О присвоении наименовании улицам
Решение акима Еркинкалинского сельского округа города Атырау Атырауской области от 23 декабря 2016 года № 700. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 20 января 2017 года № 3770
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", статьеи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким Еркинкалинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить в селе Еркинкала, Еркинкалинского сельского округа, города Атырау:
1) улице № 3 имя "Жұмабая Даулетова";
2) улице № 4 имя "Гинията Шапауова".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Еркинкалинского сельского округа – Кумаргалиева М.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Еркинкалинского
сельского округа Тапанов Е.

Көшелерге атау беру туралы
Атырау облысы Атырау қаласы Еркінқала ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 23 желтоқсандағы № 700 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 20 қаңтарда № 3770 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсанындағы Заңының 14-бабының 4)-тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37-бабына сәйкес, Еркінқала ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атырау қаласы, Еркінқала ауылдық округі, Еркінқала ауылындағы:
1) № 3 көшеге "Жұмабай Даулетовтың" есімі;
2) № 4 көшеге "Гиният Шапауовтың" есімі берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Еркінқала ауылдық округі әкімінің орынбасары М. Құмарғалиевқа жүктелсін.
3. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Еркінқала ауылдық
округінің әкімі Е. Тапанов