О внесении изменения в решение маслихата города Атырау от 03 февраля 2014 года № 175 "Об установлении перечня памятных дат и праздничных дней, кратности оказания социальной помощи и установление размера социальной помощи для отдельно взятой категории получателей"
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 13 июня 2016 года № 32. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 23 июня 2016 года № 3546. Утратило силу решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 24 мая 2022 года № 166
Сноска. Утратило силу решением Атырауского городского маслихата Атырауской области от 24.05.2022 года № 166 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 26 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", и постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", рассмотрев постановление городского акимата от 13 мая 2016 года № 630 Атырауский городской маслихат РЕШИЛ:

Атырау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 03 ақпандағы № 175 "Алушылардың жекелеген санаттары үшін әлеуметтік көмек көрсету еселігін және әлеуметтік көмек мөлшерін, атаулы күндер мен мереке күндерінің тізбесін белгілеу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 13 маусымдағы № 32 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 23 маусымда № 3546 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 24 мамырдағы № 166 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 24.05.2022 № 166 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабына, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңының 26-бабына және "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 қаулысына сәйкес, қалалық әкімдіктің 2016 жылғы 13 мамырдағы № 630 қаулысын қарап, Атырау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

1. Внести в решение Атырауского городского маслихата от 03 февраля 2014 года № 175 "Об установлении перечня памятных дат и праздничных дней, кратности оказания социальной помощи и установление размера социальной помощи для отдельно взятой категории получателей" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2856, опубликовано 10 апреля 2014 года в газете "Прикаспийская коммуна") следующее изменение:
приложение 2 указанного решения изложить в новой редакции, согласно приложения к настоящему решению.

1. Атырау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 03 ақпандағы № 175 "Алушылардың жекелеген санаттары үшін әлеуметтік көмек көрсету еселігін және әлеуметтік көмек мөлшерін, атаулы күндер мен мереке күндерінің тізбесін белгілеу туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2856 тіркелген, 2014 жылы 10 сәуір күні "Атырау" газетінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
аталған шешімнің 2-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комисcию (М. Амиргалиев) по вопросам социальной сферы, гендерной и молодежной политики, соблюдения законодательства и депутатской этики.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель ІІІ сессии,
секретарь городского маслихата
К. Азмуханов

2. Осы шешімнің орындалуын бақылау тұрғындарды әлеуметтік мәселелері, гендерлік және жастар саясаты, заңдылықты сақтау және депутаттық этикасы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (М. Әмірғалиев).
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
ІІІ сессия төрағасы,
қалалық мәслихат хатшысы
Қ. Әзмұханов

Приложение к решению Атырауского городского маслихата от 13 июня 2016 года № 32
Приложение 2 к решению Атырауского городского маслихата от 3 февраля 2014 года № 175
Размер социальной помощи для отдельно взятой категории получателей социальной помощи к памятным датам и праздничным дням
Категории получателей социальной помощи
Памятные даты и праздничные дни
Размер социальной помощи, тенге
1
Участники и инвалиды Великой Отечественной войны
День Победы

Атырау қалалық мәслихатының 2016 жылдың 13 маусымдағы № 32 шешіміне қосымша
Атырау қалалық мәслихатының 2014 жылдың 3 ақпандағы № 175 шешіміне 2 қосымша
Атаулы күндер мен мереке күндеріне әлеуметтік көмек алушылардың жекелеген санаттары үшін әлеуметтік көмектің мөлшері
Әлеуметтік көмек алушылардың санаттары
Атаулы күндер мен мереке күндері
Әлеуметтік көмектің мөлшері, теңге
1
Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектері
Жеңіс күні

