – 100 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы – -7 639 545 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 7 639 545 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің қосымша осы шешімнің 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

24 640 929
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
109 356
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
487 085
006
Услуги по охране материнства и детства
173 978
007
Пропаганда здорового образа жизни
96 000
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
153 153
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
3 051 441
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
596 764
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
80 523
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
828 179
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
14 884
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
44 000
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
236 847
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
809 817
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
361 567
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации органов
375 582
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
335 330
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
762 843
029
Областные базы спецмедснабжения
59 740
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
836 311
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
45 132
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
209 111
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи

24 640 929
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
109 356
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
487 085
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
173 978
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
96 000
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
153 153
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
3 051 441
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
596 764
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
80 523
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
828 179
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
14 884
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
44 000
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
236 847
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
809 817
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
361 567
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ ағзаларды транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
375 582
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
335 330
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
762 843
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
59 740
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
836 311
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
45 132
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
209 111
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі

12 325 006
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
673 201
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 975 079
271
Управление строительства области
30
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
30
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 701 245
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 761 562
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
114 789
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
470 422
003
Социальная поддержка инвалидов
178 187
012
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов в государственных медико-социальных учреждениях (организациях) для детей с нарушениями функций опорно-двигательного аппарата, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
55 610
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
1 399 233
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
42 295
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
233 731
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов оказания специальных социальных услуг
4 417
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
4 839
037
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию мероприятий Дорожной карты занятости 2020
12 600
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
4 943
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012–2018 годы

12 325 006
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
673 201
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
1 975 079
271
Облыстың құрылыс басқармасы
30
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
30
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 701 245
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 761 562
001
Жергілікті деңгейде облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету үшін және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
114 789
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
470 422
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
178 187
012
Тірек-қозғалу аппаратының қызметі бұзылған балаларға арналған мемлекеттік медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
55 610
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
1 399 233
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
42 295
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
233 731
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 417
018
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
4 839
037
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасының іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
12 600
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
4 943
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

164 925
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
45 611
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
17 003
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
12 957
261
Управление образования области
863 373
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
819 721
037
Социальная реабилитация
43 652
263
Управление внутренней политики области
27 919
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
27 919
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
893
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012–2018 годы
893
298
Управление государственной инспекции труда области
47 498
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
47 135
003
Капитальные расходы государственного органа
363
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
6 436 210
253
Управление здравоохранения области
33 626,6
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
33 626,6
256
Управление координации занятости и социальных программ области
11 876
043
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
11 876
261
Управление образования области
107 362,1
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
93 898,1
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
13 464
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
115 040
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
115 040
271
Управление строительства области
2 728 543
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда

164 925
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
45 611
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
17 003
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
12 957
261
Облыстың білім басқармасы
863 373
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
819 721
037
Әлеуметтік сауықтандыру
43 652
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
27 919
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
27 919
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
893
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
893
298
Облыстың мемлекеттік еңбек инспекциясы басқармасы
47 498
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынастарын реттеу саласында мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
47 135
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
363
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
6 436 210
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
33 626,6
047
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
33 626,6
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
11 876
043
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
11 876
261
Облыстың білім басқармасы
107 362,1
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
93 898,1
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
13 464
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
115 040
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
115 040
271
Облыстың құрылыс басқармасы
2 728 543
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері

316 370,7
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 011 572,2
072
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство служебного жилища, строительство и (или) реконструкцию общежитий для трудовой молодежи и инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Дорожной карты занятости 2020
400 600,1
273
Управление культуры, архивов и документации области
31 287,3
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
25 857,3
016
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
5 430
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
3 399 087
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства
63 915
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения
430 345
026
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
5 491,7
030
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
187 473,1
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения
1 838 117
040
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)
4 437
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
39 556
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
790 967
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
38 785,2
285
Управление физической культуры и спорта области
9 388
009
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020

316 370,7
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 011 572,2
072
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға, еңбекші жастарға арналған жатақханалар мен инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
400 600,1
273
Облыстың мәдениет, архивтер және құжаттама басқармасы
31 287,3
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
25 857,3
016
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
5 430
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
3 399 087
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық үй-шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
63 915
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
430 345
026
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
5 491,7
030
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
187 473,1
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау
1 838 117
040
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда) берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 437
042
Аудандардың (республикалық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде қалаларды және елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
39 556
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
790 967
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
38 785,2
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
9 388
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

25 251 021,7
251
Управление земельных отношений области
45 149
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории области
45 149
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
861 735,6
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
72 761
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
728 808
006
Охрана животного мира
22 079
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
38 087,6
255
Управление сельского хозяйства области
23 653 320
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
149 138
002
Поддержка семеноводства
413 455
003
Капитальные расходы государственного органа
10 421
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
4 452
019
Услуги по распространению и внедрению инновационного опыта
15 000
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
3 146 904
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
3 966 258
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
106 131
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
444
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
2 085 700
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
23 160
049
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки
914 175
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
1 472
051
Субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса
107 743
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
6 594 002
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
39 600
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса

25 251 021,7
251
Облыстың жер қатынастары басқармасы
45 149
001
Облыс аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45 149
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
861 735,6
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
72 761
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
728 808
006
Жануарлар дүниесін қорғау
22 079
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
38 087,6
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
23 653 320
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
149 138
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
413 455
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
10 421
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
4 452
019
Инновациялық тәжірибені тарату және енгізу жөніндегі іс-шараларды өткізу
15 000
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды, және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
3 146 904
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
3 966 258
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
106 131
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
444
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
2 085 700
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
23 160
049
Қайта өңдеуші кәсіпорындардың ауыл шаруашылық өнімін тереңдете қайта өңдеп өнім шығаруы үшін оны сатып алу шығындарын субсидиялау
914 175
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
1 472
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
107 743
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
6 594 002
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
39 600
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау

2 000
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
2 460 448
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
918 280,6
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
115 358
13
Прочие
17 346 346,7
257
Управление финансов области
14 016 579,7
012
Резерв местного исполнительного органа области
316 174
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
894 311
055
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
9 822 155
056
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов
2 983 939,7
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
1 717 427,1
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
401 295,1
035
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
1 316 132
280
Управление индустриально-инновационного развития области
71 607
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития индустриально-инновационной деятельности
48 985
005
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
22 622
289
Управление предпринимательства и туризма области
1 514 326
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
16 000
006
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
1 317 620
008
Поддержка предпринимательской деятельности
5 706
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
175 000
727
Управление экономики области
26 406,9
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов

2 000
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
2 460 448
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансфертер
918 280,6
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
115 358
13
Басқалар
17 346 346,7
257
Облыстың қаржы басқармасы
14 016 579,7
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
316 174
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
894 311
055
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
9 822 155
056
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 983 939,7
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
1 717 427,1
024
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
401 295,1
035
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту үшін берілетін нысаналы даму трансферттері
1 316 132
280
Облыстың индустриялық-инновациялық даму басқармасы
71 607
001
Жергілікті деңгейде индустриялық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
48 985
005
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру
22 622
289
Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы
1 514 326
005
Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
16 000
006
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 317 620
008
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
5 706
015
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
175 000
727
Облыстың экономика басқармасы
26 406,9
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу