О внесении изменений и дополнения в решение городского маслихата от 18 декабря 2015 года № 316 "О бюджете города на 2016-2018 годы"
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 8 июля 2016 года № 43. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 15 июля 2016 года № 3567
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атырауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 18 декабря 2015 года № 316 "О бюджете города на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3439, опубликовано 23 января 2016 года в газете "Прикаспийская коммуна") следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
подпункте 1):
цифры "88 145 025" заменить цифрами "94 113 708";
цифры "76 271 901" заменить цифрами "81 078 075";
цифры "2 280 761" заменить цифрами "2 604 761";
цифры "9 243 607" заменить цифрами "10 082 116";
в подпункте 2):
цифры "90 172 279" заменить цифрами "98 095 071";
в подпункте 4):
в строке "сальдо по операциям с финансовыми активами" цифру "0" заменить цифрами "45 891", в том числе:
в строке "приобретение финансовых активов" цифру "0" заменить цифрами "45 891"
в подпункте 5):
цифры "-2 027 254" заменить цифрами "- 4 027 254";
в подпункте 6):
цифры "2 027 254" заменить цифрами "4 027 254";
в строке "поступление займов" цифру "0" заменить цифрами "2 000 000";
в пункте 5:

Қалалық мәслихаттың 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 316 "2016-2018 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 8 шілдедегі № 43 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 шілдеде № 3567 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Атырау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қалалық мәслихаттың 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 316 "2016-2018 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3439 тіркелген, 2016 жылғы 23 қаңтарда "Атырау" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақтың:
1) тармақшасында:
"88 145 025"деген сандар "94 113 708 деген сандармен ауыстырылсын;
"76 271 901"деген сандар "81 078 075"деген сандармен ауыстырылсын;
"2 280 761"деген сандар "2 604 761"деген сандармен ауыстырылсын;
"9 243 607"деген сандар "10 082 116"деген сандармен ауыстырылсын.
2) тармақшасында:
"90 172 279" деген сандар "98 095 071" деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
"қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо" деген жолда "0" деген саны "45 891" деген сандармен ауыстырылсын, оның ішінде:
"қаржы активтерін сатып алу" деген жолда "0" деген саны "45 891" деген сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
"-2 027 254" деген сандар "-4 027 254" деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
"2 027 254" деген саны "4 027 254"" деген сандармен ауыстырылсын;
"қарыздар түсімі" деген жолда "0" деген саны "2 000 000"" деген сандармен ауыстырылсын;
5-тармақта:

цифры "1 967 261" заменить цифрами "2 143 051";
в пункте 7:
цифры "5 130" заменить цифрами "667 849";
дополнить пунктом 15 следующего содержания:
"15. Учесть, что в городском бюджете за счет республиканского бюджета предусмотрены поступления займов для финансирования строительства жилья на 2016 год в сумме 2 000 000 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 5 указанного решения изложить в новой редакции, слогласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

"1 967 261" деген сандар "2 143 051" деген сандармен ауыстырылсын;
7-тармақта:
"5 130" деген сандар "667 849" деген сандармен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы 15 тармақпен толықтырылсын:
"15. 2016 жылға қалалық бюджетте республикалық бюджет есебінен тұрғын үй салуға қаржыландыру үшін 2 000 000 мың теңге қарыздар түсімі көзделгені ескерілсін.".
2. Аталған шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию (М. Чердабаев) по вопросам экономики, бюджета, финансов, развития производства и предпринимательства.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель IV сессии Р. Шарипов
Секретарь городского маслихата К. Азмуханов
Приложение 1 к решению городского маслихата от 8 июля 2016 года № 43
Приложение 1 к решению городского маслихата от 18 декабря 2015 года № 316
БЮДЖЕТ ГОРОДА НА 2016 ГОД
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
I. ДОХОДЫ

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау экономика, бюджет, қаржы және өндіріс пен кәсіпкерлікті дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (М. Чердабаев).
4. Осы шешім Атырау қаласы бойынша 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
IV сессиясының төрағасы Р. Шарипов
Қалалық мәслихат хатшысы Қ. Әзмұханов
Атырау қалалық Мәслихатының 2016 жылғы 8 шілдедегі № 43 шешіміне 1 қосымша
Атырау қалалық Мәслихатының 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 316 шешіміне 1 қосымша
2016 жылға арналған қалалық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
5
6
1. Кірістер