100000
2
Граждане, награжденные знаком "Житель блокадного Ленинграда"
День Победы
5000
3
Бывшие несовершеннолетние узники концлагерей, гетто и других мест принудительного содержания, созданных фашистами и их союзниками в период второй мировой войны
День Победы
5000
4
Супруга (супруг) военнослужащего погибшего в годы Великой Отечественной войны и не вступивших в повторный брак
День Победы
5000
5
Лица, награжденные орденами и медалями бывшего Союза Советских Социалистических Республик за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны
День Победы
5000
6
Лица вольнонаемного состава Советской Армии, Военно–Морского Флота, войск и органов внутренних дел и государственной безопасности бывшего Союза ССР, занимавшие штатные должности в войнских частях, штабах, учреждениях, входивших в состав действующей армии в период Великой Отечественной войны
День Победы
5000
7
Военнообязанные, призывавшиеся на учебные сборы и направлявшиеся в Афганистан в период ведения боевых действий
День вывода войск из Афганистана
5000
8
Семьи, военнослужащих, погибших (пропавших без вести) или умерших вследствие ранения, контузии, увечья, заболевания, полученных в период боевых действий в Афганистане
День вывода войск из Афганистана
5000
9
Лица, принимавшие участие в ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской АЭС в1986-1987 годах, других радиационных катастроф и аварий на объектах гражданского или военного назначения, а также участвовавшие непосредственно в ядерных испытаниях и учениях, а также лица из числа участников ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской АЭС в 1988-1989 годах, эвакуированных (самостоятельно выехавших) из зон отчуждения и отселения в Республику Казахстан, включая детей, которые на день эвакуации находились во внутриутробном состоянии
День ликвидации последствии катастрофы на Чернобыльской АЭС
100000
10
Лица, ставшие инвалидами вследствие катастрофы на Чернобыльской АЭС
День ликвидации последствии катастрофы на Чернобыльской АЭС
5000
11
Дети инвалиды до восемнадцати лет
День защиты детей
5000
12
Инвалиды первой, второй, третьи группы
День инвалидов
5000

100000
2
"Қоршаудағы Ленинград тұрғыны" белгісімен наградталған азаматтар
Жеңіс күні
5000
3
Екінші дүниежүзілік соғыс кезінде фашистер мен олардың одақтастары құрған концлагерлердің, геттолардың және басқа да еріксіз ұстау орындарының жасы кәмелетке толмаған бұрынғы тұтқындары
Жеңіс күні
5000
4
Ұлы Отан соғысында қаза тапқан жауынгерлердің қайталап некеге отырмаған зайыбы (жұбайы)
Жеңіс күні
5000
5
Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы қажырлы еңбегі және мінсіз әскери қызметі үшін бұрынғы Кеңестік Социалистік Республикалар Одағының ордендерімен және медальдарымен наградталған адамдар
Жеңіс күні
5000
6
Ұлы Отан соғысы кезінде майдандағы армия құрамына кірген әскери бөлімдерде, штабтарда, мекемелерде штаттық қызмет атқарған Совет Армиясының, Әскери–Теңіз Флотының, бұрынғы Кеңестік Социалистік Республикалар Одағының ішкі істер және мемлекеттік қауіпсіздік әскерлері мен органдарының ерікті жалдама құрамаларының адамдары
Жеңіс күні
5000
7
Жаттығу жиындарына шақырылып, ұрыс қимылдары жүріп жатқан кезде Ауғанстанға жіберілген әскери міндеттілер
Ауғанстаннан әскерлерді шығару күні
5000
8
Ауғанстандағы ұрыс қимылдары кезінде жараланудың, контузия алудың, зақымданудың немесе ауруға шалдығудың салдарынан қаза тапқан (хабар–ошарсыз кеткен) немесе қайтыс болған әскери қызметшілердің отбасылары
Ауғанстаннан әскерлерді шығару күні
5000
9
1986-1987 жылдары Чернобыль АЭС–ындағы апаттың, сондай–ақ азаматтық немесе әскери мақсаттағы объектілердегі басқа да радиациялық апаттар мен авариялардың зардаптарын жоюға қатысқан, сондай–ақ ядролық сынақтар мен жаттығуларға тікелей қатысқан адамдар, сондай-ақ 1988-1989 жылдардағы Чернобыль АЭС-ындағы апаттың зардаптарын жоюға қатысқан, оқшаулау аймағынан Қазақстан Республикасына қоныс аудартқан (өз еркiмен көшкен), адамдар қоныс аудартқан күні анасының құрсағындағы балаларды қоса алғанда
Чернобыль АЭС–ындағы апаттың зардабын жою күні
100000
10
Чернобыль АЭС–ындағы апаттың салдарынан мүгедек болған адамдар
Чернобыль АЭС-дағы апаттың зардабын жою күні
5000
11
Он сегіз жасқа дейінгі мүгедек балалар
Балаларды қорғау күні
5000
12
Бірінші, екінші, үшінші топтағы мүгедектер
Мүгедектер күні
5000