О внесении изменений и дополнений в решение XXХVІ сессии областного маслихата V созыва от 11 декабря 2015 года № 419-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Атырауского областного маслихата от 22 апреля 2016 года № 17-VI. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 26 апреля 2016 года № 3490. Утратило силу решением Атырауского областного маслихата от 17 марта 2017 года № 95-VI
Сноска. Утратило силу решением Атырауского областного маслихата от 17.03.2017 № 95-VI.
В соответствии со статьей 108 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 марта 2016 года "О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 декабря 2015 года № 972 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2016 – 2018 годы"" и рассмотрев предложение акимата об уточнении областного бюджета на 2016-2018 годы, областной маслихат VI созыва на ІІІ сессии РЕШИЛ:
1. Внести в решение XXХVІ сессии областного маслихата от 11 декабря 2015 года № 419-V "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3421, опубликовано 13 января 2016 года в газете "Прикаспийская коммуна") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "157 937 755" заменить цифрами "167 286 310";
цифры "57 436 121" заменить цифрами "57 725 133";
цифры "667 518" заменить цифрами "871 812";
цифры "0" заменить цифрами "26";
цифры "99 834 116" заменить цифрами "108 689 339";
в подпункте 2):
цифры "155 844 960" заменить цифрами "170 459 735";
в подпункте 3):
цифры "832 780" заменить цифрами "911 342";
цифры "980 280" заменить цифрами "1 640 280";
цифры "147 500" заменить цифрами "728 938";
в подпункте 5):
цифры "288 272" заменить цифрами "-5 056 510";
в подпункте 6):
цифры "-288 272" заменить цифрами "5 056 510";
цифры "0" заменить цифрами "4 984 792";
в пункте 9:
цифры "127 779" заменить цифрами "119 698";

V шақырылған облыстық мәслихаттың ХХХVІ сессиясының 2015 жылғы 11 желтоқсандағы 419-V "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облыстық мәслихатының 2016 жылғы 22 сәуірдегі № 17-VI шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 26 сәуірде № 3490 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы мәслихатының 2017 жылғы 17 наурыздағы № 95-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы мәслихатының 17.03.2017 № 95-VI шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 108 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2016 жылғы 10 наурыздағы ""2016 – 2018 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 8 желтоқсандағы № 972 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" қаулысына сәйкес және облыс әкімдігінің 2016-2018 жылдарға арналған облыс бюджетін нақтылау туралы ұсынысын қарап, VI шақырылған облыстық мәслихат ІІІ сессиясында ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың ХХХVI сессиясының 2015 жылғы 11 желтоқсандағы 419-V "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3421 рет санымен тіркелген, 2016 жылғы 13 қаңтарда "Атырау" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтың:
1) тармақшасында:
"157 937 755" деген сандар "167 286 310" деген сандармен ауыстырылсын;
"57 436 121" деген сандар "57 725 133" деген сандармен ауыстырылсын;
"667 518" деген сандар "871 812" деген сандармен ауыстырылсын;
"0" деген сандар "26" деген сандармен ауыстырылсын;
"99 834 116" деген сандар "108 689 339" деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
"155 844 960" деген сандар "170 459 735" деген сандармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
"832 780" деген сандар "911 342" деген сандармен ауыстырылсын;
"980 280" деген сандар "1 640 280" деген сандармен ауыстырылсын;
"147 500" деген сандар "728 938" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"288 272" деген сандар "-5 056 510" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"-288 272" деген сандар "-5 056 510" деген сандармен ауыстырылсын;
"0" деген сандар "4 984 792" деген сандармен ауыстырылсын;
9-тармақта:
"127 779" деген сандар "119 698" деген сандармен ауыстырылсын;

