О районном бюджете Жамбылского района на 2017 -2019 годы
Решение Жамбылского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 26 декабря 2016 года № 7/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 10 января 2017 года № 4011.
В соответствии со статьей 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жамбылский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Жамбылского района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 045 568,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 404 798 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 7 313 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 25 467 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 607 990,2 тысячи тенге;
2) затраты – 4 126 175,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 39 014 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 44 246 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5 232 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит бюджета – - 119 621,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита бюджета – 119 621,2 тысяч тенге:
поступление займов – 44 246 тысяч тенге;
погашение займов – 5 232 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 80 607,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 27.11.2017 № 16/1 (вводится в действие с 01.01.2017).
2. Установить, что доходы районного бюджета на 2017 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан за счет следующих налоговых поступлений:
индивидуальный подоходный налог по нормативам распределения доходов, установленным областным маслихатом;
социальный налог по нормативам распределения доходов, установленным областным маслихатом;
налога на имущество физических и юридических лиц, индивидуальных предпринимателей;
земельного налога;
налога на транспортные средства;
единого земельного налога;
акцизов на бензин (за исключением авиационного) и дизельное топливо, произведенных на территории Республики Казахстан;
плата за пользование земельными участками;
сборы за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей;
3. Установить, что доходы районного бюджета формируются за счет следующих неналоговых поступлений:
доходы от коммунальной собственности;
поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из бюджета района;
штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из бюджета района, за исключением штрафов, пеней, санкций, взысканий, налагаемых акимами сельских округов;
другие неналоговые поступления в бюджет района;

2017-2019 жылдарға арналған Жамбыл ауданының аудандық бюджеті туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № 7/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 10 қаңтарда № 4011 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 75-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес 2017-2019 жылдарға, соның ішінде 2017 жылға арналған Жамбыл ауданының аудандық бюджеті келесі көлемде бекітілсін:
1. кірістер – 4 045 568,2 мың теңге, соның ішінде:
салық түсімдері – 404 798 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 313 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 25 467 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 3 607 990,2 мың теңге;
2) шығындар – 4 126 175,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 39 014 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 44 246 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5 232 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржылық активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржылық активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы – - 119 621,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 119 621,2 мың теңге:
қарыздар түсімі – 44 246 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 5 232 мың теңге;
бюджет қаражаттарының қолданылатын қалдықтары – 80 607,2 теңге
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 27.11.2017 № 16/1 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2017 жылға арналған аудандық бюджеттің кірістері Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексіне сәйкес, келесі салық түсімдері есебінен құрастыру арқылы белгіленсін:
облыстық мәслихат белгілеген кірістерді бөлу нормативтері бойынша жеке табыс салығы;
облыстық мәслихат белгілеген кірістерді бөлу нормативтері бойынша әлеуметтік салық;
жеке және заңды тұлғалар, дара кәсіпкерлер мүлкіне салық;
жер салығы;
көлiк құралдарына салынатын салық;
бірыңғай жер салығы;
Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген бензин (авиациялықты қоспағанда) және дизель оттың акциздері;
жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлемақы;
дара кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркегені үшін алым;
3. Аудандық бюджет кірістері келесі салықтық емес түсімдер есебінен құрастыру арқылы белгіленсін:
коммуналдық меншіктен түсетін кірістер;
аудан бюджетінен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарлар (жұмыстар, қызметтер көрсетуді) өткізуінен түсетін түсімдер;
ауылдық округтердің әкімдері салатын айыппұлдарды, өсімпұлдарды, санкцияларды, өндіріп алуларды қоспағанда, аудан бюджетінен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар;
аудан бюджетіне басқа да салықтық емес түсімдер;

4. Установить, что доходы районного бюджета формируются за счет следующих поступлений от продажи основного капитала:
поступления от продажи земельных участков, за исключением земельных участков сельскохозяйственного назначения;
5. Установить, что поступления районного бюджета формируются за счет:
поступлений от погашения бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета физическим лицам;
6. Учесть в бюджете субвенцию, передаваемую из областного бюджета в бюджет района на 2017 год в сумме 2 943 673 тысячи тенге;
7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2017 год в сумме 0 тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 27.11.2017 № 16/1 (вводится в действие с 01.01.2017).
8. Учесть в районном бюджете на 2017 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета, в том числе:
1) исключен решением маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 27.11.2017 № 16/1 (вводится в действие с 01.01.2017).
2) 8 586 тысяч тенге – на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника;";
3) 12 135,1 тысяч тенге – на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу", в том числе:
на выплату обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу" – 5 772,9 тысяч тенге;
на оплату труда ассистентов и консультантов – 6 362,2 тысяч тенге;";
4) 2 969,6 тысяч тенге – на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы;"
5) 11 625,5 тысяч тенге – на развитие рынка труда
6) 135 985,9 тысяч тенге – на строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройку общежитий для молодежи в рамках развития продуктивной занятости и массового предпринимательства;
Сноска. Пункт 8 с изменениями, внесенными решениями Жамбылского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 27.06.2017 № 13/1 (вводится в действие с 01.01.2017); от 29.09.2017 № 15/1 (вводится в действие с 01.01.2017); от 27.11.2017 № 16/1 (вводится в действие с 01.01.2017).
9. Учесть в районном бюджете на 2017 год бюджетные кредиты из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 44 246 тысяч тенге;
10. Учесть в районном бюджете на 2017 год целевые текущие трансферты из областного бюджета, в том числе:
1) 5 000 тысяч тенге – на укрепление материально-технической базы организациям образования;
2) 2 000 тысяч тенге – на приобретение электронных учебников;

4. Аудандық бюджет түсімдері негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер есебінен құрастыру арқылы белгіленсін:
ауыл шаруашылығы мақсатындағы жер учаскелерін қоспағанда, жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер;
5. Аудандық бюджет түсімдері есебінен орнатылсын:
жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеуден түсетін түсімдер;
6. 2017 жылға арналған облыстық бюджеттен берілген бюджеттік субвенциялар 2 943 673 мың теңге сомасында ескерілсін;
7. 2017 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органның қоры 0 теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 27.11.2017 № 16/1 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттері ескерілсін, соның ішінде:
1) алып тасталды - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 27.11.2017 № 16/1 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
2) оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге – 8 586 мың теңге;";
3) "Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге – 12 135,1 мың теңге, соңын ішінде:
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті төлеуге – 5 772,9 мың теңге;
көмекшілердің және кеңесшілердің еңбегіне ақы төлеуге – 6 362,2 мың теңге;
4) Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға – 2 969,6 мың теңге;
5) еңбек нарығын дамытуға – 11 625,5 мың теңге;
6) нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жастарға арналған жатақханаларды салуға, салып бітіруге – 135 985,9 мың теңге.
Ескерту. 8-тармаққа өзгерістер енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 29.09.2017 № 15/1; (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі); 29.09.2017 № 15/1 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі); 27.11.2017 № 16/1 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
9. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын жүзеге асыру үшін республикалық бюджеттен 44 246 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттер есептелсін;
10. 2017 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер есептелсін, соның ішінде:
1) білім беру ұйымдарының материалдық-техикалық базасын нығайтуға – 5 000 мың теңге;
2) электрондық оқулықтарды сатып алуға – 2 000 мың теңге;

3) 6 117 тысяч тенге – для направления учащихся в город Астана для посещения ЭКСПО-2017;
4) 1 242 тысяч тенге – на проведение профилактических мероприятий против энзоотических болезней;
5) 266 281 тысяча тенге – на текущий ремонт гравийного покрытия автомобильных дорог районного значения, в том числе:
KTGA– 18 "Благовещенка-Архангелка" Жамбылского района – 199 136 тысяч тенге;
"Подъезд к селу Сабит" Жамбылского района - 56 000 тысяч тенге;
"Подъезд к селу Талпын" Жамбылского района – 11 145 тысяч тенге;
6) 3 104 тысячи тенге – на предоставление субсидии по возмещение расходов найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов;";
7) 18 143 тысяч тенге – на краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям, включая обучение в мобильных центрах.
8) 12 856 тысяч тенге – на приобретение и доставку учебников организаций образования;
9) исключен решением маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 27.06.2017 № 13/1 (вводится в действие с 01.01.2017).
10) исключен решением маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 27.06.2017 № 13/1 (вводится в действие с 01.01.2017).
11) исключен решением маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 27.06.2017 № 13/1 (вводится в действие с 01.01.2017).
12) 54 тысячи тенге - на установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов;
13) 95 898,1 тысяч тенге – на строительство 18-ти квартирного жилого дома по улице Файзулина, 17а села Пресновка Жамбылского района Северо-Казахстанской области (без внешних инженерных сетей и благоустройства);
14) 62 320 тысяч тенге - на строительство 18 квартирного жилого дома по ул. Воропаева, 42 в с. Пресновка Жамбылского района Северо-Казахстанской области (без внешних инженерных сетей и благоустройства);
15) исключен решением маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 27.06.2017 № 13/1 (вводится в действие с 01.01.2017).
16) 20 000 тысяч тенге – на строительство наружных инженерных сетей и благоустройство территории к трем 18-ти квартирным домам в селе Пресновка Жамбылского района Северо – Казахстанской области.
Сноска. Пункт 10 с изменениями, внесенными решениями маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 10.04.2017 № 10/1 (вводится в действие с 01.01.2017); от 27.06.2017 № 13/1 (вводится в действие с 01.01.2017); от 29.09.2017 № 15/1 (вводится в действие с 01.01.2017); от 27.11.2017 № 16/1 (вводится в действие с 01.01.2017).
11.Утвердить, что в процессе исполнения местного бюджета на 2017 год не подлежат секвестру местные бюджетные программы, согласно приложению 4.

3) ЭКСПО-2017 қатысу үшін оқушыларды Астана қаласына жіберуге – 6 117 мың теңге;
4) энзоотиялық ауруларға қарсы алдын алу іс-шараларын жүргізу – 1 242 мың теңге;
5) аудандық маңызы бар автожолдардың қиыршықтасты төсемін ағымды жөндеуге - 266 281 мың теңге, соның ішінде:
Жамбыл ауданының KTGA-18 "Благовещенка - Архангелка" - 199 136 мың теңге;
Жамбыл ауданының "Сәбит ауылына кіреберіс жолы" - 56 000 мың теңге;
Жамбыл ауданының "Талпын ауылына кіреберіс жолы" - 11 145 мың теңге;
6) оралмандар мен қоныс аударушылар үшін тұрғын үй жалдау (жалгерлік) шығындарды өтеу бойынша субсидия ұсынуға – 3 104 мың теңге;
7) еңбек нарығында сұраныс бар мамандықтар бойынша мобильдік орталықтарда оқытумен қоса, жұмыс қадрларын қысқа мерзімді кәсиби оқытуға – 18 143 мың теңге.
8) білім ұйымдарына оқулықтар сатып алу және жеткізуге – 12 856 мың теңге;
9) алынып тасталды - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 27.06.2017 № 13/1 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
10) алынып тасталды - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 27.06.2017 № 13/1 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
11) алынып тасталды - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 27.06.2017 № 13/1 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
12) мүгедектерге қызмет көрсетуге бағытталған ұйымдар орналасқан жерлерінде жол белігірі мен көрсеткіштерді орнатуға – 54 мың теңге;
13) Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Пресновка ауылы Файзулин көшесі, 17а бойынша 18-пәтерлі тұрғын-үй құрылысына (сыртқы инженерлік желілерсіз және абаттандырусыз) – 95 898,1 мың теңге;
14) Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Пресновка а. Воропаева 42 көшесі бойынша 18-пәтерлі тұрғын-үй құрылысына (сырқты инженерлік желілерсіз және абаттандырусыз) – 62 320 мың теңге;
15) алынып тасталды - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 27.06.2017 № 13/1 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
16) Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы Пресновка ауылындағы үш 18-пәтерлі тұрғын үйге инженерлік жүйелерінің құрылысына және аумағын аббаттандыруға – 20 000 мың теңге.
Ескерту. 10-тармаққа өзгерістер енгізілді - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 10.04.2017 № 10/1 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі); 27.06.2017 № 13/1 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі); 29.09.2017 № 15/1 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі); 27.11.2017 № 16/1 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
11. 4 қосымшаға сәйкес 2017 жылға арналған жергілікті бюджетті атқару барысында жергілікті бюджеттік бағдарламалар секвестрына жатпайтыны белгіленсін.

12. Утвердить перечень бюджетных программ по сельским округам Жамбылского района на 2017-2019 годы согласно приложениям 5, 6 и 7 соответственно.
13. Предусмотреть социальную помощь на приобретение топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах за счет бюджетных средств.
14. Установить специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
Действие настоящего пункта распространяется на ветеринарных специалистов ветеринарных пунктов осуществляющих действие в области ветеринарии.
15.Обеспечить выплату заработной платы работникам бюджетной сферы в полном объеме.
16. Утвердить распределение трансфертов из районного бюджета органам местного самоуправления (утверждены приказом Министерство Финансов Республики Казахстан от 19 марта 2015 года №195 "Об утверждении правил предоставления трансфертов органам местного самоуправления") на 2017 год, согласно приложению 8.
16-1. Предусмотреть расходы районного бюджета за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на 1 января 2017 года и возврата целевых трансфертов республиканского и областного бюджетов, Национального фонда Республики Казахстан неиспользованных (недоиспользованных) в 2016 году, согласно приложению 9;
Сноска. Решение дополнено пунктом 16-1 в соответствии с решением маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 20.02.2017 № 9/3 (вводится в действие с 01.01.2017).
16-2 Предусмотреть в расходах районного бюджета использование (доиспользование) в 2017 году неиспользованных (недоиспользованных) сумм целевых трансфертов на развитие, выделенных из областного бюджета в 2016 году, с соблюдением их целевого назначения, согласно приложению 10.

