О внесении изменений в решение маслихата района Шал акына от 23 декабря 2015 года № 44/1 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 30 июня 2016 года № 4/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 21 июля 2016 года № 3836
В соответствии с пунктом 1 статьи 106, с пунктом 1 статьи 109 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Шал акына РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Шал акына от 23 декабря 2015 года № 44/1 "О районном бюджете на 2016 – 2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3544 13 января 2016 года, опубликовано 22 января 2016 года в районной газете "Парыз", 22 января 2016 года в районной газете "Новатор") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016 – 2018 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 601 339 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 328 357 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 3 419 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 262 063 тысяч тенге;
2) затраты – 2 602 319,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 4 171 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 6 363 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 192 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 151,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 151,3 тысяч тенге;
поступление займов – 6 363 тысяч тенге;
погашение займов – 2 192 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 980,3 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

"2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Шал ақын ауданы мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 44/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2016 жылғы 30 маусымдағы № 4/2 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 21 шілдеде № 3836 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексі 106-бабы 1-тармағына, 109-бабы 1-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес Шал ақын ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Шал ақын ауданы мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 44/1 шешіміне (2016 жылдың 13 қаңтарында № 3544 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізімінде тіркелген, 2016 жылғы 22 қаңтарында аудандық "Парыз" газетінде, 2016 жылғы 22 қаңтарында аудандық "Новатор" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі басылымда баяндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті тиісіне 1, 2, 3 қосымшаларға сай бекітілсін, соның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 2 601 339 мың теңге, соның ішінде келесілер бойынша:
салықтық түсімдер – 328 357 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 419 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 7 500 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 262 063 мың теңге;
2) шығындар – 2 602 319,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу – 4 171 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік несиелер – 6 363 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 2 192 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржылық активтерді сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржылық активтерді сатқаннан түскен түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 151,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 5 151,3 мың теңге:
қарыздардың түсімі – 6 363 мың теңге;
арыздарды өтеу – 2 192 мың теңге;
бюджеттік қаражаттың пайдаланатын қалдықтар – 980,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімдегі 1, 4, 8 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына келесі жаңа редакцияда мазмұндалсын.

9454,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
25934,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
23851,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
928,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
905,0
015
Капитальные расходы государственного органа
250,0
02
Оборона
5077,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
5077,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
4606,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
100,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
371,0
04
Образование
1918223,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
27853,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
27853,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3792,0
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
3792,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
1861474,0
003
Общеобразовательное обучение
1554834,0
006
Дополнительное образование для детей
61661,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
479,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
173204,0
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
10813,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
8048,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
17278,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
6147,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
29010,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
25104,0

9454,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
25934,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23851,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
928,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
905,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
250,0
02
Қорғаныс
5077,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
5077,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
4606,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
100,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
371,0
04
Білім беру
1918223,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
27853,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
27853,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3792,0
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
3792,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1861474,0
003
Жалпы білім беру
1554834,0
006
Балаларға қосымша білім беру
61661,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
479,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
173204,0
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
10813,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8048,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар, оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
17278,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорысыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
6147,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
29010,0
465
Ауданның (облыстың маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
25104,0