О признании утратившими силу некоторых решений маслихата Аккайынского района
Решение маслихата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 29 ноября 2016 года N 7-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 15 декабря 2016 года N 3962
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" маслихат Аккайынского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу:
1) решение маслихата Аккайынского района от 27 февраля 2014 года № 21-2 "Об утверждении Регламента маслихата Аккайынского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2621 от 31 марта 2014 года, опубликовано 10 апреля 2014 года в газете "Аққайың", 10 апреля 2014 года в газете "Колос");
2) решение маслихата Аккайынского района от 3 ноября 2015 года № 36-7 "О внесении изменений в решение маслихата Аккайынского района от 27 февраля 2014 года № 21-2 "Об утверждении Регламента маслихата Аккайынского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3491 от 4 декабря 2015 года, опубликовано 17 декабря 2015 года в газете "Аққайың", 17 декабря 2015 года в газете "Колос").
2. Данное решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель
VII сессии VI созыва
А. Фильберт
Секретарь маслихата
Аккайынского района
C. Муканов

Аққайың ауданы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданының мәслихатының 2016 жылғы 29 қарашадағы N 7-5 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 желтоқсанда N 3962 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңының 27-бабына сәйкес Аққайың ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Күші жойылды деп танылсын:
1) "Аққайың ауданы мәслихатының регламентін бекіту туралы" Аққайың ауданы мәслихатының 2014 жылғы 27 ақпандағы № 21-2 шешімі (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 31 наурыздағы № 2621 тіркелген, 2014 жылғы 10 сәуірдегі "Аққайың" газетінде, 2014 жылғы 10 сәуірдегі "Колос" газетінде жарияланған);
2) "Аққайың ауданы мәслихатының регламентін бекіту туралы" Аққайың ауданы мәслихатының 2014 жылғы 27 ақпандағы № 21-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Аққайың ауданы мәслихатының 2015 жылғы 3 қарашадағы № 36-7 шешімі (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 4 желтоқсандағы № 3491 тіркелген, 2015 жылғы 17 желтоқсандағы "Аққайың" газетінде, 2015 жылғы 17 желтоқсандағы "Колос" газетінде жарияланған).
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
VI шақырылған VIIсессия
төрағасы
А. Фильберт
Аққайың ауданы
мәслихатының хатшысы
С. Мұқанов