О внесении изменений в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 21 декабря 2015 года № 48/299 "О бюджете Есильского района Северо-Казахстанской области на 2016 -2018 годы"
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 8 августа 2016 года № 5/26. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 19 августа 2016 года № 3862
В соответствии со статьей 106, 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 21 декабря 2015 года № 48/299 "О бюджете Есильского района Северо-Казахстанской области на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3548, опубликовано 5 февраля 2015 года в газетах "Есіл таңы" и "Ишим") следующие изменения:
Пункт 17 изложить в следующей редакции:

"2016-2018 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 48/299 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2016 жылғы 8 тамыздағы № 5/26 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 19 тамызда № 3862 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 106, 109 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 48/299 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3548 тіркелген, "Есіл таңы" және "Ишим" газеттерінде 2015 жылдың 5 ақпанында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
17 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:

"17. Утвердить резерв местного исполнительного органа Есильского района на 2016 год в сумме 6152 тыс. тенге.".
приложение 1, 4 к указанному решению изложить в редакции согласно приложению 1, 2 к настоящему решению;
2. Настоящее решение вступает в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии,
секретарь маслихата
Есильского района
Северо-Казахстанской области
А.Бектасова
Приложение 1 к решению маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 8 августа 2016 года № 5/26

"17. 2016 жылға арналған Есіл ауданының жергілікті атқарушы органдарының 6152 мың теңге сомадағы резерві бекітілсін.";
осы көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшасы осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихатының
хатшысы, сессия төрағасы
А.Бектасова
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2016 жылғы 8 тамыздағы № 5/26 шешіміне 1 қосымша

29076,1
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
25022
015
Капитальные расходы государственного органа
2701,1
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
975
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
378
2
Оборона
8 361
122
Аппарат акима района (города областного значения)
8 361
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
6 817
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1 000
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
544
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно- исполнительная деятельность
807
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
807
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
807
4
Образование
2 431 744,9
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
2 583
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
2 583
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 400 257,9
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
63 841
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
163 235
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка - сироты (детей-сирот), и ребенка(детей), оставшегося без попечения родителей
14 637
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам усыновившим (удочерившим) ребенка (детей) - сироту, и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
638
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
12 347
003
Общеобразовательное обучение
2 039 223,9
006
Дополнительное образование для детей
37 602
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
14 348
012
Капитальные расходы государственных органов
600
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
26 797
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)

29076,1
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттың қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25022
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2701,1
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
975
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
378
2
Қорғаныс
8361
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
8361
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
6817
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1000
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
544
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
807
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
807
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
807
4
Бiлiм беру
2431744,9
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
2583
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
2583
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2400257,9
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
63841
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
163235
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
14637
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
638
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
12347
003
Жалпы білім беру
2039223,9
006
Балаларға қосымша білім беру
37602
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14348
012
Мемлекеттік органдардың түпкілікті шығыстары
600
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
26797
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру

Приложение 4 к решению маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 21 декабря 2015 года № 48/299
Перечень бюджетных программ по сельским округам на 2016 год
Функциональная группа
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
Сумма (тысяч тенге) 2016 год
01
Государственные услуги общего характера
183 308
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

Солтүстік Қазақстан облысы Есіл аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 48/299 шешіміне 4 қосымша
2016 жылға арналған ауылдық округтер бойынша бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
2016 жыл сомасы (мың теңге)
1
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
183308
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты