О внесении изменений в решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 21 декабря 2015 года № 43/3 "О Кызылжарском районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 25 апреля 2016 года N 2/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 17 мая 2016 года N 3749
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылжарский районный маслихат Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 21 декабря 2015 года № 43/3 "О Кызылжарском районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3538 от 12 января 2016 года, опубликовано от 15 января 2016 года в газетах "Қызылжар", "Маяк") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить Кызылжарский районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 184 977 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 669 539 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 16 962 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 25 591 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 472 885 тысяч тенге;
2) затраты – 4 206 915,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 10 344,3 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 32 083,3 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 21 739 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 32 282,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита)
бюджета – 32 282,8 тысяч тенге:
поступление займов – 31 815 тысяч тенге;
погашение займов – 39 506 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 39 973,8 тысяч тенге.";

"2016-2018 жылдарға арналған Қызылжар аудандық бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 43/3 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар ауданы мәслихатының 2016 жылғы 25 сәуірдегі N 2/2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 17 мамырда N 3749 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысының Қызылжар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған Қызылжар аудандық бюджеті туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Қызылжар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 43/3 шешіміне (2016 жылғы 12 қаңтардағы №3538 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде тіркелген, 2016 жылғы 15 қаңтардағы "Қызылжар", "Маяк" газеттерінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. Сәйкесінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес 2016-2018 жылдарға, соның ішінде 2016 жылға арналған Қызылжар аудандық бюджет мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 184 977 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 669 539 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 16 962 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 25 591 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 3 472 885 мың теңге;
2) шығындар – 4 206 915,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 10 344,3 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 32 083,3 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 21 739 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 32 282,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін
пайдалану) – 32 282,8 мың теңге:
қарыздар түсімі – 31 815 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 39 506 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 39 973,8 мың теңге.";