Көшелерге атау беру туралы
Атырау облысы Жылыой ауданы Жем ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 5 қыркүйектегі № 29 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 23 қыркүйекте № 3618 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 37 бабының 3 тармағына сәйкес және Атырау облыстық ономастика комиссиясының 2016 жылғы 13 сәуірдегі қорытындысы негізінде Жем ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Жем ауылдық округіндегі:
1) №1 көшеге – "Жаңабай батыр" есімі;
2) №2 көшеге - "Айранкөл" атауы;
3) №3 көшеге - "Құмтоғай" атауы;
4) №4 көшеге – "Халел Досмұхамедов" есімі;
5) №5 көшеге - "Желтоқсан" атауы;
6) №6 көшеге - "Жеңіс" атауы;
7) №7 көшеге – "Хиуаз Доспанова" есімі;
8) №8 көшеге - "Азаттық" атауы;
9) №9 көшеге – "Мақаш би" есімі;
10) №10 көшеге – "Әбілхайыр хан" есімі;
11) №11 көшеге –"Мырзабай Сарбалин" есімі;
12) №12 көшеге - "Қияқ" атауы;
13) №13 көшеге - "Бейбітшілік" атауы;
14) №14 көшеге – "Махамбет Өтемісұлы" есімі;
15) №15 көшеге – "Бауыржан Момышұлы" есімі;
16) №16 көшеге - "Қанжыға" атауы;
17) №17 көшеге - "Жастар" атауы;
18) №18 көшеге - "Бәйтерек" атауы;
19) №19 көшеге - "Бимырза" атауы;
20) №20 көшеге – "Дінмұхамед Қонаев" есімі;
21) №21 көшеге – "Ғабдол Сланов" есімі;
22) №22 көшеге - "Қызылқала" атауы;
23) №23 көшеге – "Бұхар жырау" есімі;
24) №24 көшеге - "Атырау" атауы;
25) №25 көшеге - "Мәші" атауы;
26) №26 көшеге - "Қайнар" атауы;
27) №27 көшеге - "Дәулеталы" атауы;
28) №28 көшеге - "Қызылжар" атауы;
29) №29 көшеге – "Айтқұл Жолдыбаев" есімі;
30) №30 көшеге - "Қойсары" атауы;
31) №31 көшеге - "Қараша" атауы берілсін.
Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жем ауылдық округ әкімі Б. Қариев

О присвоении наименовании улицам
Решение акима Жемского сельского округа Жылыойского района Атырауской области от 05 сентября 2016 года № 29. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 23 сентября 2016 года № 3618
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с пунктом 3 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и на основании заключения ономастической комиссии Атырауской области от 13 апреля 2016 года аким Жемского сельского округа РЕШИЛ:
Присвоить в Жемского сельского округа:
1). Улице №1 наименование "Жаңабай батыр";
2). Улице №2 наименование "Айранкөл";
3) Улице №3 наименование "Құмтоғай";
4) Улице №4 наименование "Халел Досмұхамедов";
5) Улице №5 наименование "Желтоқсан";
6) Улице №6 наименование "Жеңіс";
7) Улице №7 наименование "Хиуаз Доспанова";
8) Улице №8 наименование "Азаттық";
9) Улице №9 наименование "Мақаш би";
10) Улице №10 наименование "Әбілхайыр хан";
11) Улице №11 наименование "Мырзабай Сарбалин";
12) Улице №12 наименование "Қияқ";
13) Улице №13 наименование "Бейбітшілік";
14) Улице №14 наименование "Махамбет Өтемісұлы";
15) Улице №15 наименование "Бауыржан Момышұлы";
16) Улице №16 наименование "Қанжыға";
17) Улице №17 наименование "Жастар";
18) Улице №18 наименование "Бәйтерек";
19) Улице №19 наименование "Бимырза";
20) Улице №20 наименование "Дінмұхамед Қонаев";
21) Улице №21 наименование "Ғабдол Сланов";
22) Улице №22 наименование "Қызылқала";
23) Улице №23 наименование "Бұхар жырау";
24) Улице №24 наименование "Атырау";
25) Улице №25 наименование "Мәші";
26) Улице №26 наименование "Қайнар";
27) Улице №27 наименование "Дәулеталы";
28) Улице №28 наименование "Қызылжар";
29) Улице №29 наименование "Айтқұл Жолдыбаев";
30) Улице №30 наименование "Қойсары";
31) Улице №31 наименование "Қараша";
Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
Ннастоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Жемского сельского округа Б. Кариев