О внесении изменений в решение Петропавловского городского маслихата от 23 декабря 2015 года № 41/1 "О бюджете города Петропавловска на 2016 - 2018 годы"
Решение Петропавловского городского маслихата Северо-Казахстанской области от 8 декабря 2016 года N 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 12 декабря 2016 года N 3953
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Петропавловский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Петропавловского городского маслихата от 23 декабря 2015 года № 41/1 "О бюджете города Петропавловска на 2016 - 2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3551 от 13 января 2016 года, опубликовано 12 февраля 2016 года в газете "Қызылжар Нұры" № 6, в газете "Проспект СК" № 7) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет города Петропавловска на 2016-2018 годы согласно приложения 1 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 22 302 205,7 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 10 631 072,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 530 614,8 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 529 215,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 611 303,2 тысячи тенге;
2) затраты – 26 589 974,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 3 287 388 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 3 287 388 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит бюджета – -7 575 157,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 7 575 157,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 7 420 578,3 тысяч тенге;
погашение займов – 279 423,8 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 434 002,7 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2016 год в сумме 217 285,9 тысячи тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложения 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
Петропавловского городского
маслихата
В. Витченко
Секретарь
Петропавловского городского
маслихата
А. Бердагулов

"2016-2018 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджетi туралы" Петропавл қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 41/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық мәслихатының 2016 жылғы 8 желтоқсандағы N 1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 12 желтоқсанда N 3953 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 04 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 және 109-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 6-бабына сәйкес Петропавл қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджеті туралы" Петропавл қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 41/1 шешіміне (2016 жылғы 13 қаңтардағы № 3551 мемлекеттік нормативтік құқықтық актілерді тіркеу тізілімінде тіркелген, 2016 жылғы 12 ақпандағы № 6 "Қызылжар Нұры", № 7 "Проспект СК" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған Петропавл қаласының бюджетi 1 қосымшасына сәйкес, соның ішінде 2016 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22 302 205,7 мың теңге, соның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 10 631 072,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 530 614,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 529 215,7 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 10 611 303,2 мың теңге;
2) шығындар – 26 589 974,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 3 287 388 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 3 287 388 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржылық активтерді сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түскен түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – -7 575 157,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылықты қаржыландыру – 7 575 157,2 мың теңге , соның ішінде:
қарыздар түсімі - 7 420 578,3 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 279 423,8 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 434 002,7 мың теңге.";
10-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"10. 2016 жылға арналған қаланың жергілікті атқарушы органының резерві 217 285,9 мың теңге сомада бекітілсін.".
Аталған шешімнің 1 қосымша осы шешімнің 1 қосымшасына сай жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Петропавл қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы
В.Витченко
Петропавл қалалық
мәслихат хатшысы
А. Бердағұлов

58 716,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
1 591,0
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
13 690,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
829 825,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
193 887,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
42 601,6
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
3,0
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
42 598,6
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
150 619,0
017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
150 619,0
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
795 892,7
464
Отдел образования района (города областного значения)
19 228,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
15 411,0
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа
3 817,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
775 771,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
76 275,4
002
Программа занятости
180 338,2
005
Государственная адресная социальная помощь
28 680,0
006
Оказание жилищной помощи
32 016,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
148 129,2
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4 889,1
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
900,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
53 204,4
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
90 457,0
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Администратор
Программа
Наименование
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
6 261,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
148 924,6
021
Капитальные расходы государственного органа
1 898,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы

58 716,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
1 591,0
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
13 690,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
829 825,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
193 887,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
42 601,6
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
3,0
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
42 598,6
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
150 619,0
017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
150 619,0
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
795 892,7
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
19 228,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
15 411,0
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері балаларды мемлекеттік қолдау
3 817,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
775 771,7
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
76 275,4
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
180 338,2
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
28 680,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
32 016,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
148 129,2
Функционалдық топ
Сома (мың теңге)
Әкімші
Бағдарлама
Атауы
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4 889,1
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
900,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
53 204,4
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
90 457,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
6 261,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
148 924,6
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 898,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру