О внесении изменений и дополнений в решение Махамбетского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 341 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 26 апреля 2016 года № 18. Зарегистрировано Департаментом юстиции Атырауской области 29 апреля 2016 года № 3499. Утратило силу решением маслихата Махамбетского района Атырауской области от 17 февраля 2017 года № 127
Сноска. Утратило силу решением маслихата Махамбетского района Атырауской области от 17.02.2017 № 127.
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Махамбетский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 341 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3442, опубликовано 28 января 2016 года в районной газете "Жайық шұғыласы") следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "4 485 422" заменить цифрами "4 909 900";
цифры "1 953 999" заменить цифрами "2 279 086";
цифры "2 520 970 заменить цифрами "2 620 361";
в подпункте 2):
цифры "4 485 422" заменить цифрами "5 082 008";
в подпункте 5)
цифры "- 12 726" заменить цифрами "-184 834";
в подпункте 6)
в строке "финансирование дефицита (использование профицита)" цифры
"12 726" заменить цифрами "184 834";
в строке "используемые остатки бюджетных средств" цифру "0" заменить цифрами "172 108";
2) в пункте 2:
в первом абзаце цифры "1 953 991" заменить цифрами "2 053 382";
в шестом абзаце цифры "20 530" заменить цифрами "21 100";
в восьмом абзаце цифры "645 306" заменить цифрами "649 743";
в двенадцатом абзаце цифры "1 548" заменить цифрами "11 905";
в тринадцатом абзаце цифры "665" заменить цифрами "760";
дополнить абзацами следующего содержания:
"47 826 тысяч тенге - на обеспечение экономической стабильности";
"9 027 тысяч тенге – на обеспечение компенсации потерь местных бюджетов";
"3 492 тысяч тенге – на обслуживание системы электронного обучения "е-Iearning";
"20 162 тысяч тенге – на содержание детско-юношеских спортивных школ";
"414 тысяч тенге – на возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота), больных бруцеллезом, направленных на санитарный убой";

Махамбет аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 341 "2016 – 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Атырау облысы Махамбет ауданы мәслихатының 2016 жылғы 26 сәуірдегі № 18 шешімі. Атырау облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 29 сәуірде № 3499 болып тіркелді. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет ауданы мәслихатының 2017 жылғы 17 ақпандағы № 127 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Атырау облысы Махамбет ауданы мәслихатының 17.02.2017 № 127 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес, Махамбет аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 341 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3442 санымен тіркелген, 2016 жылғы 28 қаңтардағы аудандық "Жайық шұғыласы" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1- тармақта:
1) тармақшада:
"4 485 422" сандары "4 909 900" сандарымен ауыстырылсын;
"1 953 999" сандары "2 279 086" сандарымен ауыстырылсын;
"2 520 970" сандары "2 620 361" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"4 485 422" сандары "5 082 008" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
" -12 726" сандары "-184 834" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)" деген жолдағы "12 726" сандары "184 834" сандарымен ауыстырылсын;
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" деген жолдағы "0" саны "172 108" сандарымен ауыстырылсын;
2) 2-тармақта:
бірінші абзацтағы "1 953 991" сандары "2 053 382" сандарымен ауыстырылсын;
алтыншы абзацтағы "20 530" сандары "21 100" сандарымен ауыстырылсын;
сегізінші абзацтағы "645 306" сандары "649 743" сандарымен ауыстырылсын;
он екінші абзацтағы "1 548" сандары "11 905" сандарымен ауыстырылсын;
он үшінші абзацтағы "665" сандары "760" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
"экономикалық орнықтылықты қамтамасыз етуге – 47 826 мың теңге;";
"жергілікті бюджеттердің шығындарын өтеуді қамтамасыз етуге – 9 027 мың теңге;";
"e-Iearning" электрондық оқыту жүйесін қамтамасыз етуіне - 3 492 мың теңге;";
"балалар-жасөспірімдер спорт мектебін ұстауға - 20 162 мың теңге;";
"бруцеллезбен ауыратын санитариялық союға бағытталған ауыл шаруашылығы малдардың (ірі қара және ұсақ малдың) құнын (50%- дейін) өтеуге – 414 мың теңге;";

"3 011 тысяч тенге – на диагностику особо опасных заболеваний животных".
2. Приложения 1, 4 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии районного маслихата по вопросам соблюдения законодательства, экономики и бюджета, финансов (Р.Турдагали).
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель внеочередной
2-сессии районного маслихата
А. Кабенов
Секретарь районного маслихата М. Мырзашев

"жануарлардың аса қауіпті ауруларының диагностикасына - 3 011 мың теңге;".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешімнің орындалысына бақылау жасау аудандық мәслихаттың заңдылықты сақтау, экономика және бюджет, қаржы мәселелері жөніндегі тұрақты комиссияның төрағасына (Р.Тұрдағали) жүктелсін.
4. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс 2-сессиясының төрағасы
А. Қабенов
Аудандық мәслихаттың хатшысы М. Мырзашев

5082008
01
Государственные услуги общего характера
467147
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
18317
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
18117
003
Капитальные расходы государственного органа
200
122
Аппарат акима района (города областного значения)
70779
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
70779
003
Капитальные расходы государственного органа
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села,сельского округа
226961
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
172824
022
Капитальные расходы государственного органа
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
54137
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1975
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
775
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1200
028
Приобретение имущества в коммунальную собственность
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
19563
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
12155
013
Капитальные расходы государственного органа
7408
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
29497
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
29497
002
Создание информационных систем
015
Капитальные расходы государственного органа
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
16881
001
Услуги по обеспечению деятельности отдела образования, физической культуры и спорта
16881
018
Капитальные расходы государственного органа
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
040
Развитие объектов государственных органов
482
Отдел предпринимательства и туризма района (города областного значения)
59823
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и туризма
9737
003
Капитальные расходы государственного органа
50086
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)

5082008
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызметтер
467147
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
18317
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
18117
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
70779
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
70779
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
226961
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
172824
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
54137
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1975
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
775
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1200
028
Коммуналдық меншікке мүлікті сатып алу
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
19563
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12155
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
7408
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
29497
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттың қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29497
002
Ақпараттық жүйелер құру
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
16881
001
Жергілікті деңгейде білім, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16881
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
482
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және туризм бөлімі
59823
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9737
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
50086
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі

23351
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
23351
003
Капитальные расходы государственного органа
02
Оборона
5750
122
Аппарат акима района (города областного значения)
5750
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
5750
122
Аппарат акима района (города областного значения)
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
04
Образование
2569664
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
574663
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
392483
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
182180
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
35026
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
35026
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
1955475
004
Общеобразовательное обучение
1745404
005
Дополнительное образование для детей и юношества
44182
028
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
46268
008
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
2600
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
59379
010
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1151
020
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
10500
027
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению

23351
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23351
02
Қорғаныс
5750
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
5750
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
5750
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
04
Білім беру
2569664
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
574663
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
392483
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
182180
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
35026
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
35026
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
1955475
004
Жалпы білім беру
1745404
005
Балалар мен жасөспірімдерге қосымша білім беру
44182
028
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
46268
008
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
2600
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
59379
010
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс – шараларды өткізу
1151
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
10500
027
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық–медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету

14131
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
31860
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
4500
037
Строительство и реконструкция объектов образования
4500
05
Здравоохранение
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
140546
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
1057
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1057
801
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
25983
010
Государственная адресная социальная помощь
1855
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
24128
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
29506
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
29506
801
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
83309
004
Программа занятости
29742
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры , спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
6100
007
Оказание жилищной помощи
519
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1356
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
18354
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
26375
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
863
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
691
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
691
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1177682
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

14131
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
31860
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
4500
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
4500
05
Денсаулық сақтау
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
140546
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
1057
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1057
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
25983
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1855
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
24128
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
29506
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
29506
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
83309
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
29742
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринария мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
6100
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
519
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1356
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
18354
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
26375
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
863
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
691
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
691
07
Тұрғын үй – коммуналдық шаруашылық
1177682
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

11905
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
11905
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
11000
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
11000
005
Снос аварийного и ветхого жилья
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
041
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
9834
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
9834
072
Строительство служебного жилища и развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры и строительство, дострйка общежитий для молодежи в рамках Дорожной карты занятости 2020
074
Развитие и/или сооружение недостающей инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020
123
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
3409
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
3409
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
151885
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
135666
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
16219
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
028
Развитие коммунального хозяйства
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
945430
005
Развитие коммунального хозяйства
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
007
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
330
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
945100
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

11905
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың , ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
11905
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
11000
004
Азаматтардың жекеленген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
11000
005
Авариялық және ескі тұрғын үйлерді бұзу
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
041
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
9834
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
9834
072
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қызметтік тұрғын үй салуға, инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жастарға арналған жатақханаларды салуға, салып бітіруге берілетін нысаналы даму трансферттері
074
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және/немесе салу
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3409
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
3409
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
151885
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
135666
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
16219
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
945430
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
007
Қаланы және елді мекендерді абаттандыруды дамыту
330
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
945100
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

81678
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
6370
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
6370
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
010
Развитие объектов сельского хозяйства
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
25729
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
15008
003
Капитальные расходы государственного органа
530
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
006
Организация санитарного убоя больных животных
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
772
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
414
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
9005
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
19221
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и земельных отношений
19221
003
Капитальные расходы государственного органа
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
006
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
008
Работы по переводу сельскохозяйственных угодий из одного вида в другой
009
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
010
Организация работ по зонированию земель
011
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
30358
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
30358
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
15921
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
15921
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
15921
015
Капитальные расходы государственного органа
12
Транспорт и коммуникации
257285
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1112
012
Развитие инфраструктуры автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах

81678
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
6370
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
6370
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
25729
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15008
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
530
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
772
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
414
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды жүргізу
9005
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
19221
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және жер қатынастары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19221
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
006
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
008
Ауыл шаруашылығы алқаптарын бір түрден екіншісіне ауыстыру жөніндегі жұмыстар
009
Елдi мекендердi жерге және шаруашылық жағынан орналастыру
010
Жерді аймақтарға бөлу жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
011
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың, ауылдық округтердің шекарасын белгілеу кезінде жүргізілетін жерге орналастыру
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
30358
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
30358
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
15921
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
15921
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15921
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
12
Көлік және коммуникация
257285
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
1112
012
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда , ауылдық округтерде автомобиль жолдарын инфрақұрылымын дамыту