12. 5, 6 және 7 қосымшаларға сәйкес 2017-2019 жылға арналған Жамбыл ауданының ауылдық округтері бойынша шығындар бекітілсін.
13. Бюджет қаражаттары есебінен ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік ұйымдардағы денсаулық сақтау, әлеуметтік қамтамасыз ету, білім, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына отын сатып алуға әлеуметтік көмек қарастырылсын.
14. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда кемiнде 25 пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк ставкалар бюджет қаражаты есебiнен белгіленсін.
Осы тармақтың әрекеті ветеринария саласында әрекеттерді іске асырушы ветеринарлық пунктердің ветеринарлық мамандарына таратылады.
15. Бюджеттік сала қызметшілеріне толық көлемде жалақының төленуі қамтамасыз етілсін.
16. 8 қосымшаға сәйкес 2017 жылға арналған аудан бюджетінен жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттерді бөлу ("Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына трансферттер беру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігінің 2015 жылғы 19 наурыздағы № 195 бұйрығы бекітілген.).
16-1. 2016 жылда Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан, республикалық және облыстық бюджеттерінен пайдаланылмаған нысалы трасферттерді қайтару және 2017 жылдың 1 қаңтарына қалыптасқан бюджеттік қаражаттардың бос қалдықтары есебінен аудандық бюджеттің шығыстары 9-қосымшаға сәйкес қарастырылсын;
Ескерту. Шешім 16-1-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 20.02.2017 № 9/3 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
16-2. 2016 жылы облыстық бюджеттен дамуға бөлінген нысаналы трансферттердің пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) сомасын олардың нысаналы мақсатын сақтай отырып, 2017 жылда пайдалану (толық пайдалану) аудандық бюджеттінің шығыстарында 10-қосымшаға сәйкес қарастырылсын.

Сноска. Решение дополнено пунктом 16-2 в соответствии с решением маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 20.02.2017 № 9/3 (вводится в действие с 01.01.2017).
17. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017года.
Председатель
VII очередной сессии
Жамбылского районного
маслихата
Р. Садыков
Секретарь Жамбылского
районного маслихата
Б.Мусабаев
Приложение 1 к решению маслихата Жамбылского района от 26 декабря 2016 года № 7/1
Бюджет Жамбылского района на 2017 год

Ескерту. Шешім 16-2-тармақпен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 20.02.2017 № 9/3 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
17. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жамбыл аудандық
мәслихаттың кезекті
VІІ сессиясының төрағасы
Р.Садыков
Жамбыл аудандық
мәслихаттың хатшысы
Б.Мұсабаев
2016 жылғы 26 желтоқсандағы Жамбыл аудандық мәслихатының № 7/1 шешіміне 1 қосымша
2017 жылға арналған Жамбыл ауданының аудандық бюджеті

3 104
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
39 268
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
339
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
9 648
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
17 419
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
36 037
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
217 458,2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
29 151,1
005
Государственная адресная социальная помощь
2 000
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
11 414
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
15 737,1
464
Отдел образования района (города областного значения)
7 444
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
6 744
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
700
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
180 755,1
002
Программа занятости
62 215,5
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
1 922
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
13 329
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
885
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
46 032
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
7 498,6
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
17 478
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
27 496
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
590
021
Капитальные расходы государственного органа
179
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций

3 104
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
39 268
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
339
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
9 648
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
17 419
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
36 037
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
217 458,2
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
29 151,1
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
2 000
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
11 414
025
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
15 737,1
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
7 444
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
6 744
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
700
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
180 755,1
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
62 215,5
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
1 922
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
13 329
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
885
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
46 032
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
7 498,6
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
17 478
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 496
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу және жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
590
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
179
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары

Сноска. Решение дополнено приложением 9 в соответствии с решением маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 20.02.2017 № 9/3 (вводится в действие с 01.01.2017); в редакции решения маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 10.04.2017 № 10/1 (вводится в действие с 01.01.2017).
Функциональная группа
Администратор
Программа
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
Государственные услуги общего характера

Ескерту. Шешім 9- қосымшамен толықтырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 20.02.2017 № 9/3 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі); жаңа редакцияда - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл ауданы мәслихатының 10.04.2017 № 10/1 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
Функционалдық топ
Әкімші
Бағдарлама
Атауы
Сома (мың теңге)
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер

495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
26337
072
Строительство служебного жилища, развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, достройка общежитий для молодежи в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
26337

495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
26337
072
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салу, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жастарға арналған жатақханаларды салу, салып бітіру
26337