О признании утратившим силу решения маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 27 марта 2014 года № 29/170 "Об утверждении Регламента маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области"
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 28 ноября 2016 года № 8/45. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 12 декабря 2016 года № 3955
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46, пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" маслихат Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 27 марта 2014 года № 29/170 "Об утверждении Регламента маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 2738 от 5 мая 2014 года, официально опубликовано 23 мая 2014 года в газетах "Есіл таңы" и "Ишим").
2. Настоящее решение вводится в действия со дня его официального опубликования.
Председатель
сессии маслихата
Есильского района
Северо-Казахстанской области
Е.Бимаканов
Секретарь маслихата
Есильского района
Северо-Казахстанской области
А.Бектасова

"Солтүстік Қазақстан облысының Есіл ауданы мәслихатының Регламентін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2014 жылғы 27 наурыздағы № 29/170 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2016 жылғы 28 қарашадағы № 8/45 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 12 желтоқсанда N 3955 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7 бабы 5 тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 46 бабы 2 тармағының 4) тармақшасына, 50 бабының 2 тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысының Есіл ауданы мәслихатының Регламентін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2014 жылғы 27 наурыздағы № 29/170 шешімінің күші жойылды деп танылсын (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 5 мамырда № 2738 болып тіркелген, 2014 жылғы 23 мамырда "Есіл таңы" және "Ишим" газеттерінде ресми жарияланған).
2. Осы шешім ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихаты
сессиясының төрағасы
Е.Бимақанов
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихатының
хатшысы
А.Бектасова