О присвоении наименовании улицам
Решение акима Балыкшинского сельского округа города Атырау Атырауской области от 5 января 2016 года № 03. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 22 января 2016 года № 3451
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстана от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Балыкшинского сельского округа РЕШИЛ:
1..Присвоить в селе Кокарна, Балыкшинского сельского округа, города Атырау:
1) улице № 4 наименование "Гилажа Нурмашева";
2) улице № 7 наименование "Кисыма Габдоллаулы";
2..Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Балыкшинского сельского округа - Лукпанова С.
3..Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Балыкшинского
сельского округа
Утешкалиев Е.

Көшелерге атау беру туралы
Атырау облысы Атырау қаласы Балықшы ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 5 қаңтардағы № 03 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 22 қаңтарда № 3451 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсанындағы Заңының 14 бабының 4)- тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына сәйкес, Балықшы ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1..Атырау қаласы, Балықшы ауылдық округі, Көкарна ауылындағы:
1) № 4 көшеге "Ғилаж Нұрмашевтың";
2) № 7 көшеге "Қисым Ғабдоллаұлының" есімі берілсін.
2..Осы шешімнің орындалуын бақылауды Балықшы ауылдық округі әкімінің орынбасары С. Лұқпановқа жүктелсін.
3..Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Балықшы ауылдық округі әкімі Е. Өтешқалиев