цифры "92 792" заменить цифрами "91 553";
цифры "8 426 535" заменить цифрами "8 870 632";
цифры "758 150" заменить цифрами "758 299";
цифры "2 245 927" заменить цифрами "2 550 457";
цифры "115 953" заменить цифрами "1 632 698";
цифры "200 103" заменить цифрами "220 103";
цифры "1 237 964" заменить цифрами "1 675 464";
дополнить строками следующего содержания:
"117 141 тысяч тенге - на субсидирование ставок вознаграждения по кредитам, а также лизингу технологического оборудования и сельскохозяйственной техники;
278 754 тысяч тенге - на обеспечение компенсации потерь местных бюджетов;
1 696 515 тысяч тенге - на обеспечение экономической стабильности;"
в пункте 10:
цифры "2 122 617" заменить цифрами "4 846 457";
цифры "1 000 000" заменить цифрами "1 500 000";
дополнить строками следующего содержания:
"692 839 тысяч тенге – на реализацию мероприятий в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса – 2020";"
в пункте 11:
цифры "115 966" заменить цифрами "290 612";
цифры "75 477" заменить цифрами "94 335";
цифры "56 773" заменить цифрами "162 053";
цифры "667 770" заменить цифрами "786 070";
дополнить строками следующего содержания:
"121 007 тысяч тенге – на содержание вновь открытых учреждений образования;
57 890 тысяч тенге - на обслуживание системы электронного обучения "e-learning";
52 300 тысяч тенге - на разработку проекта детальной планировки населенных пунктов;
65 025 тысяч тенге - на приобретение спецтехники и оборудования для жилищно-коммунального хозяйства;
311 038 тысяч тенге - на содержание детско-юношеских спортивных школ;"
в пункте 12:
строку "5 700 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации для строительства пешеходных переходов;" изложить в следующей редакции:
"210 450 тысяч тенге – на разработку проектно-сметной документации и строительство пешеходных переходов;";
цифры "300 000" заменить цифрами "331 600";
цифры "1 179 470" заменить цифрами "1 322 008";
дополнить строками следующего содержания:

"92 792" деген сандар "91 553" деген сандармен ауыстырылсын;
"8 426 535" деген сандар "8 870 632" деген сандармен ауыстырылсын;
"758 150" деген сандар "758 299" деген сандармен ауыстырылсын;
"2 245 927" деген сандар "2 550 457" деген сандармен ауыстырылсын;
"115 953" деген сандар "1 632 698" деген сандармен ауыстырылсын;
"200 103" деген сандар "220 103" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 237 964" деген сандар "1 675 464" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"кредиттер, сондай-ақ технологиялық жабдықтың және ауыл шаруашылығы техникасының лизингі бойынша сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялауға – 117 141 мың теңге;
жергілікті бюджеттердің шығындарын өтеуді қамтамасыз етуге - 278 754 мың теңге;
экономикалық орнықтылықты қамтамасыз етуге - 1 696 515 мың теңге;"
10-тармақта:
"2 122 617" деген сандар "4 846 457" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 000 000" деген сандар "1 500 000" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
""Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде іс-шараларды іске асыруға - 692 839 мың теңге;"
11-тармақта:
"115 966" деген сандар "290 612" деген сандармен ауыстырылсын;
"75 477" деген сандар "94 335" деген сандармен ауыстырылсын;
"56 773" деген сандар "162 053" деген сандармен ауыстырылсын;
"667 770" деген сандар "786 070" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"жаңадан ашылған білім беру ұйымдарын ұстауға – 121 007 мың теңге;
"e-learning" электрондық оқыту жүйесінің қызмет етуіне – 57 890 мың теңге;
елді мекендердің егжей-тегжейлі жоспарлау жобасын жасақтауға – 52 300 мың теңге;
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласына арнайы техника сатып алуға – 65 025 мың теңге;
балалар-жасөспірімдер спорт мектептерін ұстауға – 311 038 мың теңге;"
12-тармақта:
"жаяу жүргіншілер өткелінің құрылысына жобалау сметалық құжаттама жасақтауға – 5 700 мың теңге;" деген жол келесідей редакцияда мазмұндалсын:
"жаяу жүргіншілер өткелінің құрылысына және жобалау сметалық құжаттама жасақтауға – 210 450 мың теңге;"
"300 000" деген сандар "331 600" деген сандармен ауыстырылсын;
"1 179 470" деген сандар "1 322 008" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:

"53 254 тысяч тенге – на строительство и реконструкцию объектов образования;"
в пункте 14:
цифры "505 632" заменить цифрами "915 632";
дополнить пунктом 21 следующего содержания:
"21. Установить на 2016 год специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов повышенные не менее чем на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях."

білім беру объектілерін салуға және қайта құруға 53 254 мың теңге;
14-тармақта:
"505 632" деген сандар "915 632" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы 21 тармақпен толықтырылсын:
"21. 2016 жылға азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда кемiнде жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгіленсін."

