Об объявлении чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба на территории района Шал акына Северо-Казахстанской области
Решение акима района Шал акына Северо-Казахстанской области от 7 апреля 2016 года N 11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 11 апреля 2016 года N 3701. Утратило силу решением акима района Шал акына Северо-Казахстанской области от 3 июня 2016 года N 16
Сноска. Утратило силу решением акима района Шал акына Северо-Казахстанской области от 03.06.2016 N 16 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) пункта 5 статьи 4, статьей 48 и подпунктом 2) пункта 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 11 апреля 2014 года "О гражданской защите", постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 июля 2014 года № 756 "Об установлении классификации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера", в целях обеспечения жизнедеятельности населенных пунктов, аким района Шал акына Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Объявить чрезвычайную ситуацию природного характера местного масштаба на территории района Шал акына Северо-Казахстанской области.
2. Руководителем ликвидации чрезвычайной ситуации назначить заместителя акима района Шал акына Северо-Казахстанской области Таласбаева Н.К. и поручить провести соответствующие мероприятия, вытекающие из данного решения.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие с момента регистрации в Департаменте юстиции Северо-Казахстанской области и распространяется на правоотношения, возникшие с 5 апреля 2016 года.
Аким района Е.Сагдиев

Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімінің 2016 жылғы 7 сәуірдегі N 11 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 11 сәуірде N 3701 болып тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімінің 2016 жылғы 3 маусымдағы N 16 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімінің 03.06.2016 N 16 шешімімен (қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергелекті мемлекеттік басқару және өзін-өзі туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33-бабының 1-тармағының 13) тармақшасына, "Азаматтық қорғау туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 11 сәуірдегі Заңының 4-бабы 5-тармағының 3) тармақшасына, 48-бабына және 50-бабының 2-тармағының 2) тармақшасына сәйкес, "Табиғи және техногендiк сипаттағы төтенше жағдайлардың сыныптамасын белгілеу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 2 шілдедегі № 756 қаулысына сәйкес, елді мекендердің тыныс-тіршілігін қамтамасыз ету мақсатында, Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының әкімі ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының аумағында жергілікті ауқымдағы табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялансын.
2. Төтенше жағдайды жою басшысы болып Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудан әкімінің орынбасары Н.Қ.Таласбаев тағайындалсын және осы шешімнен туындайтын тиісті іс-шараларды жүргізу тапсырылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім Солтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде тіркелген сәттен қолданысқа енгізіледі және 2016 жылдың 5 сәуірінен бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Аудан әкімі Е.Сағдиев