Об объемах трансфертов общего характера между областным бюджетом и бюджетами районов, города Петропавловска на 2017-2019 годы
Решение маслихата Северо-Казахстанской области от 12 декабря 2016 года N 8/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 28 декабря 2016 года N 3986
В соответствии с пунктом 4 статьи 45 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Северо-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Установить объемы бюджетных субвенций, передаваемых из областного бюджета бюджетам районов и города Петропавловска на 2017 год в сумме 35 129 662 тысячи тенге, в том числе:
Айыртаускому – 3 469 943 тысячи тенге;
Акжарскому – 2 119 593 тысячи тенге;
Аккайынскому – 1 963 808 тысяч тенге;
Есильскому – 2 808 024 тысячи тенге;
Жамбылскому – 2 943 673 тысячи тенге;
Магжана Жумабаева – 3 176 788 тысяч тенге;
Кызылжарскому – 3 466 572 тысячи тенге;
Мамлютскому – 2 095 205 тысяч тенге;
имени Габита Мусрепова – 3 218 847 тысяч тенге;
Тайыншинскому – 3 507 138 тысяч тенге;
Тимирязевскому – 1 578 153 тысячи тенге;
Уалихановскому – 2 229 536 тысяч тенге;
Шал акына – 2 236 092 тысячи тенге;
г.Петропавловск – 316 290 тысяч тенге.
2. Установить объемы бюджетных субвенций, передаваемых из областного бюджета бюджетам районов и города Петропавловска на 2018 год в сумме 37 151 065 тысяч тенге, в том числе:
Айыртаускому – 3 675 109 тысяч тенге;
Акжарскому – 2 238 199 тысяч тенге;
Аккайынскому – 2 060 787 тысяч тенге;
Есильскому – 2 951 692 тысячи тенге;
Жамбылскому – 3 096 542 тысячи тенге;
Магжана Жумабаева – 3 344 953 тысячи тенге;
Кызылжарскому – 3 527 859 тысяч тенге;
Мамлютскому – 2 231 321тысяча тенге;
имени Габита Мусрепова – 3 408 724 тысячи тенге;
Тайыншинскому – 3 726 172 тысячи тенге;
Тимирязевскому – 1 662 450 тысяч тенге;
Уалихановскому – 2 339 090 тысяч тенге;
Шал акына – 2 361 493 тысячи тенге;
г.Петропавловск – 526 674 тысячи тенге.
3. Установить объемы бюджетных субвенций, передаваемых из областного бюджета бюджетам районов и города Петропавловска на 2019 год в сумме 37 326 517 тысяч тенге, в том числе:
Айыртаускому – 3 724 813 тысячи тенге;
Акжарскому – 2 268 264 тысячи тенге;
Аккайынскому – 2 093 310 тысяч тенге;
Есильскому – 2 998 914 тысячи тенге;
Жамбылскому – 3 150 802 тысячи тенге;
Магжана Жумабаева – 3 389 430 тысяч тенге;
Кызылжарскому – 3 582 350 тысяч тенге;
Мамлютскому – 2 257 061 тысяча тенге;
имени Габита Мусрепова – 3 428 259 тысяч тенге;
Тайыншинскому – 3 748 245 тысяч тенге;
Тимирязевскому – 1 685 272 тысячи тенге;
Уалихановскому – 2 379 966 тысяч тенге;