2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии областного маслихата по вопросам бюджета, финансов, экономики и развития регионов (А. Тасимов).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии Л. Ли
Секретарь маслихата С. Лукпанов
Приложение к решению ІІІ сессии областного маслихата от 22 апреля 2016 года № 17-VІ

2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың бюджет, қаржы, экономика және өңірлік даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына (А. Тасимов) жүктелсін.
4. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Сессия төрайымы Л. Ли
Мәслихат хатшысы C. Лұқпанов
Облыстық мәслихаттың ІІІ сессиясының 2016 жылғы 22 сәуірдегі № 17-VІ шешіміне қосымша

11151
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
858167
4
Поликлиники
10516040
253
Управление здравоохранения области
10516040
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1056386
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
145945
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
9196507
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
117202
5
Другие виды медицинской помощи
622744
253
Управление здравоохранения области
622744
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
591895
029
Областные базы спецмедснабжения
30849
9
Прочие услуги в области здравоохранения
2151783
253
Управление здравоохранения области
2151783
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
82266
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
179733
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
69752
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
50688
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
34000
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
1700
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1733644
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
2081095
1
Социальное обеспечение
1154014
256
Управление координации занятости и социальных программ области
846469
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
140011
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
334983
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
104406
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)

11151
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
858167
4
Емханалар
10516040
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
10516040
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
1056386
038
Скринингтік зерттеулер тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде жүргізу
145945
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
9196507
045
Халықтың жекелеген санаттарын емдеудің амбулаториялық деңгейінде жеңілдікті жағдайда дәрілік заттармен қамтамасыз ету
117202
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
622744
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
622744
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
591895
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
30849
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
2151783
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2151783
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
82266
008
Қазақстан Республикасына ЖИТС алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
179733
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
69752
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
50688
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметі
34000
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
1700
033
Денсаулық сақтаудың медициналық ұйымдарының күрделі шығыстары
1733644
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
2081095
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
1154014
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
846469
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
140011
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
334983
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
104406
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда) психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету

86743
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
116529
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
116529
071
Развитие газотранспортной системы
116529
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
4408458
1
Сельское хозяйство
3347748
255
Управление сельского хозяйства области
3176057
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
63907
003
Капитальные расходы государственного органа
10520
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
84156
016
Обеспечение закладки и выращивания многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
20400
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
658
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
73436
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
23208
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
2000
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
357
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
28264
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
1748651
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
1003179
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
180
056
Субсидирование ставок вознаграждения по кредитам, а также лизингу технологического оборудования и сельскохозяйственной техники
117141
719
Управление ветеринарии области
171691
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
46834
003
Капитальные расходы государственного органа
1500
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
123357
3
Лесное хозяйство
140358
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области

86743
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
116529
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
116529
071
Газ көлігі жүйесін дамыту
116529
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
4408458
1
Ауыл шаруашылығы
3347748
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
3176057
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
63907
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
10520
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
84156
016
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көп жылдық көшеттерін отырғызу және өсіруді қамтамасыз ету
20400
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
658
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды, және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
73436
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
23208
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
2000
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
357
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
28264
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
1748651
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
1003179
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
180
056
Кредиттер, сондай-ақ технологиялық жабдықтың және ауыл шаруашылығы техникасының лизингі бойынша сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялау
117141
719
Облыстық ветеринария басқармасы
171691
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
46834
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1500
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
123357
3
Орман шаруашылығы
140358
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы

6847483
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
6847483
002
Развитие транспортной инфраструктуры
6614183
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
100000
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
15000
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
118300
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
1131137
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1126875
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
44355
011
Капитальные расходы государственного органа
1200
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
667770
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
413550
271
Управление строительства области
4262
080
Строительство специализированных центров обслуживания населения
4262
13
Прочие
15404480
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
1675464
266
Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области
1675464
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
22000
010
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
1473686
011
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
179778
9
Прочие
13729016
257
Управление финансов области
10871108
012
Резерв местного исполнительного органа области
1160073
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
531520
055
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
7967681
056
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов
1211834
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
1350669
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов

6847483
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
6847483
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
6614183
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
100000
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
15000
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
118300
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
1131137
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1126875
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44355
011
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1200
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
667770
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
413550
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4262
080
Мамандандырылған халыққа қызмет көрсету орталықтарын құру
4262
13
Басқалар
15404480
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
1675464
266
Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық инновациялық даму басқармасы
1675464
005
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
22000
010
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1473686
011
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
179778
9
Басқалар
13729016
257
Облыстың қаржы басқармасы
10871108
012
Облыстың жергілікті атқарушы органының резервi
1160073
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
531520
055
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7967681
056
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1211834
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
1350669
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, концессиялық жобаларды консультативтік сүйемелдеу