Облыстық бюджет және аудандар, Петропавл қаласы бюджеттері арасындағы 2017-2019 жылдарға арналған жалпы сипаттағы трансферттердің көлемі туралы
Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы N 8/2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 28 желтоқсанда N 3986 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 45-бабы 4-тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Облыстық бюджеттен аудандар және Петропавл қаласының бюджеттеріне 2017 жылға берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 35 129 662 мың теңге сомасында белгіленсін, оның ішінде:
Айыртау – 3 469 943 мың теңге;
Ақжар – 2 119 593 мың теңге;
Аққайың – 1 963 808 мың теңге;
Есіл – 2 808 024 мың теңге;
Жамбыл – 2 943 673 мың теңге;
Мағжан Жұмабаев – 3 176 788 мың теңге;
Қызылжар – 3 466 572 мың теңге;
Мамлют – 2 095 205 мың теңге;
Ғабит Мүсірепов атындағы – 3 218 847 мың теңге;
Тайынша – 3 507 138 мың теңге;
Тимирязев – 1 578 153 мың теңге;
Уәлиханов – 2 229 536 мың теңге;
Шал ақын – 2 236 092 мың теңге;
Петропавл қ. – 316 290 мың теңге.
2. Облыстық бюджеттен аудандар және Петропавл қаласының бюджеттеріне 2018 жылға берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 37 151 065 мың теңге сомада белгіленсін, оның ішінде:
Айыртау – 3 675 109 мың теңге;
Ақжар – 2 238 199 мың теңге;
Аққайың – 2 060 787 мың теңге;
Есіл – 2 951 692 мың теңге;
Жамбыл – 3 096 542 мың теңге;
Мағжан Жұмабаев –3 344 953 мың теңге;
Қызылжар – 3 527 859 мың теңге;
Мамлют – 2 231 321 мың теңге;
Ғабит Мүсірепов атындағы – 3 408 724 мың теңге;
Тайынша – 3 726 172 мың теңге;
Тимирязев – 1 662 450 мың теңге;
Уәлиханов – 2 339 090 мың теңге;
Шал ақын – 2 361 493 мың теңге;
Петропавл қ. – 526 674 мың теңге.
3. Облыстық бюджеттен аудандар және Петропавл қаласының бюджеттеріне 2019 жылға берілетін бюджеттік субвенциялар көлемі 37 326 517 мың теңге сомада белгіленсін, оның ішінде:
Айыртау – 3 724 813 мың теңге;
Ақжар – 2 268 264 мың теңге;
Аққайың – 2 093 310 мың теңге;
Есіл – 2 998 914 мың теңге;
Жамбыл – 3 150 802 мың теңге;
Мағжан Жұмабаев - 3 389 430 мың теңге;
Қызылжар – 3 582 350 мың теңге;
Мамлют – 2 257 061 мың теңге;
Ғабит Мүсірепов атындағы – 3 428 259 мың теңге;
Тайынша – 3 748 245 мың теңге;
Тимирязев – 1 685 272 мың теңге;
Уәлиханов – 2 379 966 мың теңге;

Шал акына – 2 385 819 тысяч тенге;
г.Петропавловск – 234 012 тысячи тенге.
4. Объемы расходов, предусматриваемые в местных бюджетах
Учесть, что при определении объемов трансфертов общего характера в базу расходов местных бюджетов дополнительно включены мероприятия согласно приложениям 1-4 к настоящему решению.
Установить, что объемы расходов, учтенные при расчете трансфертов общего характера, должны быть предусмотрены в соответствующих местных бюджетах в объемах не ниже установленных приложениями 1-4 к настоящему решению.

Шал ақын – 2 385 819 мың теңге;
Петропавл қ. – 234 012 мың теңге.
4. Жергiлiктi бюджеттерде көзделетін шығыстардың көлемі
Жалпы сипаттағы трансферттердің көлемін айқындау кезінде жергілікті бюджеттердің шығыстар базасына осы шешімнің 1-4-қосымшаларына сәйкес қосымша іс-шаралар енгізілгені ескерілсін.
Жалпы сипаттағы трансферттер көлемін есептеу кезінде ескерілген шығыстар көлемі тиісті жергілікті бюджеттерде осы шешімнің 1-4-қосымшаларда белгіленген көлемнен төмен емес көлемде көзделуге тиіс деп белгіленсін.

5. Настоящее решение вводится в действие с 01 января 2017 года и действует до 31 декабря 2019 года.
Председатель VIII сессии
Северо-Казахстанского
областного маслихата
В. Притчин
Секретарь
Северо-Казахстанского
областного маслихата
В. Бубенко
Приложение 1 к решению сессии Северо-Казахстанского областного маслихата от 12 декабря 2016 года № 8/2
Дополнительно включенные в базу расходов местных бюджетов, при определении объемов трансфертов общего характера на 2017-2019 годы, средства на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
тыс. тенге
Наименование районов, города (областного значения)
2017 год
2018 год
2019 год
Айыртауский

5. Осы шешім 2017 жылғы 01 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және 2019 жылдың 31 желтоқсанына дейін әрекет етеді.
Солтүстік Қазақстан облыстық
мәслихаты VIII сессиясының
төрағасы
В. Притчин
Солтүстік Қазақстан облыстық
мәслихатының хатшысы
В. Бубенко
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихат сессиясының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы № 8/2 шешіміне 1-қосымша
2017–2019 жылдарға арналған жалпы сипаттағы трансферттердің көлемін айқындау кезінде жергілікті бюджеттердің шығыстар базасына қосымша қосылған мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға арналған қаражат
мың теңге
Аудандар, қала (облыстық маңызы бар) атауы
2017 жыл
2018 жыл
2019 жыл
Айыртау